אלביט מערכות היא חברה שמפתחת יכולות שמגינות על המשפחות של כולנו

חברה גדולה
חברה גדולה
1000+
1000+ עובדים
חיפה, ישראל
חיפה, ישראל
חברה גדולה
חברה גדולה

פיתוח היכולות שמגינות על המשפחות של כולנו

ממערכות חלל, מרחבי הסייבר ועד מעמקי הים, אלביט מערכות – מחברות ההייטק הביטחוני המובילות בעולם – מציגה בגאווה עולם של טכנולוגיות ישראליות מציתות דמיון ואינסוף הזדמנויות לעבודה עם משמעות עוד משנת 1967!

מה שהתחיל ממרכז מחקר ופיתוח בעצם לא הפסיק לרגע, עם התרחבות גלובלית אדירה ואינסוף פיתוחים חדשניים שנמכרים לכל העולם של מערכות הגנה, מודיעין ותקשורת אלקטרוניים במגוון תחומי סייבר, תקשוב, אוויר, יבשה וים. פרט מעניין הוא שהודות לטכנולוגיות הביטחוניות פורצות הדרך שלה, החלה החברה לעשות בהן שימוש גם בתחומים אזרחיים לחלוטין כמו ברפואה (BeyeOnics), הנדסה אזרחית (UltraWis) ונהיגה בטוחה (Everysight).

באלביט מערכות מועסקים בגאווה כ-17,000 עובדים, כ-13,000 מתוכם בישראל שלאורך השנים יצרו תרומה ענקית לביטחון המדינה ומהווים חלק בלתי נפרד בפיתוח היכולות הדמיוניות שמגינות על המשפחות של כולנו. אגב, אם תהיתם כמה ענקית היא התרומה של אלביט מערכות לישראל, היא ענקית כמו 30 פרסי ביטחון בהם זו זכתה ובעוד עשרות פרסים יוקרתיים נוספים.

elbit
אלביט מערכות היא מקום שיודע להציע אינסוף הזדמנויות להגשמה עצמית ופיתוח אישי. יחד עם היכולת להשפיע ולצמוח בתוך החברה, אפשרות למעבר מקצועי בין חטיבות, החלפת תחומי עיסוק ומיקומים גיאוגרפיים - תקבלו תמהיל ייחודי בנוף ההייטק הישראלי

מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי

מעבר למשמעות המיוחדת בהגנה על הבית, אין ספק שהדבר הבולט ביותר כאן הוא האתגר הטכנולוגי העצום, כזה שמאפשר למהנדסים ומהנדסות בכל הדרגים והתחומים, להיחשף ולהשפיע באופן די ייחודי על כל שלבי המחקר והפיתוח של מערכות החברה. בכל פרויקט חדש תמצאו את כל סוגי ההנדסות האפשריות כמו תוכנה, אלקטרוניקה, כימיה ומכונות, וכולן חייבות להשתלב אחת בשנייה בצורה הרמונית כדי לייצר מערכת אינטגרטיבית ללקוח (או "System of systems" כמו שבחברה אוהבים לקרוא לזה) היכן שזה לא יהיה ממוקם על הגלובוס.

לכן, זה לא מפתיע שעובדי אלביט מערכות כל כך מוטי חדשנות וטכנולוגיה בכל דבר שהם חוקרים. זה קורה בזכות סביבה שמעודדת אותם לעבודת צוות נון-סטופ וטיפוח חדשנות ויזמות בדרכים מגוונות, בין אם על ידי חשיפה לסטארטאפים עמם עובדת החברה, דרך "Incubit", חממת החדשנות הטכנולוגית שהקימה אלביט מערכות ושיתופי פעולה עם האקדמיה וגופים נוספים. המטרה היא אחת – יצירת חדשנות פנים ארגונית. והתוצאות? הן לא מאחרות להגיע – בשילוב של שיתוף ידע נרחב באמצעות פורומים פנימיים, האקתונים, וקבוצות חשיבה רב-תחומיות, לחברה יש כבר מאות משפחות פטנטים בשלבי אישור שונים, ומעל 30 המצאות חדשות שמוגשות כבקשות פטנטים בכל שנה.

אז מלבד לחדשנות, לביטחון התעסוקתי וליכולת להשפיע על הפרויקטים המשמעותיים ביותר בתעשיית ההייטק הביטחוני, אלביט מערכות היא מקום שיודע להציע אינסוף הזדמנויות להגשמה עצמית ופיתוח אישי. לזה, תוסיפו הזדמנויות קריירה רחבות עם יכולת להשפיע ולצמוח בתוך החברה, אפשרות למעבר מקצועי בין חטיבות, החלפת תחומי עיסוק ומיקומים גיאוגרפיים ותקבלו תמהיל ייחודי בנוף ההייטק הישראלי, כזה שכנראה לא תמצאו בשום מקום אחר.

