מציעה פלטפורמת סייבר סקיוריטי מבוססת ענן לסימולציה של פריצות והתקפות סייבר

עברנו למשרדים חדשים
סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
סטארטאפ
סטארטאפ

להיכנס לאקשן של עולם התוקפים והדארקנט, אבל בצד של הטובים

בשוק ישנן הרבה חברות המספקות מוצרי הגנה, אך בשונה מהן, Cymulate מפתחת מוצר התקפה: החברה מציעה פלטפורמת סייבר סקיוריטי מבוססת ענן לסימולציה של פריצות והתקפות סייבר. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לדעת מהו מצב אבטחת המידע שלהם בכל עת ולייעל אותו, ובכך לשמור על הנכסים העסקיים הקריטיים. הפלטפורמה מאתגרת את בקרות האבטחה במהירות ובקלות על ידי הרצת אלפי סימולציות התקפה, ומראה לארגון בדיוק היכן הוא פגיע וכיצד לתקן זאת – מה שהופך את האבטחה לחלק מהפעילות היומיומית של הארגון בצורה רציפה ומהירה.

החברה ממהרת לחקור את כל ההתקפות הכי רלוונטיות לטובת לקוחותיה. כתוצאה מכך כל לקוח של Cymulate מעודכן בכל מה שחשוב לדעת ויכול לבדוק אם הארגון שלו מוגן מכל מתקפה חדשה. 

Cymulate הוקמה ב-2016 והיא מעסיקה כ- 200 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 100 בישראל – וממשיכים לגדול בקצב מסחרר. צוות המחקר עובד עם כל הטכנולוגיות שניתן לפרוץ אליהן, וצוות הפיתוח עובד עם טכנולוגיות מגוונות, בהן: K8S, NodeJS, React, MongoDB, Redis, RabbitMQ, .Net Core, C, C++, C#, Python, Elastic Search.

מי שמצטרף אלינו נכנס לאקשן של עולם התוקפים והדארקנט, אבל בצד של הטובים. Cymulate שואפת לייעל ארגונים ולגרום לאנשיהם להבין שאם הם לא יאתגרו את מערכת ההגנה שלהם באמצעות ההתקפות הכי רלוונטיות היום, הם לעולם לא יהיו מוכנים למתקפה אמיתית.

השינוי שיצרה החברה מתבטא בכך שסייעה ליצור קטגוריה חדשה לחלוטין בתחום הסייבר – היא לקחה פרוצדורה שנעשתה באופן ידני ומצומצם והפכה אותה לאוטומטית ונרחבת. החברה היא פורצת דרך ומובילה בתחומה, ונחשבת לאחת המובילות בשוק העולמי ובישראל בפרט.

אנשים צבעוניים וסביבת עבודה פתוחה

Cymulate זכתה בפרסים רבים, בהם Gartner's Cool Vendor in Application and Data Security, כמו כן Cyber Excellence's Best Breach and Attack Simulation Platform בשנים 2021 וכן 2022, CyberTech100 Top Cybersecurity Startups לשנת 2020, Info Security Products Guide's Best Breach and Attack Simulation Platform לשנת 2020, ועוד. 

זו החברה היחידה שמעניקה למנהלי אבטחת המידע נראות כוללת ונרחבת של מצב אבטחת המידע של הארגון. היא מאפשרת להם לדעת האם הם פגיעים אל מול מתקפות בכל רגע נתון ומספקת תובנות והמלצות לשיפור מערך ההגנה.

ההון האנושי שלנו הוא ייחודי ומורכב מאנשים צבעוניים, והעובדים הם הליבה של Cymulate. המוטו של החברה הוא "we care, we strive, we dare" – אנחנו מובילים סביבת עבודה מכילה, מכבדת, פתוחה וידידותית. אנחנו שואפים גבוה ועובדים קשה ביחד כצוות גלובלי על מנת להביא ערך משמעותי ללקוחותינו. אנחנו לוקחים סיכונים באומץ ומאתגרים את עצמנו במטרה ליצור השפעה משמעותית בתעשייה שלנו.

Cymulate שואפת להיות החברה המובילה בתחומה, ה-Golden Standard for Security validation. היא פועלת כדי להפוך לחברה שמגדירה כיצד לבקר את סביבת האבטחה בארגונים, וקובעת את הרף והטרנד לניהול תשתית האבטחה והקטנת הסיכונים בחברה. 

_MG_6375
Cymulate היא החברה היחידה שמעניקה למנהלי אבטחת המידע נראות כוללת ונרחבת של מצב אבטחת המידע של הארגון. היא מאפשרת להם לדעת האם הם פגיעים אל מול מתקפות בכל רגע נתון ומספקת תובנות והמלצות לשיפור מערך ההגנה.

