מספקת יכולות קריטיות ומודולריות בתחום ה-Identity Management, ומאפשרת לארגונים לתקשר עם לקוחותיהם באופן בטוח ומבוקר

צומחים מהר
חברה בע"מ
חברה בע"מ
100-250
100-250 עובדים
הוד השרון
הוד השרון
חברה בע"מ
חברה בע"מ

זיהוי ואימות זהויות ב-8 שניות בלבד

חברת AU10TIX (אותנטיקס) מספקת יכולות קריטיות ומודולריות בתחום ה-Identity Management, המחברות בין העולם הפיזי לעולם הווירטואלי וכך מעניקות לחברות וארגונים אפשרות לתקשר עם לקוחותיהם באופן בטוח ומבוקר. מטה החברה נמצא בהוד השרון, ויש לה סניפים באנגליה וארה"ב.

החברה הוקמה ב-2010 והיא מעסיקה 182 עובדים בעולם, רובם בישראל. היא הפכה בעשור האחרון למובילה העולמית המועדפת על חברות עסקיות בכל הקשור לפתרונות בינה מלאכותית חכמה בתחומי KYC ,Customers Onboarding ו-Customers Verification. כיאה למעמדה, החברה ממשיכה לפתח ולפרוס את הדור הבא של אמצעי זיהוי ומניעה של גניבת זהויות, הכוללים גם שימוש בטכנולוגית למידת מכונה. 

טכנולוגיית הפטנט של AU10TIX מספקת תוצאות זיהוי ואימות זהויות במהירות שיא – 8 שניות בלבד – לחברות רבות, בהן Google ,Uber ,PayPal ,Payoneer ,eToro ,Twitter ,Fiverr ומאות ארגונים נוספים ברחבי העולם.

בעזרת הטכנולוגיה הזאת מאפשרת AU10TIX לחברות להשלים את תהליכי ה-Customers Onboarding שלהן באופן מהיר ובטוח יותר, למנוע גניבת זהויות, לעמוד בתקני רגולציה מחמירים והכי חשוב – לבסס אמון עם לקוחותיהן. 

IMG_9352
החברה מתכוונת להיות כוח פעיל ביצירת עתיד זה ובהבטחת ההגנה על פרטיותם של אנשים מצד אחד, ובהענקת החופש לבחור ולהחליט בנוגע לזהות האישית שלנו מצד שני

חוללה שינוי מהותי בשוק

אותנטיקס היא חברת תוכנה (Cloud Native SaaS running on MS Azure) שמפתחת ומיישמת את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחומי בינה מלאכותית, למידת מכונה ושימוש ברשתות נוירונים חדשניות – כל זאת כדי לאתר ולמנוע זיופי זהויות דיגיטליים מתקדמים (Synthetic Fraud) שהעין האנושית אינה מסוגלת לאתר. ה-Tech Stack שלה כולל בין היתר ReactJS ,NodeJS ,Python ,C++,.NET ,SQL Server ,COsmosDB, שירותי ענן שונים (EventHUB, Azure functions) ומיקרוסרוויסים (Docker ו-K8S). 

בזכות כל אלה הצליחה החברה לחולל שינוי מהותי ומגוון בשוק. הדבר הראשון שהיא עשתה הוא לסייע למאות ארגונים להתמגן נגד זייפני זהויות שהשחיתו, הונו ופגעו בארגונים – הן ברמה הפיננסית והן ברמת הנזק שנגרם למוניטין של אותם ארגונים. 

הדבר החשוב השני שהיא עשתה הוא לחסוך לארגונים זמן, כסף וכוח אדם – תוך ייעול ודיוק העבודה: בעבר, כדי למנוע זיופי זהות, ארגונים היו נדרשים להעסיק מאות אנשים (או לעשות זאת דרך גורם שלישי) שיסרקו תיעודים של לקוחות באופן ידני וסיזיפי, מה שהיווה פתח לטעויות ואי דיוקים רבים. תהליכים אלה התארכו מאוד ואילצו ארגונים להשהות את תהליך קליטת הלקוחות שלהם (Customer Onboarding) לזמן רב כדי לאפשר את הבדיקה המייגעת, ובתוך כך איבדו לקוחות רבים בתהליך. 

הטמעת המערכת של אותנטיקס אפשרה לארגונים אלו להעלות את רף האיכות של הבדיקות ואת ההגנה מפני זייפני זהויות, ובו בזמן להאיץ את זמן הבדיקה של זהות לקוחות חדשים לכדי זמן שיא של 8 שניות. יכולות פורצות דרך אלו מפחיתות משמעותית את תופעת נטישת הלקוחות החדשים (Churn) ויש להן השפעה מהותית על השורה התחתונה של לקוחות אותנטיקס. 

