ברינגג פיתחה טכנולוגיות בעולם המשלוחים המאפשרות ללקוחותיה גדילה ואדפטציה למציאות המשתנה של עולם הצרכנות החדש

לקראת הנפקה
יוניקורן
יוניקורן
250-500
250-500 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
יוניקורן
יוניקורן

עוזרים לעסקים גדולים וקטנים להישאר עצמאיים

Bringg הוא סטארטאפ שפיתח טכנולוגיות המסייעות לתאגידי ענק ולעסקים בינוניים לנהל את תהליך השילוח באופן עצמאי ושירותי ללקוחותיהם. הצורך בפלטפורמת ה-SaaS הייחודית של החברה התחדד בתקופת הקורונה, עם העלייה החדה בכמות המשלוחים בארה"ב ובאירופה. המגמה הזאת הגדילה משמעותית את היקף העסקאות של החברה ואת היקף ההשקעות בה, ובשנה האחרונה היא הפכה ליוניקורן. 

המטרה של Bringg היא להוביל את הלקוחות שלה לגדילה ולהתאים את עצמה למציאות המשתנה של עולם הצרכנות החדש. החברה הוקמה ב-2013, והיא מעסיקה 270 עובדות ועובדים ברחבי העולם – חצי מהם בישראל במחלקות R&D, Product ,Professional Services ,Customer Success ,Technical Support, Marketing ,HR ,Alliances ועוד. העובדים בחו"ל עוסקים בעיקר בתפקידי Customer facing כגון מכירות, Success ותמיכה. מטה החברה נמצא בשיקגו, אבל יש לה משרדים נוספים גם באירופה, אוקראינה וברזיל.

האתגרים הטכנולוגיים העיקריים שאיתם מתמודדת החברה הם אתגר הסוכן הנוסע, מורכבותם של משלוחי Last mile וייצור אופטימיזציית מסלולי שילוח תוך התחשבות באיכות הסביבה. לאתגרים המעניינים האלה יש דקויות רבות, כגון סוג הרכב המתאים, מציאת הנהג עם הכישורים המתאימים למשימה, התחשבות בבקשות לקוח הקצה ובתהליכים הפנימיים של בית העסק שמשתמש בפלטפורמה, מסלולי נסיעה אפשריים (ידעתם שלא כל רכב יכול לנסוע בכל שעה בדרכים במקומות מסוימים בעולם?) ועוד. 

ריבוי המשתנים מוסיף אתגר טכנולוגי גדול ומביא אותנו לחשוב ב-Sacle בכל תהליך. הסטאק הטכנולוגי שלנו כולל בעיקר Node.js בצד השרת, React בצד הלקוח ו-Java במנועי אופטימיזציה. אנחנו מאחסנים את הדאטה כ-Cloud Agnostic על AWS ו-GCP. המתכנתים שלנו עובדים ב-CD ויש להם אחריות על איכות הקוד והמוצר לא פחות מאנשי האוטומציה והבדיקות בצוותים – כך שהגמישות והיכולת להתקדם עצמאית היא גבוהה מאוד.

Bringg פורצת דרך ומובילה שינוי בתחומה. אנחנו מייצרים ללקוחות שלנו ערך מוסף משמעותי מול לקוחות הקצה שלהם, ובכך עוזרים להם לא רק לגדול ולהתרחב, אלא ממש להתקיים. בעידן בו אמזון מכתיבה את המציאות בתחום הצרכנות והמשלוחים, אנחנו עוזרים לעסקים גדולים וקטנים להישאר עצמאיים ללא תלות בגורם חיצוני, לחסוך עלויות משמעותיות ולהגדיר לעצמם את הסטנדרט בקשר עם לקוחות הקצה. בין לקוחותינו הגדולים תוכלו למצוא את מקדונלדס, קוקה קולה, Party City ,Day&Ross ועוד רבים.

הייחוד של החברה טמון בכך שהיא מחזירה את הכוח ללקוחות ועוזרת להם לייעל ולהרחיב את פעולות השילוח תחת פלטפורמה אחת. העובדה שהטכנולוגיה שלה נותנת להם מעטפת שלמה מייחדת אותה ביחס למתחרים והופכת אותה למובילה בתחום.