הכלים שלנו

C/C++ C/C++
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
MongoDB MongoDB
Node.js Node.js
Python Python
Redis Redis
Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
AWS AWS
Kubernetes Kubernetes
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Redux.js Redux.js

המשרדים שלנו

פט פרנדלי, ארוחות משותפות וטיסות לחו"ל

_MG_6506
בCymulate אנחנו לא מאמינים בהיררכיות אלא מדברים בגובה העיניים. הפאונדר יושב לארוחת צהריים עם העובדים, וכולנו עובדים למען מטרה אחת, צוות אחד, משפחה אחת

המשרדים שלנו נמצאים בתל אביב, בחולון ובימים אלה, כמובן גם בבית – והם נגישים מאוד לתחבורה ציבורית. שעות העבודה שלנו גמישות ומשתנות בין העובדים, שכן רוב העבודה היא היברידית. 

הנוף שנשקף מהחלונות במשרדים בתל אביב הוא נוף אורבני של רחובות מרכזיים בעיר. קומת הגג שלנו היא לוקיישן נהדר להפסקות ומנוחה, עם העיר שנפרסת מולנו על רקע שקיעות מושלמות. מהמטבח ישנה יציאה לפינת ישיבה ענקית, שבה כולם יכולים לשבת יחד ולהתרענן בהפסקות קפה משותפות. המשרדים בחולון ממוקמים במרכז העסקים בעיר, בקומה 20 עם נוף ירוק אך גם אורבני שמקיף אותנו. 

קו העיצוב הכללי במשרדים שלנו הוא מודרני והייטקיסטי. חשוב לנו שלעובדים יהיה מקום נוח ושקט לעבוד בו, וגם פינות צ'יל לזמן מחשבה ופינות למפגשים חברתיים. כמו בבית של משפחה גדולה, גם אצלנו במשרדים המטבח הוא מקום המפגש המרכזי. הוא גדול ומרווח ויש בו שולחן ארוך לשיחות על קפה, ארוחות צהריים, או סתם התרעננות בין לבין.

במשרד המרכזי החדש שלנו בחולון,יש שילוב של חדרים פרטיים ואופן ספייס, חדרי משחקים, חדרי מנוחה, חדר מוזיקה, חדר כושר, לאונג', גג מפנק, שף בצהריים, מקרר עם כל טוב, חטיפים, שוקולדים, קשקושים וכל מה שהחבר'ה שלנו אוהבים (יש גם אוכל בריא) והכי חשוב – מקום לאכול ארוחות צהריים כולם ביחד.

בCymulate אנחנו לא מאמינים בהיררכיות אלא מדברים בגובה העיניים. הפאונדר יושב לארוחת צהריים עם העובדים, וכולנו עובדים למען מטרה אחת, צוות אחד, משפחה אחת. אנחנו מארגנים ארוחות בוקר משותפות אחת לתקופה בין הצוותים לפאונדרים, במטרה לחבר בין כולם ולשמור על הקשר האישי עם כולם. בארוחות האלה מדברים קצת על מה שאוהבים בחברה אבל גם על מה שחסר ומה נוכל לשפר.

חוץ מעבודה עם טכנולוגיות מרתקות ובסביבה נעימה ומפרה, אנחנו עושים גם כיף: המשרדים שלנו מאוד ידידותיים לבעלי חיים, ויש לנו פעילויות מהנות – אופסייטים בכל שנה, מסיבת פורים גדולה עם אמנים ידועים מהארץ לעובדים וללקוחות, ימי כיף, ימי גיבוש, חגים, האפי האוורס, ועוד הרבה. ממש לאחרונה חזרנו מאופסייט של כל החברה במקסיקו.

יש לנו מדיניות סדורה לפיתוח אישי ומקצועי של העובדים ואנחנו מבצעים קידומים פנימיים בין מחלקות (גם לתפקידים ניהוליים). למשל באמצעות קורסים, כמו קורסי מנהלים, קורסי אקסל, קורסי אוטומציה ועוד. בנוסף, כל עובד ועובדת מקבלים תקציב להעשרת הידע, ואנחנו משקיעים בהם במטרה לשמר את העובדים הכי טובים בעולם. כאג'נדה, כשיש לעובדים את ה-DNA שאנחנו מחפשים, פוטנציאל גבוה ואש בעיניים, נשקיע בהם ונלמד אותם את מה שצריך כדי להפוך אותם לעובדים מצטיינים. 

אז אילו עובדים ועובדות אנחנו מחפשים? אנשים שאוהבים גם להגיע למשרד, מקצוענים בתחומם, שרוצים להיות חלק מחברה גדלה ומפתחת. 

יש לנו מדיניות סדורה לפיתוח אישי ומקצועי של העובדים ואנחנו מבצעים קידומים פנימיים בין מחלקות (גם לתפקידים ניהוליים)

אנחנו נמצאים פה:

מזא"ה 3, תל אביב-יפו, ישראל
הרוקמים 2, חולון, ישראל