חברת קריאייטיב וטכנולוגיה, המפעילה קטלוגים של נכסים דיגיטליים ותוכנות חדשניות ליוצרים ברחבי העולם

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
250-500
250-500 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
סטארטאפ
סטארטאפ

מיליוני לקוחות - מגוגל ועד איקאה

Artlist היא חברת קריאייטיב וטכנולוגיה מובילה, המספקת ליוצרי תוכן ברחבי העולם תוכנות חדשניות לעריכת וידאו ותמונה בנוסף ליותר מ-900 אלף מדיות דיגיטליות עם רישיון גלובלי ייחודי שמכסה את כל סוגי תכני הוידאו.

Artlist מחזיקה בארבעה מוצרים: פלטפורמת Artlist.io הכוללת קטעי מוזיקה ואפקטים קוליים, פלפטפורמת Artgrid.io הכוללת קטעי וידאו, פלטפורמת MotionArray הכוללת טמפלטים, פריסטים, תוספים, מעברי וידאו ואנימציות גרפיקה מוכנות לתוכנות עריכת וידאו, ופלטפורמת FXhome המספקת תוכנות וכלים חדשניים לעריכת וידאו ותמונה. כל אלו נועדו לאפשר חופש יצירתי לאנשים ליצור באמצעות וידאו.

מאז שנוסדה ב-2016, Artlist חוללה מהפכה בתעשיית רישוי מדיות דיגיטליות בזכות יצירת מודל ייחודי של מנוי עם רישיון ללא הגבלה – בין אם בכמות ההורדות או בסוג השימוש בתוכן.

הקטלוגים של ארטליסט מתעדכנים על בסיס יומי באמצעות שיתופי פעולה עם אמנים מרחבי העולם, תוך הקפדה על גיוון התוכן, שמירה על האיכות הגבוהה ביותר של המדיות אותן היא מספקת, ומתוך מטרה להפוך לפתרון מקיף עבור יוצרי תוכן בכל העולם.

בין למעלה מ-17 מיליון לקוחות החברה נמנים, בין היתר: Google, Apple, Nike, Coca-Cola, Ikea, Mercedes, Samsung, Wix, Netflix, Dior ועוד.

Artlist מעסיקה כ-300 עובדים בישראל ובעולם, ובמהלך השנה הקרובה צפויה החברה לגייס כ-150 עובדים נוספים, בהם מפיקים מוזיקליים, עורכים ויוצרי וידאו, טכנאי סאונד, Product & Design, אנשי דאטה, מרקטרים, תוכן, R&D, קריאייטיב, BI, שירות לקוחות, HR, Legal ו-Finance.

אחת המטרות שלנו בארטליסט היא להיות תמיד מעודכנים בטכנולוגיות ובמוצרי ניהול צוות ומשימות עכשוויים, לטובת שיפור העבודה בתוך המחלקות ושימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות בפיתוח ובענן הקיימות בשוק. כחברת טכנולוגיה וקריאייטיב, אנו משתמשים בכל הטכנולוגיות הכי חדשניות בתחום המחקר והפיתוח, תוכנות דאטה שונות ומגוון רחב של תוכנות עריכת וידאו ומוזיקה, אנימציה ותלת ממד.

artlist
ארטליסט הביאה בשורה של ממש ששינתה את שוק יצירת תוכן הווידאו. היא מאפשרת ליוצרים את החופש להתעסק אך ורק ביצירה, להוריד כמות בלתי מוגבלת של מדיות דיגיטליות ולהשתמש בהן ללא הגבלה בפלטפורמות השונות, מבלי לחשוב על סיבוכים משפטיים

סביבת עבודה מפתיעה וייחודית, עם פתח ליצירתיות ולמידת עולמות תוכן חדשים

ארטליסט הביאה בשורה של ממש ששינתה את שוק יצירת תוכן וידאו, בכך שאפשרה ליוצרים את החופש להתעסק אך ורק ביצירה, מבלי לחשוב על סיבוכים משפטיים שמגיעים עם רכישת רישיון שימוש של מדיה דיגיטלית כזו או אחרת. לפני ארטליסט, רישוי מוזיקה וסרטונים היה תהליך מורכב ויקר שהאט את עבודתם של יוצרי תוכן ועיכב השלמת תכנים יצירתיים. רישיון השימוש המהפכני במדיות הדיגיטליות שארטליסט מציעה ללקוחותיה יוצרי התוכן מעניק להם את האפשרות להוריד כמות בלתי מוגבלת של מדיות דיגיטליות ולהשתמש בהן ללא הגבלה בפלטפורמות השונות כמו יוטיוב, פייסבוק, פרסומות טלוויזיה ואפילו סרטים.

תחום עיסוקה הייחודי של החברה מביא לכך שבארטליסט קיים שילוב חדשני, מעניין ומפתיע של אמנות וטכנולוגיה. בארטליסט עובדים זה לצד זה אנשי תוכן, וידאו ומוזיקה לצד אנשי טכנולוגיה, מחקר ופיתוח, שיווק, דאטה ועוד. סביבת העבודה הייחודית הזו מייצרת פתח אדיר ליצירתיות וללמידת עולמות תוכן חדשים לגמרי עבור העובדים.

הערך העיקרי שמוביל את ארטליסט הוא חופש היצירה, החופש ליצור ללא גבולות. תחתיו ישנם ערכים נוספים המובילים את החברה: פשטות – דרך פשוטה למצוא את המדיה הדיגיטלית לה אתם זקוקים; אמנות – תוכן איכותי ואותנטי, שמהווה השראה בתהליך היצירה ומכבד את היוצרים שעומדים מאחוריו; חדשנות – תוכן חדש בכל יום בהתאם לטרנדים חדשים ומגמות בעולם הווידאו והמוזיקה; מגוון – הקטלוגים של ארטליסט עשירים ודינמיים; ושיתופי פעולה – ארטליסט מעניקה במה לשיתופי פעולה עם מוזיקאים חדשים, עורכי וידאו, יוטיוברים, בלוגרים ואמנים רבים נוספים.

ארטליסט שואפת להיות One Stop Shop עבור יוצרי תוכן ברחבי העולם, ולהעניק להם מענה 360 הכולל את כל הכלים, המדיות והטכנולוגיות הנדרשים ליצירת תוכן איכותי.

כחברת טכנולוגיה וקריאייטיב, אנו משתמשים בכל הטכנולוגיות הכי חדשניות בתחום המחקר והפיתוח, תוכנות דאטה שונות ומגוון רחב של תוכנות עריכת וידאו ומוזיקה, אנימציה ותלת ממד

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
AWS AWS
Docker Docker
GitHub GitHub
GitLab GitLab
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
ELK ELK
New Relic New Relic
Pingdom Pingdom
CircleCI CircleCI
GitLab CI GitLab CI
Selenium Selenium
Elasticsearch Elasticsearch
MongoDB MongoDB
MySQL MySQL
Node.js Node.js
PHP PHP
Redis Redis
Google Analytics Google Analytics
Python (Data Science) Python (Data Science)
Tableau Tableau
React JS React JS
Redux.js Redux.js
TypeScript TypeScript
Vue.js Vue.js

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

 • 2016

  החברה הוקמה כבוסטראפ בקיבוץ אפיקים, צפון ישראל

 • 2018

  פתחנו משרדים ראשונים מחוץ לאפיקים

 • 2018

  סבב גיוס עם Elephant Partners

 • 2019

  השקנו מוצר חדש: פלטפורמת קטעי וידאו בשם Artgrid

 • 2020

  סבב גיוס נוסף של 48 מיליון דולר עם קרן KKR

 • 2020

  השקנו קטלוג חדש של קטעי SFX (סאונד אפקטס – אפקטים קוליים)

 • 2020

  רכשנו את Motion Array האמריקאית ב-65 מיליון דולר, ובכך הרחבנו את סל המדיות הדיגיטליות שלנו ביותר מחצי מיליון טמפלטים, פרי-סטים, פלאגינים ועוד

 • 2021

  רכשנו את FXhome האירופאית, ובכך התרחבנו לעולם התוכנה והוספנו תוכנות עריכה וכלי עבודה איכותיים ומקצועיים

 • 2021

  ביססנו סניף נוסף לחברה בנורוויץ', אנגליה

 • 2022

  הגענו ל-300 עובדים בארץ ובעולם!

