מתמחה בניטור, חקירה ותגובה לאיומי סייבר והונאה מקוונת. מטה ומרכז הפיתוח ממוקמים בישראל ויש לה מרכזים ברחבי העולם

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
פתח תקווה
פתח תקווה
סטארטאפ
סטארטאפ

לזהות את איומי הסייבר לפני שהם מסכנים את הארגון

חברת Cyberint מתמחה בניטור, חקירה ותגובה לאיומי סייבר והונאה מקוונת. Cyberint היא מובילת שוק באספקת שירותי מודיעין סייבר כדי להגן בצורה אופטימלית על הנכסים הדיגיטליים של ארגונים מובילים בעולם. לקוחות החברה משתמשים בפלטפורמה הטכנולוגית שפיתחה כדי לקבל מודיעין מדויק על מנת לזהות ולמגר איומים שמתוכננים על ידי האקרים.

הפלטפורמה הטכנולוגית של סייבראינט, Argos Edge™, מוטמעת בארגונים רבים ברחבי העולם, כולל חברות Fortune 500 וזוכה להערכה רבה על ידי חברות אנליסטים כמו גרטנר.

החברה נוסדה ב-2010 ומונה היום כ-80 עובדים. מטה החברה ומרכז הפיתוח שלה ממוקמים בישראל ויש לה מרכזים נוספים בניו יורק, אנגליה, סינגפור, פיליפינים, אוקראינה ובלגיה. מאז הקמתה גייסה החברה 28 מיליון דולר בשני סבבים, האחרון בגובה 18 מיליון דולר, בהובלת Viola Growth ומקימי אמדוקס – דב בהרב, אבי נאור, מריו סגל ולצדם זהר זיסאפל.

הפתרון של Cyberint פורץ דרך בתחומו, הן מבחינה טכנולוגית והן באופן התקשורת מול לקוחותיה ברחבי העולם, המאפשר גמישות על פי צרכי הלקוח ומוצע גם במודל של שירות מנוהל מלא.

Argos Edge™ מאפשרת זיהוי איומי סייבר, במהלך התפתחותם למשל איום שמתרחש מחוץ לרשת הארגונית בצורת שיח ב-Dark Web, וזה עוד לפני שהאיום הופך למתקפה ומסכן את הארגון. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים, כגון: חקירות עומק ו-Takedowns, על מנת לנטרל את האיומים עוד לפני שהם עשויים להפוך למתקפה.

MG_3548.jpg
הפתרון של Cyberint פורץ דרך בתחומו, הן מבחינה טכנולוגית והן באופן התקשורת מול לקוחות ברחבי העולם, שכן הוא מאפשר גמישות על פי צורכי הלקוח ומוצע גם במודל של שירות מנוהל מלא

חושבים כמו האקרים

החברה תמשיך להתפתח מבחינה טכנולוגית ולפתח פתרונות חדשניים להתמודדות של ארגונים דיגיטליים עם איומי סייבר שונים, בדגש על חברות בתחום הסחר האלקטרוני והקמעונאות

ב-Cyberint אנו חושבים כמו האקרים ומסתכלים על הארגון של הלקוחות שלנו מבחוץ כדי על מנת לזהות איומים המגיעים מהמרחב הדיגיטלי, עוד לפני שהם חודרים לרשת הפנימית של הארגון. אנו מאמינים שבכך שאנו מסייעים לארגונים לפעול באופן מאובטח במרחב הדיגיטלי ועוזרים להם להגן על לקוחותיהם – אנו עושים טוב לעולם!

בימים אלה Cyberint ממשיכה להתפתח מבחינה טכנולוגית ולפתח פתרונות חדשניים ופורצי דרך להתמודדות של ארגונים דיגיטליים עם איומי הסייבר השונים, בדגש על חברות בתחום הסחר האלקטרוני והקמעונאות. תהליך הדיגיטליזציה מביא עמו הזדמנויות רבות לארגונים לצמוח, אך עם זאת חושף אותם לאיומים – אותם Cyberint מזהה מראש ומסייעת במניעתם..

עתיד החברה צופן בחובו צמיחה – הן מבחינת גודל החברה והן מבחינת היכולת שלנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שיאפשר להם שקיפות לאיומים מבחוץ ויכולת להגיב במהירות לאירועי סייבר באופן מיטבי.

המשרדים שלנו

רעיונות חדשים תמיד מתקבלים בברכה

Cyberint מנהיגה במשרדיה את מדיניות הדלת הפתוחה ומקפידה על שקיפות, שוויון ודיאלוג בין כולם. יצירתיות היא תכונה מאוד מוערכת בחברה, ולכן רעיונות חדשים תמיד מתקבלים בברכה. הכוח המניע הוא שיתוף פעולה וכבוד הדדי בין הצוותים, לטובת הצלחות משותפות.

כל אנשי החברה עובדים במשרה מלאה – חבר'ה צעירים וגם בעלי משפחות, ולכן קיימת גמישות רבה לצרכים האישיים של העובדים. מאז הקורונה עברה החברה ההיברידי, ודי מהר אפשר היה לראות את היתרון בשילוב של עבודה מהבית ומהמשרד תוך שמירה על איזון חיים ועבודה.

סביבת העבודה ב-Cyberint מגוונת מאוד ברמה המקצועית והאנושית. יש כאלו שמגיעים עם רקע בסייבר מהצבא, כאלו שזה לא הרקע המקצועי שלהם והגיעו מחברות גדולות וגם אנשים שהתעניינו בתחום ועשו הסבה והסמכות מגוונות. לכולם יש תחומי עניין מעניינים גם מחוץ לשעות העבודה: ציור, פיסול, ריצה, ספורט אקסטרים, נגינה, גוף ונפש.

MG_4498.jpg
כל אנשי החברה עובדים במשרה מלאה - חבר'ה צעירים וגם בעלי משפחות, ולכן קיימת גמישות רבה לצרכים האישיים של העובדים

אנחנו נמצאים פה:

המפלסים 17, פתח תקווה, ישראל

מחפשים אנשים סקרנים, מקצועיים, שאוהבים לעבוד בצוות

Cyberint מנהיגה במשרדיה את מדיניות הדלת הפתוחה ומקפידה על שקיפות, שוויון ודיאלוג בין כולם. יצירתיות היא תכונה מאוד מוערכת בחברה והכוח המניע הוא שיתוף פעולה וכבוד הדדי בין הצוותים, לטובת הצלחות משותפות

עובדים חדשים שמצטרפים ל-Cyberint מספרים על התחושה החמה, והמקצועית המלווה אותם בתהליך הקליטה. כמו כן, קיימות יוזמות רבות מצד העובדים לפעילויות חברתיות משותפות, קבוצות ספורט ו Happy hours פעם בשבוע, בה כולנו מתרכזים יחד לבירות ונשנושים. אנחנו מקפידים לציין ולחגוג השקות של מוצרים או שירותים חדשים, חגים, ימי הולדת ופתיחת שנה, ישנם ימי כיף מחלקתיים ואירועים בהם כל החברה לוקחת חלק.

כשרוצים לנקות את הראש מכינים קפה, משחקים בסוני או בפוסבול, יוצאים לשאוף אוויר במרפסת או מסתלבטים בזולה על הפופים המפוזרים. לצד חוש סייבר מפותח, אנחנו מקפידים לייצר זמן שבו כולם מוזמנים לשעות העשרה בנושאים שונים אותם מציגים עובדי החברה במטרה להכיר טוב יותר אחד את השנייה, להישאר מעודכנים בנעשה ולהכיר את העשייה במחלקות השונות.

מצטרפים חדשים ל-Cyberint הם בראש ובראשונה שחקני נשמה. העובדים מאוד אכפתיים ומסורים וזהו המכנה המשותף של כולנו. אנחנו מחפשים אנשים סקרנים, מקצועיים, שאוהבים לעבוד בצוות, לשתף פעולה, לחשוב יחד וליהנות מאווירה דינמית ויצירתית.