פיתחה פלטפורמת AIOps, המסייעת לחברות גדולות לנהל את אופרציות ה-IT שלהן

אחרי גיוס גדול
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
250-500
250-500 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

לסייע לחברות גדולות בכל העולם לנהל את אופרציות ה-IT שלהן

פלטפורמת ה-AIOps של ביג פנדה משתמשת בבינה מלאכותית ובלמידת מכונה (Machine Learning) כדי לסייע לחברות גדולות בכל העולם לנהל את אופרציות ה-IT שלהן. Expedia, United Airlines, Cisco, Workday ועוד עשרות מובילות שוק גלובליות נעזרות בביג פנדה כדי לזהות, לנתח ולפתור בעיות IT מורכבות, לפני שהן הופכות לתקלות שירות או גורמות לקריסת מערכות.

חברות רבות מסתמכות על BigPanda למניעת Outages, הפחתת עלויות והחזרת הצוותים שלהם לטרנספורמציה דיגיטלית. החברה מסייעת לארגונים לעשות צעד ענק לקראת פעולות IT אוטונומיות על ידי הפיכת רעשי IT לתובנות ומשימות ידניות לפעולות אוטומטיות.

ביג פנדה מעסיקה כיום קרוב ל-300 עובדים – כ-100 מהם במרכז הפיתוח בישראל, והשאר בארה"ב – ונמצאת בתהליך של גדילה מואצת. יחד עם זאת, אנו מקפידים לטפח ולשמר את אווירת עבודת הצוות החברית והאינטימית, שהיא סימן ההיכר שלנו. זה לא מקרי שלמרות אופן העבודה ההיברידי שאימצנו במהלך הקורונה, הרוב מעדיפים להגיע ולעבוד במשרדים.

panda
עשרות חברות שהן מובילות שוק גלובליות נעזרות בביג פנדה כדי לזהות, לנתח ולפתור בעיות IT מורכבות, לפני שהן הופכות לתקלות שירות או גורמות לקריסת מערכות

להשפיע על הטכנולוגיות של החברה

הדבר הכי מיוחד בחברה שלנו, ואנחנו יודעים שזה נדוש, הוא האנשים. יש אצלנו אווירה חברית של עבודת צוות, אנשים באמת אוהבים אחד את השנייה ורוצים לעזור. דבר נוסף שמייחד אותנו הוא העובדה שלמפתחים יש המון Passion להשפיע על הטכנולוגיות של החברה – הם שותפים מלאים בקבלת ההחלטות ואנחנו מקשיבים לדעתם לאורך כל הדרך. המוצר שאנחנו מפתחים הוא בווייב של by the people, for the people. כלומר לקוחות הקצה שלנו הם מפתחים, DevOps, IT, NOC ועוד.

החברה שלנו פועלת על פי חמישה ערכים: Hunger ,Excellence ,Active Transparency ,Relentless Focus ו-Treasure the Journey. ובראשי תיבות – HEART. אנחנו חיים לפי הערכים שלנו. אנחנו מגייסים, נותנים פידבק לעובדים ולוקחים החלטות עסקיות לפיהם על מנת להיות פלטפורמת ה-AI המרכזית שבה ארגונים ישתמשו כדי להפוך מידע תפעולי לתובנות ואוטומציה.

אנו מקפידים לטפח ולשמר את אווירת עבודת הצוות החברית והאינטימית, שהיא סימן ההיכר שלנו. זה לא מקרי שלמרות אופן העבודה ההיברידי שאימצנו במהלך הקורונה, הרוב מעדיפים להגיע ולעבוד במשרדים

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
Datadog Datadog
Cypress Cypress
Github Actions Github Actions
Jenkins Jenkins
Travis CI Travis CI
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
MongoDB MongoDB
Node.js Node.js
Google Analytics Google Analytics
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
IntelliJ IntelliJ
PyCharm PyCharm
Vim Vim
Visual Studio Visual Studio
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript

המשרדים שלנו

בלי היררכיה, עם מרפסת מפנקת

משרדי מרכז הפיתוח שלנו ממוקמים ברחוב המסגר 55 בתל אביב, קרוב לכל אמצעי התחבורה הציבורית. המשרדים מאכלסים חלק מהקומה השלישית וכן את כל הקומה הרביעית והחמישית, שהיא למעשה מעין פנטהאוז עם מרפסת מהממת שצופה למגדלי עזריאלי ושרונה. המרפסת היא המקום האהוב עלינו ואנו שותים שם את הקפה של הבוקר, אוכלים צהריים ומדי פעם חוגגים אירועים (לפעמים על הגריל, עם לא מעט אופציות לטבעונים…) ומתפנקים על הנדנדות והערסלים.

אצלנו כולם יושבים עם כולם – אין היררכיה "מרחבית". המשרד בנוי כאופן ספייס עם חדרי ישיבות בכל מיני גדלים, שלהם דלתות שקופות. אין לאף עובד משרד ייעודי וההנהלה יושבת באופן ספייס עם כולם. אנחנו מאוד מקפידים על חיבור ושקיפות, וזה בא לידי ביטוי גם בישיבות All Hands של כל החברה שמתקיימות אחת לחודשיים, בהן המנכ"ל מציג את מצב החברה ומשתף בהחלטות הבורד. בנוסף, יש ישיבות קבועות עם ההנהלה הבכירה בהן כל העובדים יכולים לשאול כל שאלה שעולה על רוחם. ברמה המקצועית, השיתוף מתבטא בכך שדעתם של כל המפתחים תמיד נשמעת ונשקלת בתכנון מפת הדרכים של המוצר.

באותה הרוח, שעות העבודה אצלנו הן גמישות והיברידיות, ואנחנו מעדיפים לשים דגש על ההספק.

B6
שעות העבודה אצלנו הן גמישות והיברידיות, ואנחנו מעדיפים לשים דגש על ההספק

דוג פרנדלי, פעילויות ייחודיות ותקציב לקורסים והכשרות

אז כן, אנחנו לגמרי "דוג פרנדלי" וביום רגיל אפשר למצוא לפחות חמישה כלבים מתרוצצים במשרד. יש לנו אפילו פינת כלבים עם אוכל, חטיפים ושלל צעצועים. אם עוד לא הבנתם את אופי העבודה אצלנו, תוכלו להציץ בעמוד האינסטגרם שלנו ולראות אותנו מבלים בערבי צוות, מסיבות, טיולים או סתם נהנים לשבת במרפסת ביחד.

והכי חשוב – אנחנו שמים דגש על הפיתוח האישי והמקצועי של העובדים. הקריירה של כל אחת ואחד חשובה לנו ואנו מעוניינים תמיד לפתח כל עובד שמעוניין בכך – מקצועית ואישית. אנחנו נותנים חסות ומשתתפים בהרבה כנסים (בטוח יש לכם מדבקות, חולצות ובקבוקים שלנו בבית), אנחנו מעודדים הרשמה לקורסים והכשרות, הן ביוזמתנו והן ביוזמת העובדים, ולכל ראש צוות יש תקציב להכשרות וקורסים פרטניים.

נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד? אנחנו מגייסים למגוון משרות ונשמח להפוך גם אתכם לפנדות.

אנחנו שמים דגש על הפיתוח האישי והמקצועי של כל העובדים. הקריירה של כל אחת ואחד חשובה לנו, ואנו מעוניינים תמיד לקדם כל עובד שמעוניין בכך - מקצועית ואישית

אנחנו נמצאים פה:

המסגר 55, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
חניה חניה
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
ביטוחי בריאות פרטיים ביטוחי בריאות פרטיים