Equalum היא חברת Big Data חדשנית המאפשרת לארגונים לקבל תובנות והחלטות עסקיות בזמן אמת

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

טכנולוגיות ביג דאטה מתקדמות

Equalum היא חברת Big Data חדשנית המאפשרת לארגונים לקבל תובנות והחלטות עסקיות בזמן אמת. הפלטפורמה הייחודית שלה מאפשרת זיהוי אוטומטי של שינויים במערכות ובמקורות המידע, עיבוד ומידול של המידע בזמן אמת והנגשה של המידע באופן מיידי למערכות ה-Analytics ,Decision Making ו-Machine Learning של הארגון. ארגונים גדולים ברחבי העולם נעזרים ב-Equalum על מנת להפוך ליעילים ותחרותיים יותר במגוון רחב של ורטיקלים ותחומי פעילות.

החברה הוקמה ב-2015 ומעסיקה כ-50 עובדים, והיא נמצאת במגמת צמיחה משמעותית.

הפלטפורמה של Equalum כוללת טכנולוגיות ביג דאטה מתקדמות כגון Apache Spark Apache Kafka ,HDFS ו-MongoDB, והקוד כתוב בעיקר ב-Scala ,Java ו-Python. המוצר כולל אינטגרציה מובנית לפלטפורמות Data רבות, ולכן המפתחים ואנשי ה-QA עובדים ברמה יומיומית עם טכנולוגיות רבות נוספות כגון Relational Databases ,Hadoop ,Cloud Services ,Data Lakes ,NoSQL Databases ורבות נוספות.

eq
בעולם בו מידע הוא כוח אדיר וארגונים שואפים להיות Data Driven, חברת Equalum מאפשרת בצורה פשוטה ויעילה את מה שארגונים רבים תופסים כבלתי אפשרי או כמורכב ביותר: קבלת החלטות עסקיות מבוססות מידע בזמן אמת

חברה גלובלית אך מאוד משפחתית

בעולם בו מידע הוא כוח אדיר וארגונים שואפים להיות Data Driven, חברת Equalum מאפשרת בצורה פשוטה ויעילה את מה שארגונים רבים תופסים כבלתי אפשרי או כמורכב ביותר: קבלת החלטות עסקיות מבוססות מידע בזמן אמת. מרבית הארגונים הורגלו לקבל החלטות על בסיס מידע לא עדכני ולא רלוונטי, הגורר תובנות והחלטות עסקיות לא אופטימליות. עם Equalum כל זה אפשרי: ארגונים יכולים לקבל החלטות על בסיס המידע העדכני ביותר, מה שמשפיע ישירות על טיב ואיכות ההחלטה, וכפועל יוצא – על התוצאות העסקיות של החברה בכלל.

החברה שלנו גלובלית ועם זאת מאוד משפחתית – יש לנו תמיד בירות במקרר (והרבה). אנחנו מסודרים, אבל לא ביורוקרטיים. לכל עובד ועובדת בחברה יש גישה ישירה לכולם – מרמת העובד ועד למנכ"ל, התקשורת תמיד פתוחה ואנחנו מדגישים את החשיבות של דיאלוג ישיר בין כל העובדים בחברה.

כבר היום Equalum מציעה פתרון ייחודי ופורץ דרך בתחום ה-Big Data Integration ובמקביל אנחנו עובדים על מימוש החזון המלא של החברה שיביא למהפכה אמיתית בתחום.

הפלטפורמה הייחודית של החברה מאפשרת זיהוי אוטומטי של שינויים במערכות ובמקורות המידע, עיבוד ומידול של המידע בזמן אמת והנגשה של המידע באופן מיידי למערכות ה-Analytics ,Decision Making ו-Machine Learning של הארגון

המשרדים שלנו

בלב תל אביב, עם נוף אורבני וכפרי

המשרדים של Equalum ממוקמים בצמוד לקניון עזריאלי בתל אביב, והם נגישים מאוד לתחבורה ציבורית – אוטובוסים ורכבת. הנוף שמלווה את העובדים במהלך היום הוא של נחל איילון והמגדלים סביבו – שילוב של אורבני וכפרי. מודל העבודה הוא היברידי וגמיש – יומיים בשבוע מהמשרד (שני וחמישי), והשאר מהבית.

אנחנו אמנם חברת הייטק, אבל גם מאוד משפחתיים – אז היה חשוב לנו לשמור על קו עיצובי חמים ויחד עם זאת נקי ו"הייטקיסטי" של המשרדים. יש לנו כמה קירות מעניינים – כמו קיר עם תמונות של העובדים מהוויי החברה והאירועים השונים שעשינו. חוץ מזה, יש לנו חדר זולה המצויד במכונת קפה שווה, ספות, פופים ואיך לא – סוני פלייסטיישן. המשרדים שלנו הם לגמרי ידידותיים לבעלי חיים, ואנחנו תמיד שמחים לצרף לצוות חברים פרוותיים.

Equalum היא חברה גלובלית וכך גם ההנהלה, שחלקה בישראל וחלקה בארה"ב. אנחנו מקפידים לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים בין כולם: יש לנו פגישות all hands גלובליות ומקומיות בהן כל מי שרוצה יכול לדבר ולשאול שאלות, מדי פעם יש ישיבות עדכון וכמובן שגם ה-happy hour השבועי שלנו בימי חמישי הוא פלטפורמה מצוינת לעדכונים בנושאים מגוונים. כפועל יוצא ממדיניות התקשורת הפתוחה שלנו, כולם אוכלים יחד – עובדים ומנהלים – ואף פעם לא משעמם.

אצלנו תמיד יש פעילויות חברתיות מגוונות שמתאימות לכולם – ממש עכשיו היינו ביום כיף בצפון, ולאחרונה עשינו גם פיקניק בפארק הירקון ויום כיף עם פעילות ימית מגניבה. בעידן שלפני הקורונה גם הטסנו את כל העובדים מחו"ל ומישראל לאילת ליומיים של כיף וגיבוש. עכשיו אנחנו עובדים על אירוע סוף שנה מושקע במיוחד

אז מה אנחנו מחפשים בעובדים שלנו? סקרנות, יוזמה, חשיבה מחוץ לקופסה, אהבה לאנשים ושחקנים קבוצתיים. מאוד חשוב לנו לפתח את העובדים שלנו ברמה האישית והמקצועית באמצעות קורסים מקצועיים והדרכות, הרצאות העשרה של העובדים עצמם על תחביבים אישיים וכמובן קידום של עובדים מבפנים לתפקידים חדשים שנפתחים בחברה. אנחנו מאוד מאמינים בקידום פנימי כערך מרכזי, וזה מרכיב מובנה וחשוב בגדילה ובצמיחה שלנו.

eq6
מאוד חשוב לנו לפתח את העובדים שלנו ברמה האישית והמקצועית, בין היתר באמצעות קורסים מקצועיים והדרכות וכמובן קידום של עובדים מבפנים לתפקידים חדשים בחברה

אנחנו נמצאים פה:

מוזס יהודה ונח 13, תל אביב-יפו, ישראל