המשרדים שלנו

המשרדים שלנו

המשרדים של ארטליסט נמצאים בקיבוץ אפיקים בצפון הארץ, בבית פולאק בתל אביב-יפו וברעננה (ובנורוויץ' באנגליה). כחברת קריאייטיב וטכנולוגיה, ערך היצירה הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהעשייה היומיומית שלנו, לכן אנחנו רואים חשיבות גדולה בסיעורי מוחות מרובים ובתקשורת פנים מול פנים. מסיבה זו השקענו בסביבות עבודה נעימות, מתקדמות ומיטביות, שמפרות ומפתחות את היצירתיות ותורמות לרווחת העובדים, עם הציוד הטכנולוגי החדשני והאיכותי ביותר בתחום המוזיקה והווידאו. חללי העבודה במשרדים השונים משלבים קו עיצובי נקי עם טוויסט בוטיקי ואורבני, התואם את האופי הייחודי של החברה, וכוללים בין היתר גם אולפני מוזיקה, סטודיו צילום וחדרי עריכת וידאו ייחודיים, חללים מופרדים המיועדים להאזנה למוזיקה ועוד.

אנחנו נמצאים פה:

אחד העם 20, תל אביב-יפו, ישראל

מבט מקרוב לתוך המשרדים

ערך היצירה הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהעשייה היומיומית

המשרדים של ארטליסט נמצאים בקיבוץ אפיקים בצפון הארץ, בבית פולאק בתל אביב-יפו וברעננה.

המשרדים של ארטליסט נמצאים בבית פולאק ובית ליטוינסקי, ברחוב אחד העם 20 ו-22 תל אביב. מכיוון שהם ממוקמים בלב העיר, ישנה נגישות גבוהה ונוחה מאוד לתחבורה ציבורית. המשרדים המיוחדים שלנו ממוקמים בבניינים שהוקמו בשנת 1909, הם מראשוני בתיה של תל אביב, מהווים נדבך חשוב בהיסטוריה של העיר ומוגדרים מבנים היסטוריים המיועדים לשימור. בכל אחד מהמבנים יש לנו שלוש קומות וחצר רחבה, ויחד הם משתרעים על שטח של כ-3,000 מ"ר.

חלונות המשרדים משקיפים אל נוף אורבני במיטבו: רחוב אחד העם, רחוב הרצל ושדרות רוטשילד – רחובות שוקקי חיים, אנשים, בתי קפה ומסעדות, לצד מגדל שלום מאיר הגבוה, שיש לו ערך היסטורי כגורד השחקים הראשון בתל אביב ובישראל.

כחברת קריאייטיב וטכנולוגיה, ערך היצירה הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מהעשייה היומיומית שלנו, לכן אנחנו רואים חשיבות גדולה בסיעורי מוחות מרובים ובתקשורת פנים מול פנים. מסיבה זו החלטנו להשקיע בסביבת עבודה חדשה, נעימה, מתקדמת ומיטבית, שמפרה ומפתחת את היצירתיות ותורמת לרווחת העובדים.

המעבר למשרדים החדשים מאפשר לנו לתת את תנאי העבודה המעצימים ביותר לעובדים שלנו, עם הציוד הטכנולוגי החדשני והאיכותי ביותר בתחום המוזיקה והווידאו, ובדרך זו לתמוך בצמיחתה הנוכחית והעתידית של החברה.

מלבד עמדות וחללי עבודה, חדרי ישיבות ומרחבי עבודה ופנאי נוספים, המשרדים בבית פולאק עברו שיפוץ ועיצוב התואמים את האופי הייחודי של החברה, וכוללים גם אולפני מוזיקה ועריכת וידאו, חללים המיועדים להרצאות וסדנאות ועוד

עיצוב המשקף כי ההנהלה היא חלק בלתי נפרד מהעובדים

את בית פולאק שכרה ארטליסט בהסכם עם חברת Switchup, שהייתה גם אחראית על שיפוץ ועיצוב המבנה יחד עם המעצבת עדי להב. מלבד עמדות וחללי עבודה, חדרי ישיבות ומרחבי עבודה ופנאי נוספים, המשרדים בבית פולאק עברו שיפוץ ועיצוב התואמים את האופי הייחודי של החברה, וכוללים גם אולפני מוזיקה ועריכת וידאו, חללים המיועדים להרצאות וסדנאות ועוד.

"כשהתחלנו את תהליך העבודה מול Switchup, היה לנו ברור שנרצה להמשיך בקו הנקי של עיצוב של המשרדים שלנו באפיקים, אבל עם טוויסט אורבני", אומרת קורן אורן, Employee Experience Brand Lead בארטליסט וארטדיירקטורית בהכשרתה. "לכן המשכנו להשתמש בחומרים טבעיים ולשוות למקום אווירה של מלון בוטיק. התאהבנו בחלל מהרגע הראשון ורצינו לשמר אותו ככל שניתן, והתוצאה מדברת בפני עצמה".

