מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

משפיעה על הסביבה בה אנו חיים

Autodesk היא חברת ענק אמריקאית שמפתחת תוכנות ומעניקה פתרונות למגוון תחומים שונים ביניהם הנדסה, תכנון ובנייה, ייצור, תקשורת ובידור. היא חברה בינלאומית ציבורית, הנסחרת בבורסה בנאסד"ק עם מחזור של 2.5 מיליארד דולר. יש לה עשרות משרדים שונים וכ-8,000 עובדים הפזורים במרכזים שונים ברחבי העולם. מטה החברה נמצא בסן פרנסיסקו.

עולם הבנייה נחשב לעולם לא ממש מפותח ולא טכנולוגי במיוחד, שלא עבר שינויים גדולים ומהפכניים בשנים האחרונות, וכאן בדיוק נכנסת אוטודסק לתמונה. מדובר בחברה הראשונה שהבינה את חשיבות המעבר משולחן שרטוט למחשב. בתחילת הדרך התוכנה הבסיסית שפיתחה אפשרה תכנון בדו ממד עם תוספת של פרטים בסיסיים על גבי השרטוט, כמו אורך, גובה וכו', אך כבר כמה שנים שהיא מאפשרת תכנון בתלת ממד, שעליו ניתן להוסיף שכבות רבות של מידע חשוב.

מעבר לזה, החברה פיתחה תוכנות פופלריות נוספות ובהן Revit, 3D Studio Max ו- Maya. למעשה, במובנים רבים זה לא יהיה מוגזם לומר שכמעט כל דבר בסביבה שלנו, בניינים, מכוניות, מטוסים, ערים, גשרים, סרטים ומשחקי מחשב – נוצרו באמצעות חלק מהכלים שאוטודסק מפתחת. נראה כי אוטודסק פועלת לפי הלוגו שבחרה לעצמה – "Make Anything".

autodesk
יש משהו שונה בתפיסה של המקום הזה. שמים דגש על מסלולי פיתוח אישי לעובדים ועל עידוד יוזמות אישיות. אף אחד כאן לא בורג קטן במערכת הזאת

העובד נמצא במרכז העשייה

ב-2009 הוקם מרכז הפיתוח של החברה בארץ, ממש במרכז תל אביב, לאחר רכישה של חברת Visual Tao, שנוסדה על ידי טל וייס, איריס שור ויונתן סרוסי. מאז האתר הישראלי גדל בעיקר באמצעות רכישה של סטרטאפים כחול-לבן. אגב, זה גם מה שמשפיע ומעצב במידה רבה את הווייב במשרדים בארץ כיום – אווירה של סטארטאפ דינמי שנותן לעובדים הרבה חופש ליזום, לעשות ולהוביל, ומצד שני נותן תמיכה וגיבוי של חברה גלובלית, גדולה ויציבה. אחד הדברים שהכי מאפיינים את מרכז הפיתוח בארץ, שכולל נכון להיום כ-130 עובדים, הוא הגישה שבה העובד נמצא במרכז העשייה, משפיע ויוזם תהליכים בכל תחום שחשוב לו.

עיקר הפוקוס של המרכז בארץ הוא במחקר ופיתוח מוצרים וטכנולוגיות בתחום הענן, Web, Mobile וגם הדפסות תלת ממד, והוא נחשב לאתר אסטרטגי, מוביל ובעל השפעה על החברה כולה. במשרדי החברה מפתחים את המוצרים שנחשבים לחוד החנית בכל הקשור לתחום הבנייה והתכנון, מוצרים שחלקם כבר נמצאים בשימוש יומיומי אצל מיליוני אנשי מקצוע ברחבי העולם. האתר הישראלי מתמקד בפיתוח ובהנגשה של אוטוקאד מובייל ובפיתוח של BIM360 – תוכנה שמוסיפה שכבות חשובות של מידע לכל עיצוב, תכנון ושרטוט ועושה דיגיטציה לשלבים השונים של פרויקט הבנייה.

זה לא מובן מאליו שאתה נמצא בחברה גדולה ומרגיש שמה שאתה עושה משפיע באופן ישיר על מחיר המניה של החברה

המשרדים שלנו

דוגמה מעולה לשימוש בבנייה ירוקה

משרדי אוטודסק מתפרסים על פני שלוש קומות שונות ברחוב רוטשילד 22, ומכל קומה ניתן ליהנות מהנוף הייחודי של העיר הלבנה. הם כוללים מטבח מפנק מלא בירקות, לחמים, מכונת אספרסו משודרגת, מיץ תפוזים סחוט טרי על המקום, ברז בירה ועוד.

ברחבי המשרד פזורים מגוון אלמנטים מעולם הבנייה, התכנון וההדפסה התלת ממדית, שמקיפים את העובדים ויוצרים חיבור ישיר בין סביבת העבודה אל עולם הלקוחות.

כיאה לחברה שעוסקת בעולם התכנון והבנייה, משרדיה הם דוגמה מעולה לשימוש בבנייה ירוקה. כל מערכות החשמל, המיזוג והמים במשרד תוכננו לחיסכון באנרגיה, ובכל חדר וחלל עבודה מותקנים חיישנים שאחראים על הפסקת המיזוג וכיבוי האורות בשעה שהחדר ריק מעובדים. זה כמובן גם עובד גם לצד השני – גופי התאורה והמיזוג נדלקים ברגע שמישהו נכנס לחדר. כמו כן, בחדרים מותקנים חיישנים לניטור רמת הפחמן הדו חמצני על מנת לוודא את איכות האוויר בחלל.

a5
אני מת על הדינמיות שיש כאן. אין יום שזהה לאחר,בעיקר כי אנחנו לא עומדים במקום וכל הזמן מנסים שיטות עבודה וטכנולוגיות שונות

התפתחות אישית במסגרת שעות העבודה

רוב העובדים יושבים באופן ספייס ויש גם מספר חדרי ישיבות וחדרים לשיחות, או עבור מי שסתם רוצה לקחת רגע את הלפטופ ולעבוד בפינה שקטה.

החיבור בין העובדים לסביבת העבודה שלהם מורגש באוטודסק, בין אם זה באלמנטים שונים על הקירות כמו עץ ממוחזר, מדבקות ענק, בובות שהודפסו במדפסות תלת הממד שבחברה, ובין אם זו מערכת המוזיקה שהעובדים בנו, שמיועדת להם ומורכבת מהעדפות מוזיקליות של (כמעט) כל עובד ועובדת.

בנוסף, החברה מעודדת תרומה ונתינה לקהילה ולעובדים יש מגוון חוגים כמו פילאטיס, יוגה. יש גם חופשת לידה לאבות, ימי חופשה מפנקים, נבחרת כדורגל שכוללת טיסה לטורנירים באירופה, הכשרות ניהוליות וקורסי אימון אישי, וכן גישה חדשנית המאפשרת לכל אחד מהעובדים זמן ללמידה והתפתחות אישית במסגרת שעות העבודה.

יש משהו שונה בתפיסה של המקום הזה. שמים דגש על מסלולי פיתוח אישי לעובדים ועל עידוד יוזמות אישיות. אף אחד כאן לא בורג קטן במערכת הזאת

אנחנו נמצאים פה:

רוטשילד 22, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!