ל-Bringg יש סט ערכים שהיא מיישמת עם לקוחותיה וגם בהתנהלות הפנימית והיומיומית של החברה:

חיבור – המהות של ברינג היא בחיבור בין הלקוחות שלנו לפרטנרים ופלטפורמות המסייעות להצלחה וגדילה, בין הלקוחות שלנו ללקוחות הקצה שלהם עם שימוש בטכנולוגיה שלנו ופנימה בחברה בין העובדים, הצוותים והמחלקות.

פתיחות – ברמה העסקית, המהות של הפלטפורמה היא לתת פתרון פתוח ללקוחות הקצה, בהתאמה אישית למטרות העסקיות של כל לקוח. הפתיחות מתבטאת גם בתקשורת היומיומית הפנימית שלנו, ניהול תהליכים, שיחות ואפילו תהליכי גיוס.

ערך – אנחנו שואפים לתת ערך אמיתי ללקוחות שלנו בעצם השימוש בפתרון ולמקסם את החווייה שלהם מ-Bringg. אנחנו גם רוצים להעניק לעובדים שלנו סביבת עבודה עם תחושת ערך מוסף מעצם מהות המוצר והפעילויות השונות שלנו.

קיימות – Bringg הקימה ב-2021 את פרויקט BringgGreen, הפרקטיקה הטכנולוגית הראשונה לקיימות בתעשייה, שנבנתה כדי לעזור לקמעונאים ולספקי לוגיסטיקה להפחית את פליטת הפחמן ולספק אפשרויות שילוח ירוקות. החברה מאמינה שיש לה אחריות תאגידית ללקוחות הנוכחיים והעתידיים, לשותפים ולסביבה הגלובלית לעשות כל שביכולתה כדי לתמוך ביעדי קיימות.

החזון שלנו הוא לחבר בין אנשים ומותגים באמצעות הנגשת טכנולוגיה חדשנית, שמישה ובעלת ערך לכולם, במטרה לעזור ללקוחותינו לצמוח ולייעל את חוויית השירות של הלקוחות ואת האופרציות שלהם.

בעידן בו אמזון מכתיבה את המציאות בתחום הצרכנות והמשלוחים, אנחנו עוזרים לעסקים גדולים וקטנים להישאר עצמאיים ללא תלות בגורם חיצוני, לחסוך עלויות משמעותיות ולהגדיר לעצמם את הסטנדרט בקשר עם לקוחות הקצה

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
AngularJS AngularJS
React JS React JS
AWS AWS
Docker Docker
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
ELK ELK
New Relic New Relic
Java Java
Node.js Node.js
Redis Redis
Java (Android) Java (Android)
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Objective-C (iOS) Objective-C (iOS)
Swift (iOS) Swift (iOS)
Jenkins Jenkins
Visual Studio Code Visual Studio Code

הסיפור שלנו

 • 2013

  החברה הוקמה

 • 2015

  גיוס ראשון בגובה 7.5 מיליון דולר

 • 2020

  הגענו לסכום גיוסים של 83.3 מיליון דולר

 • 2021

  השלמנו סך גיוסים של 100 מיליון דולר והוכרזנו כיוניקורן

 • 2022

  רוכשים את Zenkraft

המשרדים שלנו

קפה מול הים, חללים פתוחים ופינות אלטרנטיביות

אנחנו לא אוהבים למדוד את העובדות והעובדים שלנו לפי שעון הנוכחות. אנחנו פרוסים ברחבי העולם והתקשורת היא גלובלית, ולכן אנחנו מעדיפים להתמקד במטרות ובמשימות. במשרדים שלנו תוכלו למצוא אנשים שאוהבים להשכים קום, וגם כאלה שמעדיפים להגיע מאוחר ולכבות את האור אחרי כולם. הגמישות הזאת דורשת מאיתנו אחריות כלפי העובדים שלנו, ולכן אנחנו מאוד מקפידים על איזון בית-עבודה. 

מגיע לנו מזל טוב – ממש לאחרונה התחדשנו ועברנו למשרדים בבניין המשולש במגדלי עזריאלי. המיקום הזה ממש נגיש לתחבורה ציבורית – אנחנו נמצאים על רכבת עזריאלי וסמוך לעשרות תחנות אוטובוס לכל מקום בארץ. 