אם תהיתם כמה ענקית היא התרומה של אלביט מערכות לישראל - כמו 30 פרסי ביטחון בהם זו זכתה ובעוד עשרות פרסים יוקרתיים נוספים

הכלים שלנו

Angular Angular
JavaScript JavaScript
Ansible Ansible
AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Kubernetes Kubernetes
Hadoop Hadoop
Python (Data Science) Python (Data Science)
TensorFlow TensorFlow
Java Java
MongoDB MongoDB
Node.js Node.js
PostgreSQL PostgreSQL
Python Python
Objective-C (iOS) Objective-C (iOS)

המשרדים שלנו

אווירת מיקרוקוסמוס של ישראליות וטכנולוגיה

בזכות פריסה גיאוגרפית רחבה ב-25 אתרים, מטה גלובלי שיושב בישראל, טווח גילים רחב ומגוון תחומי עיסוק, קיימת באלביט מערכות אווירת מיקרוקוסמוס של ישראליות וטכנולוגיה תוצרת כחול-לבן שמורגשת בכל פינת חשיבה, מסדרון או משרד.

כל העובדים באלביט מערכות משלבים את ערכי הליבה של החברה כמעט בכל דבר שהם עושים, ואלו בתמורה משולבים גם הם בכל הכשרה או פעילות שמוצעות להם. ערכים כמו התמקדות בלקוחות, חתירה למצוינות, עידוד החדשנות והיצירתיות, מנהיגות טכנולוגית, עבודת צוות ויצירת סינרגיה מדעית עם יחידות וחטיבות אחרות – כל אלו מקרבים את אלביט מערכות יותר ויותר להגשמת חזונה להפיכת מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי.

נוסף על עידוד החדשנות, מפעילה החברה סט רחב של תכניות לפיתוח והעשרת עובדים בהיבטים טכנולוגיים וניהוליים. כמו כן מפעילה החברה תכניות פיתוח קריירה למנהלים ולטאלנטים בכל הדרגים הכוללות, בין היתר, מסלול התפתחות מותאם אישית. בנוסף, החברה פועלת בערוצים רבים להעלאת הגיוון התעסקותי, עושה מאמצים לשמירה על איכות הסביבה גם ברמת המפעלים וגם ברמת סביבת העבודה ומעודדת את העובדים לתרומה לקהילה בצורת התנדבות פעילה.

elbit3
אלביט מערכות מתקרבת יותר ויותר להגשמת חזונה להפיכת מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי

מביטוחי בריאות ועד להקות נגינה

ברמת הפנאי, עשרות אלפי עובדיה של אלביט מערכות נהנים מסל הטבות רחב, ממבצעי צרכנות ייחודיים, הופעות, ימי ספורט, ימי גיבוש ועד אירועים חטיבתיים ברחבי הארץ. אבל באלביט מערכות לא רק העובד במרכז, אלא כל משפחתו, ולכן דואגת החברה לפעילויות ולהטבות לכלל בני המשפחה. בין השאר דואגת החברה לשתף את בני המשפחות באירועי חברה שונים, לתת מתנות באירועים מיוחדים, הפעלת קייטנות ואפילו בסיוע בביטוחי בריאות נרחבים לבני המשפחות בתנאים מועדפים.

כחלק מהמקום המרכזי שמעניקה החברה למשפחות העובדים, היא מאפשרת עבודה מהבית במתכונת של ימים מלאים או חלקי ימים. בנוסף, בחלק מהאתרים מפעילה החברה גני ילדים סמוכים למתחמי העבודה, כדי להקל על העובדים.

באתרי החברה השונים תמצאו חדרי כושר מאובזרים, שרותי קייטרינג בשריים וחלביים ושירותים נוספים לטובת העובדים (כן, אפילו שרותי כביסה) כדי שאלו יוכלו להתרכז לחלוטין בפיתוח טכנולוגיות העתיד הבאות. בנוסף, בחלק מהאתרים, הקימו העובדים קבוצות ספורט והרכבי נגינה חובבים כי ככה זה באלביט מערכות, אווירת ההדדיות והכיף נמשכת לאורך כל יום העבודה, וגם אחריו…

כחלק מהמקום המרכזי שמעניקה החברה למשפחות העובדים, היא מאפשרת עבודה מהבית במתכונת של ימים מלאים או חלקי ימים, ומפעילה גני ילדים בסמוך לחלק מהאתרים

אנחנו נמצאים פה:

מת''מ, חיפה

צפו במשרות