דודא מתמקדת בשוק ה-web professionals ומספקת פלטפורמה לבניית אתרים

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

Let's Duda this

כבר ב-2010, ממקום מושבם בסיליקון ואלי, דמיינו איתי סדן ואמיר גלט את דודא. החזון שלהם היה להקים חברה שתאפשר לכל בוני אתרים לבנות אתר מקצועי שמצליח להמיר גולשים לרוכשים.

קאט ל-2022, איתי, מנכ"ל החברה, ואמיר, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומנכ"ל מרכז הפיתוח, הפכו את דודא לפלטורמה המובילה לבניית אתרים לסוכנויות דיגיטל ופלטפורמות SaaS. על הפלטפורמה בנויים היום קרוב למיליון אתרים והיא משמשת למעלה מ-18,000 אלף אנשי מקצוע ברחבי העולם. לאחרונה רכשה דודא את חברת סניפקארט (Snipcart) הקנדית, שמציעה פתרון למסחר אלקטרוני, המאפשר לעסקים להוסיף עגלת קניות לכל אתר אינטרנט.

דודא מעסיקה מעל 200 עובדים ב-6 לוקיישנים ברחבי העולם – פאלו אלטו, קולורדו, לונדון, ברזיל, קנדה וכמובן המשרדים בתל אביב, בהם, כל יום בשעת בין ערביים תוכלו לראות 100 עובדים צמודים לחלונות ומצלמים את השקיעה היפה אל מול חופי ת"א.

duda
יש הרבה עסקים קטנים וגדולים שבנו את האתר שלהם על בסיס הפלטפורמה של דודא. עסקים שבנו אתר בחודש מצליחים לבנות את אותו אתר בדודא בשלושה ימים, מבלי להתפשר על איכות

Professionals for Web Professionals

דודא פיתחה פלטפורמה לבניית אתרים ל-web professionals, בוני האתרים המקצועניים בתעשייה, ומתמחה בעולמות ה-B2B, מול מגוון לקוחות: מסטודיו בוטיקי של מעצבי אתרים, ועד חברות SaaS וסוכנויות דיגיטל גדולות, המשתמשות בפלטפורמת ה-white label של דודא עבור הלקוחות שלהם.

הפלטפורמה מותאמת לצרכים של המשתמשים המקצועיים, עם פיצ’רים מתקדמים המאפשרים להם להשתמש ביכולות קוד ועיצוב מקצועיות, לצד בנייה מהירה של מספר גדול של אתרים יפים וחכמים בתוך שעות ספורות. החברה מספקת חבילה מלאה ומוכנה לשימוש מיידי לחברות שמשתמשות ב-hosting מלא הכוללת בק-אנד, אבטחה, כלים מתקדמים לניהול מספר גדול של אתרים, כלים לניהול לקוחות וקידום האתרים – הכל במקום אחד.

על הפלטפורמה בנויים היום קרוב למיליון אתרים והיא משמשת למעלה מ-18,000 אלף אנשי מקצוע ברחבי העולם

המשרדים שלנו

מקפידים לבחור את האנשים הטובים ביותר

המוטו של החברה הוא: "That's just like, your opinion, man", ואם זה נשמע לכם מוכר אתם תאהבו מאוד את האווירה בדודא.

איתי ואמיר, המייסדים, הם מעריצים מושבעים של הסרט "ביג לבובסקי" (מאת האחים כהן), ועל כן ברחבי המשרדים פזורים ציטוטים מהסרט האלמותי, חדרי הישיבות קרויים על שם אזכורים מהסרט, ותמונות של ה-Dude (ג'ף ברידג'ס) מעטרות את הקירות.

כשזה מגיע לאנשים, בחברה מקפידים לבחור את הטובים ביותר, והעובדים נהנים מרצון אמיתי מצד החברה לתת עזרה ותמיכה, כך שלכולם יש ההזדמנות ללמוד ולהתפתח. כל העובדים בונים לעצמם יחד עם המנהלים תכנית פיתוח מקצועית המותאמת עבורם, ומעשירים את עצמם באמצעות מנוי פתוח לפלטפורמת Udemy ותקציב שנתי של $500 עבור השתתפות בקורסים וכנסים מקצועיים בארץ ובעולם. התוצאה היא שעובדים רבים נמצאים בחברה 5 שנים ויותר, מתפתחים בתוך החברה ומתקדמים עם הזמן לתפקידים בכירים יותר – Team Leaders, Group Leadrers, Tech Leaders ועוד.

D5
סביבת העבודה, המוצר והטכנולוגיה מאפשרים לכל אחד להשפיע ולהתפתח

די ג'יי, אסטרונאוט אנלוגי ומאמן ריצה נפגשים בבר

האווירה אמנם מזכירה מאוד את ההתנהלות של ה-Dude, אבל המשרדים מזכירים יותר את הבית המפנק של לבובסקי השני.

ליד מתחם שרונה, בקומות 28-30 מול הים, ניתן למצוא מטבח מפנק, פינות ישיבה ועמידה שונות, שולחן פינג פונג, כדורגל ופלייסטיישן. האגדה מספרת על שליח של וולט, שכל כך התלהב מכל הפינוק הזה, שהתעקש להישאר ולעבוד בחברה.

העובדים בדודא אכן מגוונים, ובין שלל תחביביהם ניתן למצוא די ג'יי בדימוס, אסטרונאוט אנלוגי, מאמן ריצה, בסיסט, בעל אוסף עניבות, ואפילו כמה חבר'ה שגרים בפתח תקווה (זה בסדר, כולנו בני אדם). בדודא יש מנהג שאחת לחודש אחד מהעובדים או העובדות משתפים את שאר החברה בשלל בתחביבים המגניבים האלו. בשורה התחתונה, כולם, בלי יוצא מהכלל, קצת חנונים, מעולים במה שהם עושים, אכפתיים ואוהבים לבוא לעבודה (בימי שני, שלישי וחמישי – עובדים היברידי כמובן).

החברה גם פועלת לקידום מעורבות חברתית, ומאפשרת לעובדים לתרום למגוון עמותות, כאשר דודא משווה את גובה התרומה. תרומות אלו מתווספות לתרומה רבעונית של $2500 אותם תורמים העובדים בהחלטה משותפת, זאת לצד 2 ימי התנדבות שנתיים שניתנים לכל העובדים. סה"כ בשנת 2021 תרמו בדודא 50,000 ש"ח, ויצאו להתנדבויות בניקוי חופים, הקמת גינה טיפולית במרכז יום לקשישים, הדרכה של אזרחים קשישים בשימוש במחשב, וריצה מטעם עמותת סאנרייז במירוץ הלילה של ת"א.

ושכחנו גם לספר על הקאתון שנתי, גיבושים צוותיים, טיול, חוג פילאטיס, אירוע משפחות, ואפילו להקה דודאית שמתגבשת לה בימים אלו ממש.

כל העובדים בונים לעצמם יחד עם המנהלים תכנית פיתוח מקצועית המותאמת עבורם. התוצאה היא שעובדים רבים נמצאים בחברה 5 שנים ויותר, מתפתחים בתוך החברה ומתקדמים עם הזמן לתפקידים בכירים יותר

אנחנו נמצאים פה:

ארניה אסוולדו 29, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!