מרכז פיתוחי טכנולוגי ואסטרטגי של סיטי בנק העולמית, המוביל את פיתוחי טכנולוגיית הפינטק ברמה הגלובלית ומעודד יזמות ישראלית

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

מפתחת את החדשנות הפיננסית בישראל ובעולם

סיטי היא אחת מקבוצות השירותים הפיננסיים המובילות בעולם עם נוכחות ביותר מ-100 מדינות.

בישראל לסיטי יש שתי זרועות: זרוע הבנק, המשרת לקוחות בנקאות עסקית, חברות בינלאומיות, חברות ישראליות מהמובילות במשק וגופים ממשלתיים. זרוע זאת משרתת גם לקוחות בתחום בנקאות השקעות, בנקאות פרטית וחדר מסחר ומשמשת כחבר בורסה, חבר מסלקה ואף כעושה שוק.

הזרוע השנייה היא Citi Israel Tech – מרכז טכנולוגי אסטרטגי של סיטי העולמית. המרכז כולל את מעבדת החדשנות הגדולה ביותר מבין המעבדות של סיטי; מעבדת חדשנות אבטחת הסייבר המובילה את התחום עבור סיטי הגלובלית; חטיבת הנדסה וארכיטקטורה לבניית תשתית לעשרות אלפי מפתחי התוכנה של סיטי בעולם.

סיטי מקדמת קשרים עם חברות סטארטאפ בכל השלבים בתחומי פינטק, סייבר ותחומים נוספים – החל מרעיונאות ועד למסחור. כמו כן, סיטי הינה משקיע הון סיכון אקטיבי בתחום הפינטק והסייבר בארץ. האחרון הפכה סיטי למרכז פינטק משמעותי ותרמה להפיכת ישראל למעצמת פינטק עולמית.

citi
עם תמיכת ממשלת ישראל, סיטי הובילה מהלך להפיכת ישראל לשחקנית משמעותית בעולם הפינטק העולמי. פעילות המעבדה ותוכנית ההאצה הובילו לבניית קהילת מפתחים ואנשי טכנולוגיה אשר מובילים את המהפכה בתחום הבנקאות והפיננסים

שחקנית משמעותית בעולם הפינטק העולמי

מעבדת החדשנות הוקמה בשנת 2011 ובתוך מספר שנים הצליחה ליצור בישראל קהילת פינטק משגשגת וצומחת. כיום מעסיקה המעבדה כ-200 עובדים, המובילים פרויקטים שמטרתם פיתוח טכנולוגיות המשרתות את הלקוחות הבינלאומיים של סיטי במגוון תחומים, בדגש על פתרונות בעולמות של דאטה, בינה מלאכותית, בלוקצ'יין ואבטחת סייבר.

בשנת 2013 הקימה סיטי בישראל תוכנית האצה לסטארטאפים בתחום הפיננסים ובתחום הסייבר, במטרה לסייע להם לפתח מוצר המותאם לצורכי תעשיית הפיננסים העולמית ובמקביל לייצר עבור סיטי הזדמנויות לעבוד עם חברות חדשניות בעלות רעיונות חדשים. עד היום סייעה התוכנית לכ-100 סטארטאפים אשר גייסו למעלה מ-1.5 מיליארד דולר. במקביל, סיטי הרחיבה את פעילותה בתחום השקעות ההון סיכון והשקיעה עד עתה ב-10 סטארטאפים ישראלים בתחום הפינטק והסייבר. באמצעות פעילות זו, לעשרות סטארטאפים ישראלים יש כיום גישה לבנק המוביל בעולם.

עם תמיכת ממשלת ישראל, סיטי הובילה מהלך להפיכת ישראל לשחקנית משמעותית בעולם הפינטק העולמי. פעילות המעבדה ותוכנית ההאצה הובילו לבניית קהילת מפתחים ואנשי טכנולוגיה אשר מובילים את המהפכה בתחום הבנקאות והפיננסים. הודות לעבודה משותפת עם בנק מוביל בפריסה גלובלית, ישראל נמצאת כיום בראש רשימת המדינות המייצאות פתרונות פינטק לעולם.

לעובדי המעבדה יש השפעה משמעותית על עיצוב עתיד עולם הבנקאות והפיננסים, והם זוכים לעבוד באווירה יזמית בתוך ארגון גדול, בטוח ובעל נכסים משמעותיים. העובדים נוטלים חלק בפרויקטים המבוססים על הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולהם יכולת השפעה משמעותית על תעשיית הפינטק העולמית.

סיטי העולמית הבינה לפני מספר שנים שכדי להמשיך ולהוביל את התעשייה, עליה להשקיע לא רק בפיתוח טכנולוגיות, אלא גם בבניית תרבות ארגונית המקדשת חדשנות ומעודדת חשיבה שונה ויצירתית. כפועל יוצא, סיטי הוא ארגון שחרט על דגלו את ערכי הגיוון, השונות, ההכלה והשוויון וכן סיוע לחלשים ולנזקקים.

לעובדי המעבדה יש השפעה משמעותית על עיצוב עתיד עולם הבנקאות והפיננסים, והם זוכים לעבוד באווירה יזמית בתוך ארגון גדול, בטוח ובעל נכסים משמעותיים. העובדים נוטלים חלק בפרויקטים המבוססים על הטכנולוגיות החדשניות ביותר, ולהם יכולת השפעה משמעותית על תעשיית הפינטק העולמית

המשרדים שלנו

אווירה יזמית בארגון יציב וחזק

ההווי במעבדת החדשנות של סיטי, בה מועסקים כ-200 עובדים, הוא של סטארטאפ מבוסס ומצליח, אבל כזה עם יציבות וביטחון שמספק אחד הארגונים המשפיעים ביותר על כלכלת העולם. לעובדי המעבדה יש השפעה אמיתית על האופן בו ייראה עתיד התשלומים והבנקאות בעשורים הקרובים. לכן, העובדים במעבדה הם אנשים שאוהבים אתגרים, סקרניים ויצירתיים, וכאלו הששים להתמודד עם בעיות מורכבות.

היכולת להיות יצירתיים, לשתף ולהשתתף במידע, ולהוביל תהליכים חדשניים – הם רק חלק מהיתרונות שבעבודה שבמעבדה. העובדים בה נהנים גם מגישה לכמויות דאטה אדירות, עבודה מול מגוון רחב של מחלקות סיטי בעולם והסיפוק שבהיותם חלק ממשהו משמעותי בעל תרומה אמיתית.

בסיטי מאמינים שסיוע לעובדים בהשגת איזון בין החיים האישיים לעבודה מעלה את שביעות הרצון שלהם ומשפיע – בסופו של דבר – על התנהלות הארגון כולו.

citi5
היכולת להיות יצירתיים, לשתף ולהשתתף במידע ולהוביל תהליכים חדשניים - הם רק חלק מהיתרונות במעבדה. העובדים בה נהנים גם מגישה לכמויות דאטה אדירות, עבודה מול מגוון רחב של מחלקות סיטי בעולם והסיפוק שבהיותם חלק ממשהו משמעותי בעל תרומה אמיתית

עבודה בשעות גמישות, ממקומות שונים בארץ ובעולם

בסיטי ובמעבדה מיישמים תפיסה המציבה את ה-Well being של העובדים במרכז ומאפשרת להם לממש את היעדים העסקיים לצד היעדים האישיים. כפועל יוצא, במעבדה מאפשרים עבודה בשעות גמישות, ממקומות שונים בארץ ובעולם, שעת הנקה מוארכת ועוד. בנוסף, לעובדים בסיטי יש הזדמנויות רבות להתפתח ולצמוח ברמה המקצועית, והארגון מאפשר לעובדיו לעבור תפקידים בין טכנולוגיות שונות, עולמות תוכן שונים ועוד.

הקשרים החברתיים מהווים חלק משמעותי במעבדת החדשנות. זהו ארגון שהתמהיל האנושי בו איכותי, מגוון, יצירתי ויוזם. כחלק מהתפיסה של סיטי העולמית, גם במעבדה מעודדים גיוון חברתי ומקדמים ומטפחים פעילויות שונות לקידום נשים בעולם ההייטק, הגברת המודעות לקהילת הלהט"ב ועוד.

עובדי הארגון בישראל נהנים ממשרדים מרווחים הכוללים חדרי "זולה", חניה ומטבחים מאובזרים, ימי כיף, מפגשי גיבוש, הרצאות העשרה, פעילויות חברה במגוון רחב של נושאים, ופעילויות התנדבות.

כארגון צומח, מעבדת החדשנות מחפשת אנשים סקרנים, אוהבי טכנולוגיה וחדשנות, אנשים יצירתיים שרוצים לקדם רעיונות, שרוצים להשפיע על איך יראה המוצר שהם מפתחים, אנשים שאוהבים לעבוד בארגון ענק שמשפיע על חלקים נרחבים בכלכלה העולמית.

בסיטי ובמעבדה מיישמים תפיסה המציבה את ה-Well being של העובדים במרכז ומאפשרת להם לממש את היעדים העסקיים לצד היעדים האישיים. לעובדים בסיטי יש הזדמנויות רבות להתפתח ולצמוח ברמה המקצועית, והארגון מאפשר לעבור תפקידים המשלבים טכנולוגיות שונות, עולמות תוכן שונים ועוד.

אנחנו נמצאים פה:

ראול ולנברג 36, תל אביב-יפו, ישראל