עוסקת באיסוף וחיזוי נתוני איכות אוויר. הטכנולוגיה שפיתחה הופכת מידע סביבתי לתובנות ומספקת אותן למיטב החברות ולצרכנים

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
חיפה, ישראל
חיפה, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

לפעול למען הסביבה ולהפחית את זיהום האוויר למען האנשים בעולם

יותר מ-400 מיליון משתמשים בודקים מדי יום את איכות האוויר באמצעות שירותי החברה, ושלל מותגים עולמיים מסתמכים על הנתונים שהיא מספקת - בהם Apple ,L’oreal ו-AstraZeneca

BreezoMeter היא חברת הטכנולוגיה המובילה בעולם באיסוף וחיזוי נתוני איכות אוויר כגון זיהום אוויר ושריפות. הטכנולוגיה שבה משתמשת החברה הופכת מידע סביבתי לתובנות בנות ביצוע ומספקת אותן לצרכנים באמצעות אפליקציות מובייל, מכשירי IoT של בית חכם, כלי רכב ועוד.

החברה הוקמה ב-2014 ומעסיקה היום כ-90 עובדות ועובדים. BreezoMeter תרמה ותורמת לשינוי משמעותי מאוד במודעות לזיהום אוויר ברחבי העולם ולהשפעות שיש לו על בריאותם של מאות מיליוני בני אדם. מאז פרוץ הקורונה, שהתבטאה גם בתחלואה המאופיינת בקשיי נשימה, חלה עלייה משמעותית בשימוש במידע הרציף שמספקת החברה בקרב משתמשים.

יותר מ-400 מיליון משתמשים בודקים מדי יום את איכות האוויר באמצעות שירותי החברה, ושלל מותגים עולמיים מסתמכים על הנתונים שהיא מספקת – בהם Apple ,L’oreal ו-AstraZeneca. חברות אלה נעזרות במידע על איכות האוויר עבור המשתמשים שלהן, כדי שיוכלו לקבל החלטות מושכלות לגבי מועד היציאה מהבית, בחירת הדרך אל יעדם וצמצום חשיפתם לזיהום אוויר. 

BreezoMeter משתמשת באינטליגנציה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML) על מנת לאסוף מידע ממספר רב של מקורות, לרבות 49 אלף חיישנים מסביב לעולם. בנוסף עושה החברה שימוש במחקרי מדע וחלל, לצד בניית מודלים לחיזוי וניבוי זיהום אוויר ומפגעי טבע. התוצאה היא חיזוי איכות אוויר ברמת רחוב (רזולוציה של עד חמישה מטרים) ומידע על אבקנים, חלקיקים מזהמים ושריפות. 

תחום העיסוק הייחודי של החברה מושך אליה טאלנטים טכנולוגיים וכישרונות שהמשותף להם הוא הרצון לפעול למען הסביבה, להפחית את זיהום האוויר ולשפר את איכותו עבור אנשים בכל רחבי העולם. עובדי החברה לא מגיעים למשרד בכל בוקר רק כדי להתפרנס ולהתקדם, אלא מתוך שליחות. החברה שואפת ליצור מצב שבו השימוש בכלים השונים שלה למעקב אחר זיהום אוויר וחיזוי וניבוי שריפות (ובעתיד גם מפגעי טבע אחרים) ישמשו מיליארדי בני אדם בכל קבלת החלטה.

download (4)
BreezoMeter משתמשת באינטליגנציה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML) על מנת לאסוף מידע ממספר רב של מקורות, וכן משתמשת במחקרי מדע וחלל, לצד בניית מודלים לחיזוי וניבוי זיהום אוויר ומפגעי טבע. התוצאה היא חיזוי איכות אוויר ברמת רחוב ומידע על אבקנים, חלקיקים מזהמים ושריפות

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
Android SDK Android SDK
Flutter Flutter
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Swift (iOS) Swift (iOS)
Android Studio Android Studio
PyCharm PyCharm
Visual Studio Code Visual Studio Code
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
CircleCI CircleCI
Google Analytics Google Analytics
Google BigQuery Google BigQuery
Grafana Grafana
Python (Data Science) Python (Data Science)
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
Vue.js Vue.js
MySQL MySQL
Node.js Node.js
PostgreSQL PostgreSQL
Python Python
Redis Redis
Pingdom Pingdom
Sentry Sentry

