Deep Instinct היא החברה הראשונה בעולם שפיתחה טכנולוגיה מבוססת למידה עמוקה המיועדת למניעת התקפות סייב

לקראת הנפקה
סטארטאפ
סטארטאפ
250-500
250-500 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
סטארטאפ
סטארטאפ

קשר ישיר וקרוב עם הנהלת החברה

החברה, שזכתה עד היום בעשרות פרסים עולמיים בתחומי המדע, הסייבר והכלכלה, מעסיקה מעל 170 עובדים במספר ארצות ומספר הלקוחות שלה עומד היום על יותר מ-500.

לצד עשייה טכנולוגית מאתגרת, עובדי החברה נהנים מקשר ישיר וקרוב עם הנהלת החברה. סביבת העבודה משלבת את היתרונות של חברה מבוססת ויציבה לצד היותה חברת סטארט אפ צעירה, והיא כר פורה לאנשים המגיעים מרקעים שונים, המצליחים לייצר שפה משותפת ולפתח מוצר המהווה חלק ממאמץ עולמי לבלימת מלחמות הסייבר ופשיעת הסייבר.

ב-Deep Instinct מגייסים עובדים עצמאיים, סקרנים, יצירתיים עם משמעת עצמית ותשוקה לאתגרים.

deep
מערכת רשתות הנוירונים של Deep Instinct לומדת לזהות איומי סייבר ויכולות החיזוי שלה הופכות לאינסטינקטיביות. כתוצאה, כל סוג של תוכנה זדונית, בין אם היא מוכרת או חדשה, (התקפות סייבר הנראות בפעם הראשונה, תוכנות כופר או מתקפות מסוג APT) - מזוהה ונעצרת בזמן תגובה אפסי בכל רחבי הרשת הארגונית ועל כל מכשיר ושרת

מונעת התקפות סייבר ומגינה על אנשים, ממשלות וארגונים

Deep Instinct, שנוסדה לפני יותר מ-5 שנים, היא החברה הראשונה בעולם שפיתחה טכנולוגיה מבוססת למידה עמוקה (Deep Learning) המיועדת והמותאמת לעולם הסייבר. בעזרת הטכנולוגיה שפיתחה החברה, היא מצליחה למנוע התקפות סייבר, ולא רק לזהות אותן אחרי שהן חודרות לארגון.

כאשר מערכת רשתות הנוירונים של Deep Instinct לומדת לזהות איומי סייבר, יכולות החיזוי שלה הופכות לאינסטינקטיביות. כתוצאה, כל סוג של תוכנה זדונית, בין אם היא מוכרת או חדשה, (התקפות סייבר הנראות בפעם הראשונה, תוכנות כופר או מתקפות מסוג APT) – מזוהה ונעצרת בזמן תגובה אפסי בכל רחבי הרשת הארגונית ועל כל מכשיר ושרת.

הודות לטכנולוגיה שפיתחה, הצליחה Deep Instinct לחזות ולמנוע התקפות סייבר שנחשבו בלתי ניתנות למניעה, תוך שהיא מגינה על אנשים, ממשלות וארגונים מהגדולים ביותר בעולם, מפני התקפות של ארגוני פשיעה, טרור ואנרכיזם.

הכלים שלנו

Ansible Ansible
AWS AWS
Docker Docker
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
Confluence Confluence
JIRA JIRA
Microsoft Teams Microsoft Teams
Slack Slack
Trello Trello
Figma Figma
Java Java
Node.js Node.js
PostgreSQL PostgreSQL
Python Python
PyCharm PyCharm
Python (Data Science) Python (Data Science)

המשרדים שלנו

העובדים נהנים מהאפשרות לקחת פסק זמן ולהכיר טוב יותר את הקולגות ויוזמים בעצמם פעילויות כמו טורניר שחמט במטבח, סשן ג'ם בעמדת הקבלה או אתגר הפלאנק היומי. לעובדי Deep Instinct יש חיבה עזה לחידוני טריוויה במגוון נושאים המתקיימים בזמן ה-Happy hour השבועי

גיוון, נשנושים וחברים על ארבע

מי שמגיע למשרדי Deep Instinct בתל אביב לא יכול לפספס את כמות ההולכים על ארבע המלווים את בעליהם ואת כמות הנשנושים הבלתי פוסקת, בין אם זה שוקולדים ופופקורן, וגם דברים קצת יותר בריאים.

הגיוון בחברה הוא רב: הורים לילדים קטנים, הורים לילדים בוגרים וגם לא מעט חבר'ה צעירים שאוהבים לצאת ולבלות יחד לאחר שעות העבודה – כולם נהנים ממגוון רחב של חוגים בשעות הבוקר ואחר הצהריים, כמו פעילויות ספורט מגוונות, לצד הזדמנויות לשתף בתחביביהם, למשל על ידי הרצאה על טיול שערכו, שיעורי צילום ועוד.

העובדים נהנים מהאפשרות לקחת פסק זמן ולהכיר טוב יותר את הקולגות ויוזמים בעצמם פעילויות כמו טורניר שחמט במטבח, סשן ג'ם בעמדת הקבלה או אתגר הפלאנק היומי. לעובדי Deep Instinct יש חיבה עזה לחידוני טריוויה במגוון נושאים המתקיימים בזמן ה-Happy hour השבועי.

בכל יום נתון ניתן לפגוש במשרדי Deep Instinct לפחות 3 כלבים (בעבר אף הגיעו למשרד גורי חתולים), חלקם ממש בני בית, וכולם זוכים לקבלת פנים חמה. אגב, אם חלילה קורה משהו לאחת החיות – אחת העובדות בקבוצת הפיתוח היא וטרינרית בהכשרתה ובעלי החיים מקבלים ממנה שירות VIP.

ב-Deep Instinct אוהבים לחגוג – אם זה במסיבת סוף שנה, הכוללת אוכל טעים ומפנק, אלכוהול בשפע וריקודים עד השעות הקטנות של הלילה, או במסיבת הפורים השנתית במסגרתה כל עובדי החברה מגיעים למשרד מחופשים, ונערכת תחרות תחפושות. בנוסף, בקיץ האחרון הרחיבה החברה את ליין המסיבות שלה, ובאירוע הקיץ, מלבד בילוי בים עם אוכל טוב, סדנאות יוגה, סאפ ו-foot massage, התקיימה גם מסיבה לאור שקיעה.

גם בתקופת הקורונה והסגרים נהנים העובדים מאירועים מותאמים לרוח התקופה, בהם מופע סטנדאפ, סדנת קוקטיילים ואפייה, פיקניקים צוותיים ופעילויות באוויר הפתוח.

IMG_0355 (Medium)
ב-Deep Instinct אוהבים לחגוג - לצד מסיבת סוף השנה ותחרות התחפושות של פורים, החברה הרחיבה את ליין המסיבות שלה, ובאירוע הקיץ, מלבד בילוי בים עם אוכל טוב, סדנאות יוגה, סאפ ו-foot massage, התקיימה גם מסיבה לאור שקיעה

אנחנו נמצאים פה:

יצחק שדה 4, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

חדר גיימינג חדר גיימינג
חדר כושר חדר כושר
חדר שנ"צ חדר שנ"צ
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות