דרייבז מספקת פלטפורמת תוכנה לניהול טעינת רכבים חשמליים, המשמשת כמערכת ההפעלה לספקיות השירות בתחום הטעינה

סטארטאפ גיוס שני
סטארטאפ גיוס שני
50-100
50-100 עובדים
הוד השרון
הוד השרון
סטארטאפ גיוס שני
סטארטאפ גיוס שני

תורמת להאצת המהפכה של הרכבים החשמליים

דרייבז מספקת פלטפורמת תוכנה לניהול טעינת רכבים חשמליים, המשמשת כמערכת ההפעלה לספקיות השירות בתחום הטעינה. החברה מספקת פתרון B2B ו-C2B2B שכולל ניהול המערך התפעולי של רשתות טעינה, ניהול אנרגיה, בילינג, ממשקים לשימוש הנהגים, ניהול ציי רכב חשמלי וטעינה בבתים משותפים ובמתחמים מסחריים.

לקוחות החברה כוללים חברות חשמל, חברות גז ונפט, יצרניות רכבים ועוד, ביותר מ-20 מדינות באירופה, אמריקה ומזרח אסיה. הפלטפורמה משמשת יותר מ-700 אלף נהגים ומספקת גישה למאות אלפי תחנות טעינה, תוך מיקוד בניהול שרשרת הערך של האנרגיה. בנוסף, החברה שותפה בתהליכי יצירת הפרוטוקולים והתקנים בעולם ניהול הטעינה.

דרייבז הוקמה ב-2013 ומעסיקה יותר מ-50 עובדים בישראל, אירופה וארה"ב. מאז הקמתה תורמת החברה להאצת מהפכת הרכבים החשמליים בשלוש דרכים: הפתרון של דרייבז מציע חוויית טעינה טובה ויעילה ובכך מעודד אימוץ מכוניות חשמליות; הפתרון מאפשר ללקוחות החברה לנהל את רשת הטעינה שלהם בצורה אופטימלית, וכך להגדיל את הערך העסקי שלהם; ולבסוף, החברה מנהלת את האנרגיה בצורה מיטבית – כולל שימוש חכם במצבורי אנרגיה מקומיים ומקורות אנרגיה מתחדשים – ותורמת לעולם ירוק יותר ולהורדת עלויות שוטפות והשקעה בתשתיות.

מאז הקמתה, הפוקוס של דרייבז הוא בפיתוח פלטפורמת תוכנה של שירותים דיגיטליים לשחקני מפתח בשוק טעינת הרכבים החשמליים. החברה מורכבת מצוות חדור מוטיבציה בעל מטרה משותפת להשפיע משמעותית על הורדת זיהום האוויר, ולשם כך היא פיתחה יכולות ואלגוריתמים המאפשרים שיפור יציבות מערכי הטעינה וניהול אנרגטי ברמת האתר וברמת העיר החכמה.

drivvz
דרייבז שואפת להיות ספקית מובילה של פתרונות חדשניים בתחום האימוביליטי בעולם, להפחית ככל הניתן את ייצור האנרגיה והשפעתה על הסביבה ולשנות את הדרך שבה נהגים ועסקים צורכים אנרגיה

דגש על התפתחות אישית של העובדים

המוטו של החברה עובר בחמש נקודות מפתח: חדשנות, חשיבה ירוקה, מצוינות, התלהבות וחשיבה אמיצה במציאת פתרונות. דרייבז שואפת להיות ספקית מובילה של פתרונות חדשניים בתחום האימוביליטי בעולם, להפחית ככל הניתן את ייצור האנרגיה והשפעתה על הסביבה ולשנות את הדרך שבה נהגים ועסקים צורכים אנרגיה.

דרייבז נכנסה למשבר הקורונה חזקה מתמיד לאחר סבב גיוס מוצלח, וגם בתקופה המאתגרת הזאת זכתה בפרויקטים חדשים והמשיכה לגייס עובדים חדשים.

המעבר לעבודה מהבית נעשה בצורה מהירה וללא תקלות – כיאה לחברת SaaS כולם היו מתורגלים בעבודה מרחוק עוד לפני, ונראה שגם ביום שאחרי היא תשמור על מודל עבודה היברידי. החברה וידאה שלעובדים יש את כל הציוד הנדרש לעבודה נוחה ואפקטיבית מהבית, והקפידה לבדוק דופק ולשמור על מורל גבוה. שם המשחק היה שקיפות, תקשורת וזמינות.

דרייבז שמה דגש רב על התפתחות אישית ומקצועית של עובדיה ומעודדת למידה וחניכה. הכניסה לתפקיד מלווה בחונך צמוד והדרכה מקיפה, On the job training ולמידה אישית ופרטנית במקרה הצורך. תחום העיסוק של החברה מתפתח ברמה היומיומית והיא מחויבת להוביל את הטכנולוגיה העולמית בו; זה מחייב לא רק הכשרות, אלא גם חשיבה יצירתית יומיומית שמאפשרת לה להשפיע על התקנים והחשיבה העולמית בתחום.

הצוות בדרייבז חדור מוטיבציה ובעל מטרה משותפת להשפיע משמעותית על הורדת זיהום האוויר, ולשם כך היא פיתחה יכולות ואלגוריתמים המשפרים את יציבות מערכי הטעינה והניהול האנרגטי ברמת האתר וברמת העיר החכמה

המשרדים שלנו

אופן ספייס ו-Focus Rooms

המשרדים החדשים של דרייבז נמצאים בהוד השרון, קרוב לתחבורה הציבורית. הם עוצבו בסגנון מודרני ומאפשרים עבודה בשקט (Focus rooms), אבל גם מעודדים עבודת צוות ומפגשים חברתיים באופן ספייס ובמטבח. העיצוב נועד לייצר מרחב נעים, מרווח ופתוח שיאפשר זרימה גם בזמן העבודה המשותפת וגם ברגעי המנוחה והכיף.

הנוף הנשקף מהחלונות הוא מצד אחד אורבני ומצד שני הררי. מכל מקום רואים את שכבת זיהום האוויר מעל הכל – מה שמגדיל את המוטיבציה של כולם לפעול למען עתיד ירוק יותר.

אחת הפינות המעניינות במשרדים היא קיר שעליו תלויות תמונות כל העובדים כשהיו תינוקות או ילדים קטנים, מה שמגביר את החיבור ותחושת המשפחתיות בין כולם. ברחבי המשרד פזורים גם אביזרי כושר, ויש חדר כושר בקומה מעל. בחברה מספרים כי לצד עובדים ועובדות חדשים, הם מחפשים גם עובד חדש שהולך על ארבע וישמחו לצרף לשורותיהם את חברו הטוב של האדם.

שעות העבודה הן 18:00-09:00, אבל הן גמישות ביותר. בחברה סומכים על העובדים והמרקם החברתי מאוד פתוח ולא פורמלי – בארוחות הצהריים יושבים יחד כל הדרגים, וחברויות נוצרות בלי קשר לדרגה או לתפקיד.

שנת הקורונה טרפה את כל הקלפים ורוב הפעילויות שארגנו בחברה היו מרחוק, אבל בדרייבז מקווים שהשנה הקרובה תהיה טובה יותר ויהיה אפשר לממש את כל התוכניות לפעילויות מגבשות וזמן איכות משותף.

dri6
הנוף הנשקף מהחלונות הוא מצד אחד אורבני ומצד שני הררי. מכל מקום רואים את שכבת זיהום האוויר מעל הכל - מה שמגדיל את המוטיבציה של כולם לפעול למען עתיד ירוק יותר

אנחנו נמצאים פה:

החרש 4, הוד השרון, ישראל