אפלייד מטיריאלס ישראל מפתחת ומייצרת מערכות המהוות תשתית קריטית של תעשיית השבבים

לקראת מעבר משרדים
חברה גדולה
חברה גדולה
1000+
1000+ עובדים
רחובות
רחובות
חברה גדולה
חברה גדולה

תשתית קריטית של תעשיית השבבים

אפלייד מטיריאלס ישראל מפתחת ומייצרת מערכות המהוות תשתית קריטית של תעשיית השבבים.

אפלייד הייתה בין חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות הראשונות שזיהו את הפוטנציאל העצום של תעשיית ההייטק המקומית, ורכשה את החברות אופאל ואורבוט מכשור הישראליות כבר בשנת 1997.

מאז הקמת החברה הישראלית, התפתחה אפלייד וצמחה באופן משמעותי. כיום היא מעסיקה מעל 1,700 עובדים בארץ, רובם בפעילות הפיתוח והייצור באתר הממוקם בפארק המדע ברחובות.

המשרדים ברחובות נחשבים למרכז המחקר, הפיתוח והייצור הגדול ביותר של החברה מחוץ לארה"ב. בנוסף, בישראל מרכזים בקרית גת ובמגדל העמק שמספקים תמיכה ללקוחות.

אפלייד העולמית היא החברה המובילה בעולם בתחום מערכות לייצור שבבים ומסכים מתקדמים. החברה נוסדה ב-1967, מעסיקה למעלה מ-22,000 עובדים ופועלת ב-18 מדינות ברחבי העולם ונסחרת בנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-40 מיליארד דולר.

_MG_1628
ההון האנושי הוא המפתח להצלחה. לחברה אכפת מהעובדים שלה וזה מאוד מורגש

בחזית הטכנולוגיה

אפלייד ישראל, המתמחה בפיתוח וייצור מערכות לבדיקת תהליך הייצור של שבבים, היא חלק משמעותי מתעשיית השבבים, שמהווה את הבסיס לכל מהפכה טכנולוגית כמעט: מסלולר ומחשבים, דרך מכשור רפואי ומערכות ברכב ועד לטכנולוגיית חלל וביטחון. בקיצור – כל המערכות והמכשירים הטכנולוגיים שהופכים את החיים שלנו לדיגיטליים, מתקדמים ומחוברים יותר.

באופן טבעי, עם התפתחות הטכנולוגיות הסובבות אותנו בכל תחומי החיים, כל כמה שנים התעשייה חווה צמיחה, ואיתה גם החברות הפועלות בה. לא מדובר רק בשגשוג כלכלי ועליית שווי החברות, אלא גם בעיסוק ולמידה של טכנולוגיות חדשות ושל תחומים שעתידים לשנות את חיינו, כמו AI, IoT, VR רכבים אוטונומיים ועוד.

כיוון שההתפתחות הטכנולוגית נשענת על תעשיית השבבים, אפלייד עוסקת במגוון רחב של תחומים מרתקים ושונים, ובכך גם טמונים הייחוד והחוזקה שלה.

כחברה המהווה מרכיב מהותי בתעשייה, עובדיה משלבים מספר תחומי ידע ומומחיות – תוכנה, חומרה, אלגוריתמים ועוד. ניתן לומר שהאנשים שמתאימים לעבוד באפלייד צריכים להיות מולטי דיסציפלינריים ובעלי תשוקה ללמוד ולעסוק במגוון טכנולוגיות.

בשורה התחתונה: מי שלא מוכן להתפשר על אתגר מקצועי משמעותי, שואף להיות מומחה, ללמוד להתפתח במקום העבודה, רוצה להיות חלק מחברה בינלאומית חזקה ומצוות של אנשים איכותיים במיוחד – ימצא בית באפלייד. מי שמחפש מגלשות בלובי, ברזי בירה בחדר אוכל ואליפות FIFA בצהריים – יצטרך להמשיך לחפש במקום אחר.

האתגרים כאן עצומים והם אף פעם לא נגמרים, עבור מפתח זה מצוין

הכלים שלנו

CSS3 CSS3
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Redux.js Redux.js
TypeScript TypeScript
Docker Docker
Git Git
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
Python Python
RaspberryPi RaspberryPi
Redis Redis
ELK ELK
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
TensorFlow TensorFlow
IntelliJ IntelliJ
PyCharm PyCharm
Visual Studio Visual Studio
Visual Studio Code Visual Studio Code
Jenkins Jenkins
Selenium Selenium
SonarQube SonarQube

הסיפור שלנו

 • 1967

  Applied Materials הוקמה.

 • 1972

  החברה הונפקה

 • 1996

  Applied Materials רכשה שתי חברות ישראליות – "אורבוט מיכשור" ו"אופל טכנולוגיות" והשגנו דריסת רגל ראשונה בישראל.

 • 1999

  החטיבה הישראלית התמקמה בפארק המדע ברחובות שם נמצאת עד היום. לחברה שלוחות נוספות בקרית גת ומגדל העמק.

 • 2022

  החברה ממשיכה את צמיחה עם 27,000 עובדים ב-115 אתרים ב-19 מדינות ו-15,700 פטנטים רשומים.

המשרדים שלנו

שלל שירותים לעובדים

המרכז ברחובות מתפרש על פני שלושה מבנים סמוכים זה לזה. המשרדים כוללים חללי עבודה משותפים, משרדים אישיים, חדרי ישיבות וחלל ענק וייעודי (Cleanroom) לייצור המערכות. מעבר לחללי העבודה, יש גם חדר אוכל מרווח ומתקנים ייעודיים שונים לרווחת העובדים, כמו חדר כושר ומרכז לפעילויות ספורט (יוגה, ספינינג, פילאטיס ועוד) וכן שלל שירותים לעובדים, כמו ירידי מוצרים בהנחות מיוחדות ימי כיף ופעילויות גיבוש שונות: מפעילויות העשרה, הדרכות וקורסים ועד לפעילויות עם המשפחה כמו הצגות, אירועים בחגים, טיולי משפחות ואף קייטנות קיץ לילדי העובדים בתוך הקמפוס.

app5
אני אוהב את היכולת שיש לי להשפיע על שביעות רצון הלקוחות של אפלייד לצד השפעה על מצוינות תפעולית ועל איך שקווי הייצור ייראו בעתיד, ומעבר לכך – על ההתפתחות האישית והמקצועית של המהנדסים בקווים.

יש לי המון אחריות על הכתפיים וכשאני מצליח להתמודד עם האתגרים האלה זאת הרגשה נפלאה של סיפוק

עקרונות הנתינה והתרומה לקהילה

אחד מהמקומות הייחודיים שתוכלו למצוא באפלייד הוא סניף של ארומה שהחברה מפעילה בתוך אחד מהמבנים שלה. הסניף, שפועל ללא מטרות רווח, מעסיק בני נוער שברובם נשרו ממערכת החינוך הפורמלית ומעניק להם הזדמנות אמיתית להשתלב בשוק העבודה, לצד תמיכה וסיוע. המחירים בסניף זולים משמעותית ממחירי ארומה בשאר הסניפים, כך שעובדי החברה נהנים מקפה במחירים נוחים ובאותו זמן תורמים לתעסוקה והתפתחות של בני נוער.

הסניף של ארומה הוא רק ביטוי אחד לעקרונות הנתינה והתרומה לקהילה שאפלייד ישראל חרתה על דגלה. החברה שותפה בעשרות פרויקטים קהילתיים, המתמקדים בתחומי החינוך המדעי-טכנולוגי ובתמיכה בעמותות ואוכלוסיות מוחלשות, בעיקר באזור רחובות. עובדי החברה לוקחים חלק פעיל בפעילויות התנדבותיות ובפרויקטים שונים למען הקהילה.

האווירה הכללית כאן פשוט מעולה. יש לי צוות כיפי שזה פלוס גדול, ובשורה התחתונה - אני מגיע בכל יום ראשון עם חיוך לעבודה

אנחנו נמצאים פה:

אופנהיימר/ברגמן, רחובות

הטבות

חדר מוזיקה חדר מוזיקה
חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שיעורי העשרה שיעורי העשרה