דראפטקינגס פועלת בתחום בידור הספורט ומייצרת את המשחקים האהובים בעולם

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
1000+
1000+ עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

לייצר חוויות חדשניות עבור חובבי ספורט ברחבי העולם

דראפטקינגס יוצרת את המשחקים האהובים בעולם, וככזו היא שינתה את הדרך בה אנשים חווים אירועי ספורט. היא הוקמה בשנת 2012, ומאז פועלת על מנת לייצר את החוויות האמינות והחדשניות ביותר עבור חובבי משחקים ברחבי העולם.

דראפטקינגס מפתחת מגוון רחב של מוצרים ופתרונות, מה שמאפשר לעובדיה לעסוק במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים, וכך נוצרת חברה דינמית ולומדת בה עובדים אנשים מוכשרים מרקעים שונים.

כיום עובדים בדראפטקינגס העולמית כ-3,000 עובדים, כ-100 מהם בישראל. הצוותים והמוצרים של החברה מעצבים את תעשיית בידור הספורט, שחווה בשנים האחרונות צמיחה אדירה. דראפטקינגס לא רק שמצליחה לעמוד בקצב המהיר, אלא הפיתוחים שלה דוחפים את הגבולות ומאתגרים את המוסכמות וכך יוצרים חוויות חדשות עבור לקוחותיה.

דראפטקינגס מעודדת סביבת עבודה שיתופית וכיפית שבה חדשנות היא דרך חיים, ועל כן היא פועלת על מנת לאפשר לעובדיה לעשות את מה שהם אוהבים, מתוך ההבנה כי חדשנות טכנולוגית מניעה את התשוקה ליצור ואת עבודת הצוות.

למרכז בתל אביב מחפשת החברה אנשים בתחומי ה-React, Node.js, Javascript, CSS Java, MongoDB, MySQL, SQL, #C ו-AWS.

kings
הצוותים והמוצרים של החברה מעצבים את תעשיית בידור הספורט, שחווה בשנים האחרונות צמיחה אדירה. דראפטקינגס לא רק שמצליחה לעמוד בקצב המהיר, אלא הפיתוחים שלה דוחפים את הגבולות ומאתגרים את המוסכמות וכך יוצרים חוויות חדשות עבור לקוחותיה

המשרדים שלנו

משרדים מעוצבים והשקעה בעובדים

משרדי דראפטקינגס בתל אביב ממוקמים במגדלי אלון, ומספקים תצפית על העיר כולה. משרדי החברה מעוצבים בדיוק לפי תחום הפעילות שלה – ספורט. על הרצפה אפשר למצוא מסלול ריצה, הקירות מעוטרים בציורי קיר הקשורים לספורט, כמו מרוצי סוסים; בין פינות הישיבה אפשר למצוא זירת אגרוף, ולצד שולחנות הסנוקר והפינג פונג אפשר למצוא מכשירים כוח שונים תלויים על התקרה. הסביבה הזאת לא רק מחברת את העובדים לפעילות החברה, אז תורמת ליצירתיות וחדשנות, וכמובן מאפשרת גם להירגע ולהרגיש בבית.

בדראפטקינגס מעניקים חשיבות רבה להתקדמות וללמידה מתמדת של העובדים. החברה שואפת לייצר סביבת עבודה מעצימה בה כל העובדים מרגישים מעורבים, ולספק לכל אחד ואחת מעובדיה את כל מה שהם זקוקים לו על מנת לקדם את הקריירה שלהם לכל כיוון בו יבחרו.

כך, לכל עובד בחברה יש חשבון Learning LinkedIn המאפשר לו לחקור ולפתח את תחומי הידע המעניינים אותו, וכן מקיימת החברה סמינרים וסדנאות שונים שמסייעים לא רק בפיתוח כישורים מקצועיים, אלא גם מקדמים תרבות של גיוון והכלה.

החברה מתמקדת בחיפוש אנשים מוכשרים, אבל לא רק – גם כאלו שיודעים מה היא עבודת צוות, בעלי רוח שיתופית, הרוצים לקחת חלק בצוות הפועל יחד להשגת פתרונות יצירתיים לאתגרים טכנולוגיים מעניינים ביותר.

DK6
על הרצפה אפשר למצוא מסלול ריצה, הקירות מעוטרים בציורי קיר הקשורים לספורט, כמו מרוצי סוסים; בין פינות הישיבה אפשר למצוא זירת אגרוף, ולצד שולחנות הסנוקר והפינג פונג אפשר למצוא מכשירים כוח שונים תלויים על התקרה

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 94, תל אביב-יפו, ישראל