חברת Dome9 עוסקת בתחום אבטחת הענן והיא מספקת פתרון לניהול אבטחה עבור לקוחות שמשתמשים במחשוב ענן כתשתית המחשוב שלהם.

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

עשרות אלפי לקוחות ברחבי העולם

חברת Dome9 Security עוסקת בתחום אבטחת הענן והיא מספקת פתרון לניהול אבטחה עבור לקוחות שמשתמשים במחשוב ענן כתשתית המחשוב שלהם. מה שהופך את המוצר של החברה לייחודי בשוק ה-Cloud Security הוא בין היתר, העובדה שהם מציעים תמיכה בשלוש זירות שונות של סביבת ענן – אמזון, מייקרוסופט וגם גוגל. מעבר להגנה על כמויות גדולות של Data שמאוחסנות בענן, המוצר שהחברה מספקת גם מסוגל לחזות ולמנוע איומים וסכנות עתידיות.

החברה הוקמה במרץ 2011, היא בין הוותיקות בתחום ה-Cloud Security ויש לה עשרות אלפי לקוחות ברחבי העולם. את Dome9 ייסדו שני יזמים שיש ביניהם גם קשר משפחתי – זהר אלון, שמכהן כמנכ"ל החברה, ורועי פיינטוך מנהל הטכנולוגיות הבכיר של החברה. נכון להיום לחברה כ-70 עובדים, בסניף האמריקאי בmountain view קליפורניה, ורובם במרכז הפיתוח בישראל. מאז הקמתה היא עברה שלושה סבבי גיוס שונים בסך כולל של כ-30 מיליון דולר.

המשרדים שלהם ממוקמים ברמת החייל, ממש מעל שוק צפון, מה שהופך את הדיון המשרדי העתיק בעולם "מה אוכלים היום" – להרבה יותר מורכב ומעניין.

dome9
היתרון בסטארטאפ קטן ואיכותי הוא האפשרות שלך להתפתח וללמוד טכנולוגיה חדשה, אני מרגיש שכמעט כל יום אני לומד כאן משהו חדש

כוס אישית מאוירת לכל עובד

לאחרונה Dome9 Security התרחבה וכעת היא מתפרשת על פני שני חללים שונים שמעוצבים בסגנון פוסט מודרני נקי ונעים המתהדר ברצפת פרקט, בטון חשוף וחלונות ענק דרכם אור טבעי מציף את כל החדרים. המשרדים נעימים ומרווחים דיים, מה שתורם לאווירה המשפחתית הכללית במקום. כמו כן, יש גם חללי עבודה משותפים לצד משרדים אישיים, זאת לצד פינות ישיבה מעוצבות שקטות ונעימות, כך שאם במקרה מתחשק לכם לשבת לבד לרגע בפינה שקטה כדי לחשוב בשקט או אפילו סתם לשתות קפה – זה לגמרי אפשרי. למרות זאת רוב העובדים בחברה מעדיפים את החללים המשותפים, בעיקר כי מדובר במקום עם הרבה עבודת צוות וגם ובכן, הודות לווייב המשפחתי שהחברה מקפידה לטפח ולשמר.

רוב העובדים אוכלים צהריים יחד בחלל המרכזי המשותף. פינת המטבח נעימה ומפנקת ותמיד אפשר למצוא שם משהו טעים לנשנש. יש אפילו כוס אישית מאוירת לכל עובד לקפה או תה וגם פינה של וויסקי משובח, אם צריך להרים כוסית או לעשות Happy Hour. חוץ מזה, עובדי Dome9 שיש להם חבר על ארבע ממש מוזמנים להביא אותו איתם לעבודה וזה באמת אחד היתרונות הכי שווים שיש. זה ושוק צפון.

אני מאמין שאנשים באים לחברה כי הם מתחברים למה שאנחנו עושים והם רוצים לעשות ולהשפיע. נראה לי שאפילו שיחות המסדרון פה הן עמוקות

המשרדים שלנו

אווירה משפחתית במקום

לאחרונה Dome9 התרחבה וכעת היא מתפרשת על פני שני חללים שונים שמעוצבים בסגנון פוסט מודרני נקי ונעים המתהדר ברצפת פרקט, בטון חשוף וחלונות ענק דרכם אור טבעי מציף את כל החדרים. המשרדים נעימים ומרווחים דיים, מה שתורם לאווירה המשפחתית הכללית במקום. כמו כן, יש גם חללי עבודה משותפים לצד משרדים אישיים, זאת לצד פינות ישיבה מעוצבות שקטות ונעימות, כך שאם במקרה מתחשק לכם לשבת לבד לרגע בפינה שקטה כדי לחשוב בשקט או אפילו סתם לשתות קפה – זה לגמרי אפשרי.

למרות זאת רוב העובדים בחברה מעדיפים את החללים המשותפים, בעיקר כי מדובר במקום עם הרבה עבודת צוות וגם ובכן, הודות לווייב המשפחתי שהחברה מקפידה לטפח ולשמר.

d5
יש כאן המון הבנה וגמישות, אני יוצאת מוקדם מהעבודה לאסוף את הילדים ובמקרה הצורך פשוט משלימה מהבית בכיף ובשקט שלי

פינה של וויסקי משובח

רוב העובדים אוכלים צהריים יחד בחלל המרכזי המשותף. פינת המטבח נעימה ומפנקת ותמיד אפשר למצוא שם משהו טעים לנשנש. יש אפילו כוס אישית מאוירת לכל עובד לקפה או תה וגם פינה של וויסקי משובח, אם צריך להרים כוסית או לעשות Happy Hour.

חוץ מזה, עובדי Dome9 שיש להם חבר על ארבע ממש מוזמנים להביא אותו איתם לעבודה וזה באמת אחד היתרונות הכי שווים שיש. זה ושוק צפון.

מי שמגיע לכאן גם צריך להיות Team Player ולאהוב את הרעיון של עבודת צוות

אנחנו נמצאים פה:

דרך מנחם בגין 144, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!