עדי להב, המעצבת שהייתה אחראית על הפרויקט, מוסיפה: "העיצוב של משרדי ארטליסט שם במרכזו את השילוב בין הישן והחדש, מתוך רצון לשמר כמה שיותר מהקיים. האתגר היה לשלב בצורה כמה שיותר טבעית ואורגנית את החדש שהוספנו, וכך לדוגמה כל קירות השימור נשמרו כפי שהם, בחלק מהמבנה נשארה גם התקרה לשימור וגרמי המדרגות לשימור. עבור הקירות החדשים שנבנו בחרנו בטקסטורה שמשתלבת בצורה מיטבית במרקם ובצבעים עם הקירות הקיימים, כך שהמודרני מתחבר לקיים ומשמר את הקסם והייחודיות שלו".

יש לנו גם פינות מיוחדות במשרדים, למשל: בלובי המרכזי, היכן שנמצאים המטבח ופינות ישיבה, ישנה במת הופעות מאובזרת בכלי נגינה, והעובדים יכולים להעביר בה את זמנם בנגינה וליהנות מהופעות של ממש באירועי החברה. חצר בית פולאק משמשת גם לפעילויות ספורט ופנאי שונות, דוגמת שיעורי יוגה ופילאטיס, ומאובזרת בשולחן פינג פונג, שמשיות וכורסאות מפנקות.

עיצוב המשרדים גם מתכתב עם האמונה שלנו לפיה ההנהלה היא חלק בלתי נפרד מהעובדים בהיבט החברתי. זה מתבטא בארוחות צהריים משותפות, שיחות מקצועיות ואישיות עם העובדים וישיבות קבועות לעדכונים בכל הרמות (צוותים, מחלקות, כלל החברה). החברה פועלת בשקיפות מול העובדים על הנעשה בה, וישנה הקפדה גדולה על סנכרון שוטף כדי לייעל ולשפר תהליכי עבודה בין המחלקות, הצוותים, עובדים בארץ ובחו"ל וכדומה.

הדבר מתבטא גם בעיצוב המשרדים, הכוללים חדרי ישיבות ומרחבי עבודה משותפים שמאפשרים עבודת צוות ושיח מפרה בין העובדים במהלך יום העבודה. לצד אלה ישנם משרדים פרטניים לחברי ההנהלה הבכירה, כדי לאפשר שיחות אישיות עם העובדים, ולעובדים בתפקידים הדורשים סביבת עבודה שקטה (לדוגמה, לצורך צילום ועריכת וידאו). בכל החללים ישנן דלתות שקופות התואמות את מדיניות השקיפות של החברה והאווירה הנעימה והפתוחה בין כלל העובדים.

צילום תמונות משרדי Artlist בבית פולאק: יואב פלד // Peled Studios

 

Peled Studios - Artlist_-99-HDR copy 2
המעבר למשרדים החדשים מאפשר לנו לתת את תנאי העבודה המעצימים ביותר לעובדים שלנו, עם הציוד הטכנולוגי החדשני והאיכותי ביותר בתחום המוזיקה והווידאו, ובדרך זו לתמוך בצמיחתה הנוכחית והעתידית של החברה

הטבות

חניה חניה
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית

אולפנים שמאפשרים עבודה נעימה, אבל בעיקר הנאה גדולה

המשרדים של ארטליסט נמצאים בקיבוץ אפיקים בצפון הארץ, בבית פולאק בתל אביב וברעננה.

אחד הדברים שאנחנו הכי מאמינים בהם הוא Work-Life Balance, כך שעובד מסיים את יום העבודה בשעה סבירה וחוזר הביתה ליהנות מהמשפחה והחברים. אנחנו שמים דגש מאוד גדול על זה, כי מבחינתנו עובד שמאזן את החיים והעבודה הוא עובד שייהנה להגיע למשרדים ביום שלמחרת. שעות העבודה אצלנו מאפשרות שילוב בית-עבודה להורים, ל-caregivers ולכל עובד/ת אחר/ת. כמו כן, כיוון שחלק גדול מעובדי החברה היו עצמאים לפני כן, הגמישות הקיימת בשעות העבודה משמעותית במיוחד.

הנוף שמלווה אותנו לאורך היום משתלב היטב באווירה הרגועה אצלנו. המשרדים בקיבוץ אפיקים משקיפים על מדשאה ירוקה גדולה ועל שבילי הקיבוץ – נוף שמשלב טבע המאפיין את צפון הארץ, ובמרחק נסיעה קצר מהכנרת.

משרדי החברה בקיבוץ אפיקים משמרים את מעטפת המבנה ששמרה על הארשת הקיבוצית, מתוך רצון לשמור על חומריות אותנטית. החומרים בפרויקט נותרו טבעיים: עץ, פלדה ובטון. החללים במשרד מגוונים, בחלקם משותפים ובחלקם פרטיים, והשונות בין חדרי העבודה נובעת מצרכי החברה – למשל, אנשים שעובדים עם סאונד או וידאו צריכים תנאים שיתאימו לסוג העבודה. בחזית המבנה ממוקם המטבח, פינות אוכל ופינות ישיבה. במרכז החלל ישנו מן אי מרחף שמונח על תשתית של קורות פלדה ובו ממוקמים משרדים וחדרי ישיבות. מתחת לאי הונחה צמחייה וגם סביב פינות האוכל ובמסדרון, כדי להמשיך ולהרגיש את אווירת הקיבוץ, ששתל צמחייה במשך השנים מחוץ למבנה. הקירות השקופים מאפשרים לעובדים להרגיש את שינויי מזג האוויר ושעות היום, ולייצר אווירה המשלבת מודרניות עם חמימות.

החדרים היותר מיוחדים ומהנים בארטליסט הם האולפנים שלנו. אולפן הווידאו באפיקים מצויד בכל מה שצריך כדי לצלם הפקת וידאו איכותית – סטים, תאורה, ציוד צילום מקצועי ועוד. אולפני פלוטו בתל אביב מיועדים לאנשי הסאונד והמוזיקה, וכוללים ציוד מהשורה הראשונה. אלה המקומות הכי מיוחדים וכיפיים בחברה, שמאפשרים גם לעבוד אבל בעיקר ליהנות מאוד.

 

_MG_1575
בארטליסט דוגלים ב-Work-Life Balance, ושמים דגש גדול מאוד על כך שעובד יוכל לסיים את יום העבודה בשעה סבירה ולחזור הביתה ליהנות מהמשפחה והחברים. מבחינתנו, עובד שמאזן את החיים והעבודה הוא עובד שייהנה להגיע למשרדים ביום שלמחרת

לכל צוות יש יכולת להשפיע

יש בחברה היררכיה ארגונית שהיא בעיקרה למטרות אסטרטגיות והחלטות ניהוליות מסוימות. מעבר לכך ברמה המקצועית ההתנהלות מאופיינת בהיררכיה צוותית יותר, כך שכל צוות יודע להשפיע ולהביא ערך מעצמו.

ההנהלה היא חלק בלתי נפרד מהעובדים בהיבט החברתי – בארוחות צהריים משותפות, שיחות מקצועיות ואישיות עם העובדים וישיבות קבועות לעדכונים בכל הרמות (צוותים, מחלקות, כלל החברה).

החברה פועלת בשקיפות מול העובדים על הנעשה בה, ויש הקפדה גדולה על סנכרון שוטף כדי לייעל ולשפר תהליכי עבודה בין המחלקות, הצוותים, עובדים בארץ ובחו"ל וכדומה.

הדבר מתבטא גם בעיצוב המשרדים, הכוללים חדרי ישיבות ומרחבי עבודה משותפים שמאפשרים עבודת צוות ושיח מפרה בין העובדים במהלך יום העבודה. לצד אלה ישנם משרדים פרטניים לחברי ההנהלה הבכירה, כדי לאפשר שיחות אישיות עם העובדים, ולעובדים בתפקידים הדורשים סביבת עבודה שקטה (לדוגמה, לצורך צילום ועריכת וידאו). בכל החללים ישנן דלתות שקופות התואמות את מדיניות השקיפות של החברה והאווירה הנעימה והפתוחה בין כלל העובדים.

ומה חוץ מעבודה? ארטליסט אוהבת בעלי חיים ומאפשרת להביא אותם למשרד, כל עוד זה לא מפריע או מהווה בעיה בריאותית לאף אחד מהעובדים. החברה מארגנת כל מיני פעילויות כיפיות חוץ משרדיות, בהן ימי כיף מחלקתיים אחת לשנה, נופש חברה בחו"ל אחת לשנה, מסיבת פורים, ארוחות צהריים מחלקתיות לימי הולדת, חגיגת יום הולדת שנתית לארטליסט ועוד.

הטבות

חניה חניה
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי

צפו במשרות