החברה בולטת בפן הטכנולוגי, אך יש לה ייחוד גם בפן הארגוני. סביבת העבודה שהיא יצרה הולידה חיבור מאוד אישי בין העובדים, פירגון הדדי ויחס חם בין חברי צוות, קולגות ומנהלים. אותנטיקס היא חברה שנעים לעבוד בה, דלת המנהלים תמיד פתוחה ורווחת העובדים עומדת במרכז. החברה דוגלת בתרבות ארגונית המעודדת מחוברות ושיתוף פעולה, חשיבה מחוץ לקופסה והסתגלות לשינויים. בנוסף, היא שמה דגש על מצוינות, קבלת פידבקים ויכולת לשנות ולעודד מתן פתרונות.

החזון של אותנטיקס הוא שבעתיד הקרוב לכל אחד ואחת מאיתנו תהיה אפשרות לבחור כיצד לשתף את פרטי הזהות שלנו, באיזו מידה ועם מי. החברה מתכוונת להיות כוח פעיל ביצירת עתיד זה ובהבטחת ההגנה על פרטיותם של אנשים מצד אחד, ובהענקת החופש לבחור ולהחליט בנוגע לזהות האישית שלנו מצד שני. החזון הזה ידרוש לא פחות ממהפכה: תפיסתית, טכנולוגית ורגולטורית. אבל דבר אחד בטוח: אותנטיקס כאן כדי להוביל את המהפכה הזאת ולהחזיר לכולנו את השליטה על השימוש בזהות האישית שלנו. 

המשרדים שלנו

יוגה, פילאטיס, שולחנות משחק ונוף של אגם אקולוגי

המשרדים שלנו נמצאים ברחוב הנגר 5B בהוד השרון, ואין לנו שעות עבודה קבועות. אנחנו מאמינים בגמישות והיחסים שלנו עם העובדות והעובדים מבוססים על אמון. הנוף שנשקף מהחלונות הוא של האגם האקולוגי של הוד השרון, ואם אנחנו רוצים להתרענן באמצע היום – הליכה של שתי דקות מביאה אותנו לאזור שכולו טבע ושלווה. 

עיצוב המשרדים שלנו מאוד מגוון: אזור המשרדים עצמו הוא יותר מודרני ונקי, ובאזור המרכזי של הקפיטריה הכנסנו צבעים ועיצוב חמים. הקפיטריה שלנו היא הלב של הקומה – היא גדולה מאוד וכולם מגיעים אליה, יושבים סביב האי, מדברים ואוכלים. היה חשוב לנו שאזור המפגש המרכזי יהיה נעים ומזמין ושאנשים יהנו לשבת בו גם במהלך היום.

בנינו כמה פסיליטיז מיוחדים שהופכים את יום העבודה להרבה יותר מהנה ומרגיע: נדנדות נוחות לרביצה, סטודיו לאימוני פילאטיס ויוגה ויש גם Fun Room שמלא במשחקי מולטי מדיה, שולחנות משחק כגון הוקי שולחן וספות זולה.

אנחנו מקפידים על שקיפות ושיתוף: יש פגישות קבועות בכל הצוותים, מפגש חברה אחת לחודש עם כל העובדים בעולם שנעשה בזום. במפגשים האלו אנחנו מציגים עובדים חדשים ומעבירים עדכוני HR ועדכונים עסקיים. 

מבנה המשרדים שלנו תוכנן בהתאם לאג'נדה הזאת: כל החדרים נמצאים במפלס אחד, אין אזור נחשב יותר או פחות, אין מעמדות או היררכיה עמוקה. המשרדים שלנו שקופים ויש אופן ספייס, כך שכולם נגישים אחד לשנייה. כמובן שאנחנו דואגים שיהיה גם הרבה כיף – יש אצלנו ימי גיבוש, אירועי חברה, אירועים של העובדים עם המשפחות, חגים, פיקניקים ו-Happy Hours.

בנינו מדיניות פיתוח אישי ומקצועי לעובדות ולעובדים ואנחנו מייצרים תוכניות למידה פרסונליות, וזו פשוט גאווה לראות אותם צומחים. בנוסף, אנחנו מאמינים בניוד עובדים מבפנים ובלתת הזדמנות גם ללא ניסיון. לדוגמה, אנחנו מקבלים גם סטודנטים בזמן הלימודים, והם נשארים אחרי סיום התואר. כך אנחנו יכולים לאפשר להם צמיחה אישית ומקצועית ובבוא הזמן להציע להם תפקידים נוספים בחברה. 

אז אילו אנשים אנחנו מחפשים? כאלה שיש להם יכולות בין אישיות מפותחות, גמישות מחשבתית, יכולת עבודה בצוות, ותכלס – כאלה שכיף לעבוד איתם ולאכול איתם צהריים. 

בנינו מדיניות פיתוח אישי ומקצועי, אנחנו מאמינים בניוד עובדים מבפנים ומקבלים גם סטודנטים בזמן הלימודים, והם נשארים אחרי סיום התואר

אנחנו נמצאים פה:

הנגר 5, הוד השרון, ישראל