הסיפור שלנו

 • 2014

  החברה הוקמה על ידי רן קורבר, זיו לאוטמן ואמיל פישר, שלושתם מהנדסים מוכשרים מאוד שלמדו בטכניון

 • 2018

  החברה מגייסת 8 מיליון דולר מקרנות מובילות ובינלאומיות כמו Goldacre ו- Entrée

 • 2019

  החברה מציגה באפליקציה שלה מפה המעידה על רמות זיהום האוויר בערים הגדולות בעולם.

 • 2020

  היסטוריה: אפל מודיעה כי הנתונים של בריזומטר יהיו זמינים למשתמשיה ב-5 מדינות

 • 2021

  החברה משלימה סבב גיוס C בגובה של 30 מיליון דולר

 • 2021

  החברה משיקה מוצר מהפכני לניטור שריפות שמצטרף למוצר לניטור זיהום אוויר

 • 2022

  בריזומטר מוכתרת על ידי המגזין הנחשב Tech Radar כאחת מאפליקציות האנדרואיד הטובות ביותר

המשרדים שלנו

Doing Good כתרבות ארגונית 

כחברה שהוקמה כדי להעלות את המודעות לזיהום אוויר ולשפר את הבריאות ואיכות החיים של מאות מיליונים בעולם, אנחנו דוגלים גם ביצירת סביבת עבודה שדוגלת בכך בפועל. בחרנו שהמשרדים שלנו בחיפה ורמת גן, יהיו סמוכים ככל הניתן לתחבורה ציבורית.: המשרד הראשי  ברחוב הנמל בחיפה (הרוטשילד של העיר) ומשרד שני ברחוב מנחם בגין ברמת גן., אנחנו דוגלים בדאגה גם לעובד ולחיי המשפחה שלו, מסיבה זו אנחנו עובדים באופן היברידי ללא קשר למרחק ממקום העבודה.

הנוף שמלווה אותנו במהלך היום מעורר השראה של עשייה והגשמה למען הסביבה. אנחנו נמצאים בעיר התחתית (הרוטשילד של חיפה, כבר אמרנו?) ליד המסעדות והברים הכי טובים, מגיעים למשרד בבוקר עם ריח הבריזה של הים. ברור לכם שבאזור כזה אי אפשר להישאר במשרד כל היום, אז אנחנו יוצאים לצהריים, שוטפים את העיניים באומנות ויצירות הגרפיטי, יושבים על קפה עם לחמים ומאפים טריים ומדי פעם יוצאים לבירה ספונטנית בערב. 

המשרדים  שלנו תכננו ועיצבנו עם האדריכל יריב לוסטיג והמעצבת דנה קדם. החלל מאופיין בחומרים מודרניים – זכוכית, עץ טבעי, ברזל ובלוקים חשופים, וכמובן שיש מטהרי אוויר לקבלת איכות אוויר גבוהה במשרד. מטרת התכנון הייתה למקסם את החלל באופן שיאפשר את החלוקה למשרדים יחד עם אזורים משותפים לשיחות מסדרון מקצועיות או אישיות ולהפסקת קפה באווירה נעימה, כך שהמשרד יעודד אווירה של שקיפות, עבודת צוות, חדשנות ויצירתיות. 

דאגנו גם לשטחים כיפיים במשרד – גלריה מודרנית עם משחקי שולחן, פינות ישיבה מודרניות ונוחות, תא טלפון לשיחות אישיות, מטבח מרווח ממש כמו בית קפה ועוד. אחת הפינות המיוחדות נמצאת בחדר הישיבות הגדול – "מייפל" (העובדים בחרו בשם באמצעות סקר). שם תלויים הפרסים שחברת BreezoMeter קיבלה לאורך השנים, כולל פרס נשיא ארה"ב והבית הלבן בזמן כהונתו של אובמה.

download (3)
אנחנו לא חברים של זיהום אוויר, ולכן אנחנו מקפידים שכל המשרדים שלנו יהיו סמוכים לתחנות רכבת ותחבורה ציבורית: יש לנו משרד אחד ברחוב הנמל בחיפה ומשרד שני ברחוב מנחם בגין ברמת גן. בהתאם, אנחנו עובדים באופן היברידי ללא קשר למרחק ממקום העבודה, כדי ליהנות מהיתרונות של עבודה היברידית וגלובלית

קשר ישיר בין עיצוב המשרדים לתרבות הארגונית

אחד הדברים שהכי חשובים לנו הם תרבות ארגונית, אנחנו מחפשים אנשים שהאג'נדה והערכים שעליהם הם התחנכו הם לעשות טוב לסביבה ולחברה., שיח ישיר ונגיש עם כולם באופן שטוח ושיתוף פעולה בין כל העובדים והצוותים. שקיפות היא אחד הערכים החשובים ביותר אצלנו, ומדי יום חמישי אנחנו מקפידים לחבר את העובדים יחד, לחדש אנרגיות, לשתף את כולם בכל מה שנידון בישיבות הנהלה ולהזמין אותם להעלות נושאים לדיאלוג. בנוסף, מדי חודש יש לנו פגישת TGIT – Thanks God it's Thursday חודשית עם עדכונים מפורטים יותר. 

יש קשר ישיר בין עיצוב המשרדים לתרבות הארגונית – כפי שהמשרדים שלנו שקופים עם מחיצות זכוכית, כך גם שיתוף הידע בחברה. עובדים יכולים לבחור עם מי לשתף פעולה מדי יום – לדוגמה, מפתח בוגר לימודים יכול לשבת עם מפתח בכיר או ארכיטקט, להחכים  ולהעשיר כך את הידע המקצועי, תרומה להתפתחות האישית. אנחנו יוזמים האקתונים לחדשנות בפעולה בצוותים חלוקה לקבוצות חדשנות במשרד. 

ההווי החברתי, הגיבוש והלכידות הם חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית. ימי כיף וגיבוש הם משהו שבשגרה, העובדים אוהבים לבלות ביחד גם מעבר לשעות העבודה ולעזור אחד לשני. בקיץ האחרון יצאנו ליום כיף. כשהם לא בנופש, העובדים שלנו לא מגיעים לבד למשרד.ויש לנו כלבים מפונקים שמקבלים צעצועים ואוכל. הכלבה ליצ'י, לדוגמה, עובדת אצלנו במשרה כמעט מלאה ואנחנו מצפים להרחבת משפחת הליצ'ים. 

טיפוח ופיתוח אישי הוא מבחינתנו ערך חשוב שאנחנו מעניקים לעובדים.אנחנו שוקדים על להצמיח את העובדים שלנו.אחת הדרכים לעשות זאת היא מסלולי קריירה ניהוליים, מקצועיים ורוחביים (מעבר מפיתוח לניהול מוצר, לדוגמה). המנהלים יוצרים תוכניות פיתוח אישי ומקצועי במטרה לפתח כל עובד ועובדת בהתאם לשאיפות שלהם מדי שנה – בידע ופרקטיקות חדשניות, בכישורים מקצועיים ורכים ובהעשרה מעבר לתפקיד. 

אז מה אנחנו מחפשים? יש הרבה תכונות אופי שיכולות להתאים לעבודה ב-BreezoMeter, אבל הכי חשוב שתהיו אנשים של אנשים שמסתכלים בגובה העיניים. אנשים שהם חברי אמת ויעמדו אחד לצד השני – אם זה כשיש אתגר בצוות או כשמישהו מבקש עזרה, גם כזאת שלא קשורה ספציפית לעבודה או למשימה שהם צריכים לבצע. 

אנחנו יוצרים תוכניות פיתוח אישי ומקצועי במטרה לפתח כל עובד ועובדת בהתאם לשאיפות שלהם מדי שנה - בידע ופרקטיקות חדשניות, בכישורים מקצועיים ורכים ובהעשרה מעבר לתפקיד

אנחנו נמצאים פה:

הנמל 24, חיפה, ישראל

הטבות

ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות