לוגו דלויט

Deloitte היא פירמת הייעוץ וראיית החשבון הגדולה והמובילה בעולם

חברה גדולה
חברה גדולה
1000+
1000+ עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
חברה גדולה
חברה גדולה

להשאיר חותם משמעותי

Deloitte היא פירמת הייעוץ וראיית החשבון הגדולה והמובילה בעולם. בישראל היא מספקת שירותי ביקורת, מס, ניהול סיכונים, ייעוץ כלכלי-פיננסי וייעוץ ניהולי – בתחומי אסטרטגיה, תפעול, טכנולוגיה, סייבר, ניהול ידע והון אנושי. אנו משרתים לקוחות רבים, קטנים כגדולים, בכל ענפי המשק ומערך הייעוץ שלנו הוא המגוון ביותר בישראל.

כחלק מפירמה גלובלית המעניקה שירותים לכ-90% מהחברות ברשימת Fortune Global 500 באמצעות יותר מ-330,000 עובדות ועובדים הפרוסים ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם, אנחנו עובדים על פי מתודות וסטנדרטים בינלאומיים המאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממערכת קשרים ענפה, שיטות עבודה אחידות ובסיסי ידע מקיפים.

ב-Deloitte ישראל עובדים כ-1,700 עובדות ועובדים, המגיעים ממגוון דיסציפלינות, ובהן מנהל עסקים, מדעי המחשב ומערכות מידע, כלכלה, סטטיסטיקה, משפטים, תעשייה וניהול, חקר ביצועים, ראיית חשבון, פסיכולוגיה, ייעוץ ארגוני ועוד. זה שנים שאנשינו מסייעים למנהלות ומנהלים בארגונים שונים להתמודד עם האתגרים העסקיים הכי משמעותיים שלהם.

הייעוד שלנו הוא להשאיר חותם משמעותי על לקוחותינו, על אנשינו ועל הקהילה והסביבה בהן אנו פועלים. אנו מאמינים שהחותם שלנו נמדד אך ורק על פי הערך שאנו מייצרים עבור כל אלה.

delloitte 1
ב-Deloitte ישראל עובדים כ-1,700 עובדות ועובדים, המסייעים למנהלות ומנהלים בארגונים שונים להתמודד עם האתגרים העסקיים הכי משמעותיים שלהם

המשרדים שלנו

תרבות ארגונית שמכילה ומאמצת גיוון

משרדינו הראשיים ממוקמים במרכז תל אביב, בקומות הגבוהות של מגדלי עזריאלי, שם כולם נהנים מנוף מרהיב לעיר כולה. לפירמה ארבעה משרדים נוספים הנמצאים בחיפה, נצרת, ירושלים ואילת.

Deloitte ישראל מתנהלת על פי מודל עבודה היברידי, המשלב שלושה ימי עבודה מהמשרד ושני ימי עבודה מרחוק. סביבת העבודה הגמישה (hoteling) שלפיה אנחנו עובדים מאפשרת לעובדינו, באמצעות פלטפורמה טכנולוגית, לבחור מאיזה מקום במשרד הם רוצים לעבוד וכך גם לייצר לעצמם work-life-fit.

אנו ב-Deloitte מאמינים כי גיוון והכללה בקרב אנשינו הם מרכיבים קריטיים בהצלחה שלנו, ולכן אנו מטפחים תרבות ארגונית שמכילה ומאמצת גיוון על כל צורותיו.

delloitte pic 5
Deloitte ישראל מתנהלת על פי מודל עבודה היברידי, המשלב שלושה ימי עבודה מהמשרד ושני ימי עבודה מרחוק

אנחנו נמצאים פה:

דרך מנחם בגין 132, תל אביב-יפו, ישראל