אנחנו מאוד אוהבים את המשרדים החדשים שלנו – אפשר לשתות קפה מול הים ולהשקיף לאן שנרצה, כי יש לנו נוף של 360 מעלות לכל העיר. עיצוב המשרדים מתכתב עם החוויה שאנחנו רוצים להעניק לעובדות ועובדים ועם הערכים שחשובים לנו. שילבנו עיצוב מודרני עם הרבה שימוש בטכנולוגיה, חללים פתוחים ופינות ישיבה אלטרנטיביות שיאפשרו תקשורת במגוון סוגים ויתמכו במודל העבודה ההיברידי שאנחנו מאמצים לטווח ארוך. 

המשרד דומה בפתיחות שלו לפלטפורמה של Bringg – מצד אחד מתאים לכלל העובדים, ומצד שני מגוון מספיק כדי שכל אחד יוכל למצוא את הסגנון שהכי נוח לו לעבוד בו. בדומה למטרות הסביבתיות של המוצר שלנו, שמנו דגש מהותי בתכנון המשרדים על טכנולוגיות ירוקות ועל מיחזור – כדי למזער כמה שניתן את הפגיעה שלנו בסביבה.

פינות עבודה מותאמות ונוחות זה מעולה, אבל חייב גם הפסקות – ואצלנו יש כמה אופציות כיפיות. יש לנו פינה מאוד משעשעת עם טבעות תלויות וחמורים כמו באולם התעמלות, שאפשר לגשת אליהם בכל רגע נתון, להתרענן, להיתלות, לקפוץ או מה שמחדש לכם את האנרגיה. יש לנו גם חדר שכולו צמחייה ומים זורמים – מהרצפה ועד התקרה. עיצבנו אותו מתוך האמונה שלנו בקיימות, אנרגיה מתחדשת ומחזור, כדי להשרות אווירה קצת שונה ומרעננת על העובדים שלנו. 

לחובבי הז'אנר יש כמובן גם חדר משחקים, ואנחנו מעודדים את כולם להביא את הכלבים שלהם למשרד – כי ידוע שזה הקלונקס של הטבע.

יש אצלנו קשר ישיר בין עיצוב המשרדים למבנה החברה: כל המשרד פתוח או שקוף, כולל חדרי הישיבות, ואין אצלנו חדרים לבכירים – כולם יושבים יחד (עבור פגישה או שיחה אישית, המנהלים משריינים חדר). את גיא המנכ"ל תוכלו למצוא נודד בין שולחנות או עובד בסלון ומתערבב עם העובדים.   גם בארוחות הצהריים תוכלו לראות מחלקות וצוותים מעורבבים ללא קשר לדרגה, תפקיד או העדפה קולינרית. 

אנחנו מאוד אוהבים לבלות יחד גם מחוץ לשעות העבודה, ותוכלו לראות ברינגסטרים יושבים יחד בברים בערב, מציירים יחד בפיינטפאב, עושים סאפ בבוקר ומתאמנים בקבוצת הריצה של החברה. יש לנו מגוון פעילויות, התנדבויות ואירועי גיבוש.

המסר שאנחנו מעבירים לעובדים ולעובדות מהיום הראשון ב-Bringg הוא שהם אחראים לצמיחה האישית והמקצועית שלהם. כל מי שיבקש להתפתח בתחום מקצועי מסוים או לפתח יכולות רכות, צריך להגיע עם תוכנית סדורה שמחוברת למשימה – ו-Bringg תספק לו את המשאבים.

אז אילו נשים ואנשים אנחנו מחפשים? פתיחות לאנשים ולרעיונות היא תכונה קריטית אצלנו, ואנחנו אוהבים גם צניעות, בגרות, עצמאות והמון יצירתיות וחדוות עשייה. 

המסר שאנחנו מעבירים לעובדים ולעובדות מהיום הראשון ב-Bringg הוא שהם אחראים לצמיחה האישית והמקצועית שלהם. כל מי שיבקש להתפתח בתחום מקצועי מסוים או לפתח יכולות רכות, צריך להגיע עם תוכנית סדורה שמחוברת למשימה - ו-Bringg תספק לו את המשאבים

אנחנו נמצאים פה:

מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות