ג'נרל מוטורס הוקמה ב-1908. הנהלת החברה ממוקמת בארה"ב והחברה מעסיקה היום יותר מ-200 אלף עובדים ברחבי העולם

צומחים מהר
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
500-1000
500-1000 עובדים
הרצליה
הרצליה
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

להוביל לחדשנות בעולם הרכב העתידי

מרכז הפיתוח של ג'נרל מוטורס ישראל עוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות לעולם התחבורה העתידי – רכבים אוטונומיים, חשמליים ומקושרים, אבל לא רק. במרכז יש כ-700 מפתחות, מפתחים חוקרות וחוקרים שפועלים להגשמת חזון החברה של עולם נטול תאונות, נטול פליטות ונטול עומסים.

אולי יפתיע אתכם לשמוע שבג'נרל מוטורס ישראל כמעט שאין מהנדסי מכונות, אלא הדגש הוא על פיתוח אלגוריתמים ותוכנה, ולאחרונה החלה החברה גם לקחת חלק בפיתוח הארכיטקטורה של הרכבים העתידיים.

המרכז, שממשיך לגדול בצורה משמעותית, מציעה סביבת עבודה היברידית, יכולת להשפיע על החיים של כולנו ועל הדרך שבה אנחנו מתניידים ממקום למקום.

GM
אנחנו עוסקים בטכנולוגיה שהיא הכי Cutting Edge שיש. תמיד מחפשים את מה שלא מובן מאליו - באמת ממציאים פה את המחר

עבודה מקצה לקצה

כדי לממש את חזונה, מובילה ג'נרל מוטורס מהפכה אמיתית שמתמקדת ברכבים חשמליים וברכבים בעלי דרגות אוטונומיה גבוהות (מ-level 2+ ועד לאוטונומיה מלאה) עבור ציי רכב שיתופיים ורכבים פרטיים. במקביל עובדת החברה על רכבים מקושרים על מנת לאפשר לרכב לתקשר עם תשתיות ועם משתמשי דרך אחרים (מכוניות, הולכי רגל ורכבים דו גלגליים). מה שמייחד את החברה ומבטיח את מיקומה בחזית מהפכת הרכב של המחר הוא השילוב של מובילות טכנולוגית בחברת רכב ותיקה ובעלת יכולת מוכחת לספק רכבים בהיקף רחב ובבטחה.

כיום ג'נרל מוטורס ישראל מגוונת מאוד בתחומי הפעילות שלה ומורכבת מקבוצות שעוסקות במחקר, בפיתוח ובהנדסה של טכנולוגיות פורצות דרך בתחומים מגוונים הכוללים: פיתוח חיישנים, הבנת תמונת עולם ותכנון פוליסת נהיגה באמצעות למידת מכונה (Machine Learning), תקשורת בין רכבים, ממשק אדם-מכונה, רובוטיקה, הגנת סייבר, ניהול טעינה וחוויית משתמש ברכב חשמלי, טכנולוגיות ענן, ניהול ציי רכב ומערכות בידור ומידע לנהג.

GM ישראל מצליחה למשוך אליה את מיטב הכשרונות בזכות העובדה שעבודת הפיתוח בחברה היא מקצה לקצה (End to End) – כלומר העובדים יכולים לתכנן רכיב או חיישן, לכתוב קוד או אלגוריתם ולחזות בו פועל בזמן אמת ברכבי הניסוי (רכבים חשמליים ואוטונומיים) במעבדות או ממש בנסיעה על כבישי ישראל – שם מתרחש האקשן האמיתי.

הרכב האוטונומי זה לדעתי הסלולר הבא. זה ישנה את כל החיים שלנו

הכלים שלנו

Angular Angular
C/C++ C/C++
Kotlin Kotlin
Java Java
MySQL MySQL
Node.js Node.js
Python Python
Android SDK Android SDK
Java (Android) Java (Android)
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Objective-C (iOS) Objective-C (iOS)
React Native React Native
Apache Spark Apache Spark
Hadoop Hadoop
Python (Data Science) Python (Data Science)
R R
AWS AWS
Confluence Confluence
Microsoft Teams Microsoft Teams
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript
Selenium Selenium

הסיפור שלנו

 • 2008

  מרכז הפיתוח של ג'נרל מוטורס בישראל הוקם.

 • 2017

  מספר העובדים הוכפל מ-60 ל-120.

 • 2018

  חגגנו את המשרדים החדשים בפרופיל אינסיידר בגיקטיים.

 • 2021

  עברנו למשרדים חדשים שמתפרשים על פני 6 קומות בהרצליה פיתוח, ואנחנו כבר מעל 700 בחברה.

המשרדים שלנו

לרוץ אל העתיד

הרכב האוטונומי אמור לשנות את חיינו: הוא ישפיע על ההתניידות שלנו ממקום למקום, על עיצוב הערים, על עבודות שונות שנבחר לעסוק בהן, ובקיצור – הוא צפוי להכניס אותנו אל עידן חדש ומרתק. נכון, עוד אי אפשר לראות אותו בארץ, ובקושי בעולם כולו, אך חלק מהטכנולוגיה כבר מוטמעת ונמצאת בשימוש בכלי רכב שונים. מתי הרכבים האוטונומיים ישלטו בכביש? יש עוד דרך ארוכה, וזה בדיוק מה שעושים באתר הישראלי של GM.

במרכז המחקר והפיתוח עובדים כ-300 עובדים, שעוסקים באחד מהנושאים היותר לוהטים בתעשייה בשנים האחרונות – הרכב האוטונומי. מעבר לעבודה המאתגרת, המאפשרת חשיפה לתחומים מגוונים בסביבה גלובלית, נהנים העובדים מסביבת עבודה ותנאי עבודה מפנקים במיוחד, הכוללים בין השאר אירועי חברה, תרגולי יוגה, קבוצת ריצה מגובשת ופעילויות שנתיות יחד עם המשפחה.

העבודה בג'נרל מוטורס ישראל מאפשרת לשמור על איזון בין החיים הפרטיים לחיים המקצועיים. החברה פועלת לפי שיטת ה"שעון הגמיש" המאפשרת לעובד לנהל את זמנו בצורה המתאימה לו ולמשפחתו בצורה האופטימלית כך מתאפשר לעובדים לשלב בצורה בריאה חיי משפחה, עבודה, תחביבים ולימודים (אקדמאיים או העשרתיים).

gen5
הרבה אנשים עוסקים בפיתוח של תחומים מעניינים כאלה ואחרים, אבל באמת שאף אחד לא עוסק בתחום כל כך מהפכני כמו שאנחנו עושים פה ב-GM

אווירה של צמיחה והשפעה על העתיד של כולנו

באתר הישראלי, הנהנה מהגב היציב, מהתשתיות ומהידע של GM העולמית, יש הרבה מקום לפתיחות, יצירתיות ויוזמה של העובדים, ומנגד את החופש והכסף לנסות ולהעז לעשות (כמעט) הכל. לכל עובד יש את המקום והאפשרות להשפיע על הרכבים העתידיים ועל האופן בו כולנו נתנייד בעתיד.

משרדי החברה חדשים ונחנכו באופן רשמי רק לפני חודשים ספורים, והסגנון העיצובי הוא הייטקי פוסט מודרני, עם המון בטון חשוף בשילוב זכוכית וחלונות ענק שדרכם אור טבעי מציף את החללים השונים. המשרדים מתפרשים על פני שתי קומות: בקומה הראשונה, קומת הכניסה, יש מטבח גדול ומפנק עם מגוון פירות, עוגיות, דגנים, לחמים וכמובן – מכונת אספרסו.

בקומה השנייה יש אופן ספייס גדול ומרווח, עם מספר חדרים, פינות ישיבה נעימות ושקטות וגם חדרי ישיבות. עבור מי שמגיע לעבודה באופניים, או כל מי שרוצה להתרענן, עומדות מקלחות מסודרות ונעימות, וכמובן שהחברה מארגנת פעילויות שונות לכל המשפחה, פעילויות גיבוש לכלל העובדים ואף גיבושים פנימיים בתוך הקבוצות.

המפתחים בג'נרל מוטורס ישראל משנים את מציאות עולם התחבורה שאנחנו מכירים היום

אנחנו נמצאים פה:

אריה שנקר 13, הרצליה, ישראל

הטבות

ביטוחי בריאות פרטיים ביטוחי בריאות פרטיים
חדר כושר חדר כושר
חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית