Akamai היא פלטפורמת ה-CDN הגדולה בעולם

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

כשהעשייה היום יומית משפיעה על מיליארדי אנשים ברחבי העולם

Akamai היא פלטפורמת ה-CDN הגדולה בעולם, המשרתת כ-30% מתעבורת האינטרנט הגלובלית. רשת ה-CDN של Akamai פרושה ב-136 מדינות, ב-1,500 חוות שרתים ועם מעל 300,000 שרתים. הטכנולוגיה שלה מאפשרת לספקי תוכן ולארגונים לספק חוויית משתמש מהירה ומאובטחת מכל מכשיר, בכל מקום בעולם.

עד להופעתה של Akamai האפשרות לתת שירותי streaming לאירועים גדולים כגון תחרויות ספורט גלובליות או השקות של מוצרים הייתה בגדר פנטזיה. פלטפורמת הקצה האינטליגנטית של Akamai מקיפה כיום הכל, מהארגון ועד הענן, כך שלקוחות ועסקיהם יכולים להיות מהירים, חכמים ובטוחים. מותגים מובילים ברחבי העולם מסתמכים על Akamai שתעזור להם להשיג יתרון תחרותי באמצעות פתרונות ייחודיים שמרחיבים את העוצמה של ארכיטקטורת הענן שלהם. Akamai מביאה את המידע הכי קרוב למשתמשים, ובנוסף מנטרלת את האיומים הכי רחוק משרתי החברות שעליהם היא מגינה.

באחרונה מחזקת אקמאי את פעילות אבטחת המידע שלה, ואף רכשה את חברת Guardicore, המפתחת טכנולוגיה המאפשרת ליישם את גישת Zero Trust Network.

"ארכיטקטורת הקצה של Akamai מייצרת את ההאצה והאבטחה שלקוחותינו צריכים ומאפשרת להם בעלות על עתידם הדיגיטלי", אומרים ב-Akamai, "אנו החברה היחידה שמחברת באופן מיידי ובטוח מיליארדי אנשים, מכשירים ונתונים ב-Extreme Scale. הסביבה המהירה והייחודית שלנו מפגישה צוותים חכמים וחדשניים בתרבות שיתופית, פתוחה ותומכת".

akamai office6 (1)
למי שמשתלבים אצלנו בחברה יש הזדמנות לעשות דברים משמעותיים, לעצב את החיים הדיגיטליים ולא להיות רק עוד בורג קטן במערכת

לעצב את החיים הדיגיטליים

Akamai הוקמה לפני 20 שנה על ידי פרופ' טום לייטון ומי שהיה תלמידו, דני לוין. הסניף הישראלי הוקם בעקבות רכישה של הסטארטאפ הישראלי קוטנדו בשנת 2012. "מאז הרחבנו את מספר העובדים בסניף הישראלי והאתגרים הטכנולוגיים עמם הם מתמודדים, וכיום רבים מהפרויקטים הבולטים של החברה מתבצעים בישראל ובהם מוצרים בתחום ה-CDN, Cyber Security", אומרים בחברה.

עם המעבר לדור 5 של הסלולר ולסיבים אופטיים למשתמש הקצה, הדרישה למידע ברוחב פס גבוה הולכת להיות האתגר עמו יתמודדו כל החברות. Akamai תהיה הגורם המוביל בהתמודדות זו הודות לפלטפורמת הקצה הייחודית שלה, מכיוון שהתשתיות בענן אינן מסוגלות לעמוד בעומסים האלה. בנוסף, פתרונות האבטחה של החברה, שמכסים את כל צורכי הארגון, יאפשרו לחברות לדעת שיש מי שדואג להן.

משרדי החברה ממוקמים בתל אביב, וסביבת העבודה בה צעירה ותוססת. האתר הישראלי הוא מרכז פיתוח המתמקד כל הזמן באימוץ ופיתוח טכנולוגיות חדשות וצומח במהירות, וכיום מועסקים בו כ-200 עובדים.

"למי שמשתלבים אצלנו בחברה יש הזדמנות לעשות דברים משמעותיים, לעצב את החיים הדיגיטליים ולא להיות רק עוד בורג קטן במערכת. זו הזדמנות לעבוד בתרבות שבה עבודה קשה ורעיונות חדשניים מתוגמלים בעקביות", אומרים ב-Akamai.

מתוך דאגה לעובדיה וללקוחותיה, Akamai ניסחה אמנה לאופי העבודה בזמן הקורונה וכן לאופן קבלת עובדים חדשים, שיצטרפו לקהילה ההולכת וגדלה של החברה.

אנו החברה היחידה שמחברת באופן מיידי ובטוח מיליארדי אנשים, מכשירים ונתונים ב-Extreme Scale

המשרדים שלנו

מיקום אטרקטיבי ונגיש בתל אביב

המשרדים של Akamai ממוקמים במיקום אטרקטיבי ונגיש בתל אביב, וכוללים נקודות תצפית רבות על העיר וסביבותיה.

האתר הישראלי, בו מועסקים כ-200 עובדים, מצוי במגמת צמיחה. האתר הוקם בעקבות רכישה של הסטארטאפ הישראלי קוטנדו בשנת 2012. מאז הרכישה גדל משמעותית מספר העובדים באתר הישראלי, וכך גם האתגרים הטכנולוגיים עמם הם מתמודדים. כיום רבים מהפרויקטים הבולטים של החברה הבינלאומית מתבצעים בישראל ובהם מוצרים בתחום ה-CDN ו-Cyber Security.

החברה מייצרת סביבת עבודה צעירה ותוססת, ומקפידה על גמישות בשעות העבודה ושילוב של עבודה מהמשרדים ומהבית, על מנת לאפשר לעובדים לאזן בין העבודה לחיים הפרטיים.

משרדי Akamai כוללים חדר כושר משוכלל ושלושה מטבחי שיתופיים, כך שבכל הפסקת צהריים יש הזדמנות לעובדים להיפגש עם אנשים משאר הצוותים האחרים. בנוסף, יש במשרדי החברה שולחן פינג פונג, שמלבד הפוגות נדרשות משמש גם מקור לטורניר תחרותי,נושא פרסים שווים, המתקיים בין העובדים.

akamai pic 3
החברה מייצרת סביבת עבודה צעירה ותוססת, ומקפידה על גמישות בשעות העבודה ושילוב של עבודה מהמשרדים ומהבית, על מנת לאפשר לעובדים לאזן בין העבודה לחיים הפרטיים

מגוון רחב של פעילויות כיפיות

ב-Akamai יש מגוון רחב של פעילויות רווחה הכוללות ימי כיף וימי חברה, הרמות כוסית בכל חג ולציון אירועים מיוחדים. בנוסף, אחת לשבועיים מקפידים לערוך במשרדי החברה happy hour בה בכל פעם חטיבה או צוות אחר מייצרים מצגת טכנולוגית השראתית, זאת לצד כיבוד מפנק.

החברה מקפידה על תרומה לקהילה, הכוללת פעילויות רבות, בהן יום התנדבות ע"ש דני לוין ממייסדי החברה, במסגרתו כל עובדי Akamai יוצאים מהמשרדים לפעילות שכולה למען החברה. כמו כן החברה משתתפת ומובילה תכניות שונות ומגוונות בישראל עם קהילות וארגונים כמוShe-Codes Women in Tech, Baot ונוספים.

החברה מקפידה על תרומה לקהילה ומובילה תכניות שונות ומגוונות בישראל עם קהילות וארגונים כמוShe-Codes Women in Tech, Baot ונוספים

אנחנו נמצאים פה:

תוצרת הארץ 8, תל אביב-יפו, ישראל