במרכז המחקר והפיתוח הישראלי של eBay קרוב ל-300 עובדות ועובדים.

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
250-500
250-500 עובדים
נתניה
נתניה
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

Huge data, huge impact

כיום כבר אין אדם שלא מכיר את eBay, שהרי מדובר בחלוצה ובאחת החברות הראשונות שפיתחו את זירת הקניות האינטרנטית. חברת eBay הגלובלית נוסדה כבר ב-1995, אך את פעילותה בארץ החלה באופן רשמי בשנת 2008.

החברה מחברת בין מוכרים לקונים מרחבי העולם בקשר המבוסס על אמון הדדי, ומשמשת באופן ישיר כמקור ההכנסה המרכזי של אלפי מוכרים ממדינות שונות. חשוב לציין, שבניגוד לתפיסה כי מדובר באתר מוצרי יד שנייה, בפועל הפלטפורמה מציעה רוב משמעותי של מוצרים חדשים שמגיעים היישר מהיצרן.

במרכז המחקר והפיתוח הישראלי של eBay קרוב ל-300 עובדות ועובדים. רוב העבודה נעשית תחת חטיבת Structured Data (מידע מובנה), שאחראית להפוך את חוויית הקנייה באתר לאחידה, על ידי יצירת עמודי מוצר בצורה אוטומטית ורחבת היקף.

ב-eBay כבר לא מדובר ב-Big Data, אלא ב-Huge Data, בהתחשב בעובדה כי בכל רגע נתון זורמת בפלטפורמה כמות Data של 1.5 מיליארד פריטים שזמינים למכירה באתר. אלו כמויות שגורמות לאנשי הפיתוח והמחקר כאן להרגיש ב"מגרש משחקים" עצום ומאתגר לשיפור חוויית הקנייה והמכירה בפלטפורמה, ובעלי השפעה אמיתית על 179 מיליון הלקוחות של eBay בעולם כמו גם על שוק הקניות והמכירות האינטרנטי.

e3
יש המון שיתוף פעולה בין צוותי, ולא רק צוותים באותו הדרג אלא גם בין העובדים לצוותי ההנהלה

להשפיע על התנועה הכלכלית הגלובלית

רוב האנשים לא יודעים מהי ההרגשה לעבוד תחת מותג ענק כזה, אבל מדובר בתאגיד שרואה את כל האנשים שבתוכו כשווים. למשל אורחים שיגיעו למשרדים לא יראו חניית מנכ"ל מיוחדת או משרדים נפרדים לדרגים בכירים, אלא Open Space וחדרי ישיבות שקופים, שמדגישים את התקשורת הפתוחה, השקיפות והשוויון ללא תלות ברמת הבכירות.

המרכז בישראל מנהל את כל המטא-דאטה של eBay, ומוביל את פיתוחו של קטלוג המוצרים שלה, שיעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו AI, Machine Learning, ו-Deep Learning, ויאפשר התאמה מדוייקת בין הפריטים שמיועדים למכירה לבין המוצרים בקטלוג. מעבר לכך, eBay ממשיכה לשמר ולחזק את מחלקות המחקר והפיתוח שלה על מנת להגביר את היתרונות הטכנולוגיים, לשנות את התפיסה שלה כזירת מוצרי יד שנייה, לחזק את תדמיתה כמרקטפלייס עבור מגוון מוצרים חדשים, ולהמשיך להשפיע על התנועה הכלכלית הגלובלית.

eBay משקיעה בנו המון כעובדים, במיוחד באיזון בין עבודה לחיים האישיים. זה אחד מהנושאים החשובים בשבילה כי ההנהלה מבינה שיש לנו השפעה משמעותית

המשרדים שלנו

e4
האימפקט שאני יכול ליצור בחברה במסגרת העבודה שלי הוא בדיוק מה שאני אוהב בה
כל אחד שעובד פה ויש לו או לה תחום אחראיות כלשהו, עושים את עבודתם בצורה מעולה, הכל פועל בחברה בצורה מאוד מסודרת

אנחנו נמצאים פה:

הגביש 10, נתניה, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!