אלמנטור מפתחת פלטפורמת קוד פתוח עבור יוצרי אתרים בכל העולם, המאפשרת לעצב ולבנות אתרי אינטרנט מקצועיים

לקראת הנפקה
סטארטאפ
סטארטאפ
250-500
250-500 עובדים
רמת גן, ישראל
רמת גן, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

חברה מצליחה, צומחת וקהילתית

אלמנטור משנה את הדרך שבה יוצרי אינטרנט מקצועיים עובדים. המוצר המרכזי שלה הוא פלטפורמת קוד פתוח עבור בוני אתרים בכל העולם, המאפשרת לעצב ולבנות אתרי אינטרנט מקצועיים.

כמה חברות אתם מכירים שיצרו מקצוע חדש שלא היה קיים קודם לכן? אלמנטור עשתה בדיוק את זה. האלמנטוריסטים, כלומר מיליוני המשתמשים של אלמנטור, הם פרילנסרים או עובדים של סוכנויות פרסום ודיגיטל. אלה מקצועני אינטרנט מכל התחומים: מעצבים, מפתחים ומשווקים דיגיטליים – שכולם עובדים על פלטפורמה מרכזית אחת, אלמנטור.

החזון של אלמנטור הוא להעצים את יוצרי האינטרנט.

החברה רואה עתיד בו להיות יוצר אינטרנט הוא לא רק טייטל כללי, משהו שלא ברור איך מרוויחים ממנו כסף, אלא מקצוע לכל דבר ועניין. כפועל יוצא, לעובדים בחברה ניתנת ההזדמנות לקחת חלק בפיתוח מוצר אמיתי, פעיל, דינמי וצומח – ולהיות חלק משמעותי בחייהם של מיליוני אנשים שמספרם גדל במהירות מדי חודש.

ביוני 2016, אלמנטור שחררה את הגרסה הראשונה שלה, ומאז היא ממשיכה לשפר ולשדרג גרסאות מדי שנה. את אלמנטור הקימו יוני לוקסנברג ואריאל קליקשטיין, בוגרי ישיבה, שהפכו אותה לחברה מצליחה המכבדת, מכילה ומעסיקה אנשים מרקעים שונים ומגוונים.

elementor office2
כיום אלמנטור היא התשתית של למעלה מ- 9 מיליון אתרים פעילים, המהווים כ-6% מאתרי האינטרנט בעולם

כלכלה שלמה סביב המוצר

אחרי חמש שנות פעילות, אלמנטור היא התשתית של כ-10 מיליון אתרים פעילים, המהווים כ-7% מאתרי האינטרנט בעולם. החברה גדלה בקצב מסחרר של מאות אלפי אתרים חדשים בכל חודש, על בסיס ערך אמיתי ויומיומי שהיא מספקת למאות אלפי לקוחותיה ב-150 מדינות בכל העולם. כלכלה שלמה מתקיימת סביב אלמנטור: מאות הרחבות ואינטגרציות, טמפלטים ועיצובים מוכנים, קורסים, מכללות ושירותים משלימים. מדובר בתעשייה שמוערכת כבר עתה ב-1.5 מיליארד דולר.

אלמנטור גדלה בזכות קהילה ענקית שנוצרה סביבה, אשר מורכבת מעשרות קהילות לוקליות של אלמנטוריסטים מסביב לעולם. חברי הקהילות מנהלים דיונים ערים ומרתקים על תוכן מקצועי ויוצרים את הבסיס לפיתוח וקידום המוצרים של אלמנטור.

אלמנטור מכפילה את מצבת כוח האדם מדי שנה, ונכון להיום מונה כ-400 עובדים, 70% מהם בישראל ואילו השאר ברחבי העולם: מפתחים, מעצבים, מרקטרים, אנליסטים, אנשי Web, DevOps ,Data, תוכן, HR ו-Finance.

אלמנטור מקדמת עתיד שבו להיות יוצר אינטרנט הוא לא רק טייטל כללי - אלא מקצוע לכל דבר ועניין

הכלים שלנו

Apache Spark Apache Spark
Google Analytics Google Analytics
Grafana Grafana
Python (Data Science) Python (Data Science)
Tableau Tableau
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
Datadog Datadog
Nagios Nagios
New Relic New Relic
CSS3 CSS3
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript
MongoDB MongoDB
MySQL MySQL
Node.js Node.js
PHP PHP

הסיפור שלנו

 • 2016

  אלמנטור הוקמה

 • 2020

  – גייסנו 15 מיליון דולר!

 • 2021

  נפתח סניף נגב

 • 2021

  הגענו ל-10 מיליון אתרים בנויים באלמנטור

 • 2022

  7 אחוזים מאתרי האינטרנט בנויים באלמנטור

 • 2022

  נפתח סניף בלגרד

המשרדים שלנו

להיות משמעותי בחייהם של מיליוני אנשים

מי שמבקר במשרדים של אלמנטור במתחם הבורסה ברמת גן, יכול לראות את הניצוץ בעיניים של העובדים ולחוש את האווירה היצירתית, החדשנית והקהילתית בחברה שצומחת במהירות אדירה.

"להיות משמעותי בחייהם של מיליוני אנשים" – זהו המסר המרכזי שמנחה את אלמנטור מול העובדים והלקוחות שלה. כפועל יוצא, העבודה באלמנטור מתבצעת בסבבי פיתוח מהירים, כדי לתת מענה לצרכים היומיומיים והדינמיים של הלקוחות שנמצאים בחזית של עולם הווב. בתוך פחות מחמש שנים, נבנו בעזרת אלמנטור מעל 7 מיליון אתרים פעילים בכ-150 מדינות.

elementor pic 4
באלמנטור מחפשים עובדים יצירתיים וחדשניים, שסקרנים ללמוד ולהתקדם ולא מפחדים לנסות דברים לא הגיוניים

שעות עבודה איכותיות ושפויות

החזון של אלמנטור הוא לצמוח לחברה גדולה שמעניקה כלי עבודה יצירתיים לעוד מיליוני משתמשים בעולם. העובדים של אלמנטור הם הלב של העשייה הזו, ומקבלים את מלוא האפשרויות להתפתח ברמה האישית והמקצועית. החברה מחפשת עובדים יצירתיים וחדשניים, שסקרנים ללמוד ולהתקדם ולא מפחדים לנסות דברים לא הגיוניים.

באלמנטור מאמינים בשעות עבודה איכותיות ושפויות, המאפשרות לאזן בין העבודה והיצירה לזמן איכות שמוקדש למשפחה או לתחביבים.

סביבת העבודה בחברה כוללת משרד מרווח, מאובזר ומעוצב עם פינות עבודה ומנוחה מגוונות (אם תסתכלו טוב תראו בובות לגו מפוזרות בפינות השונות, וזה רק חלק מההפתעות שתמצאו שם), קפיטריה מפנקת, אולפן הקלטות אודיו ווידאו, כורסאות מסאז' וחדר משחקים. בהפסקות העובדים נפגשים למשחק פלייסטיישן או שיחות מסדרון על קפה, גלידות, חטיפים ופחיות שתייה במגוון טעמים.

טרום תקופת הקורונה נערכו בחברה פעילויות רווחה רבות (טיולים, ערבי חברה ועוד), וגם במציאות החדשה האווירה המשפחתית והכיפית נמשכת, רק קצת אחרת. כך למשל, בחודשים האחרונים נערך פיקניק צוותי, שבו העובדים נהנו ממגוון הפתעות שנשלחו אליהם הביתה, כולל פיצות, גלידות, גבינות, משחקים לילדים ועוד.

החזון של אלמנטור הוא לצמוח לחברה גדולה שמעניקה כלי עבודה יצירתיים לעוד מיליוני משתמשים בעולם

אנחנו נמצאים פה:

תובל 40, רמת גן, ישראל

הטבות

עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
חניה חניה
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית