GONG LOGO

גונג מפתחת תוכנה שמסייעת לארגונים לעבוד בצורה יותר טובה עם לקוחותיהם, ומכונה ה-GPS של עבודה עם לקוחות. 

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
500-1000
500-1000 עובדים
רמת גן, ישראל
רמת גן, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

ה-GPS של עבודה עם לקוחות

גונג מפתחת תוכנה שמסייעת לארגונים לעבוד בצורה יותר טובה עם לקוחותיהם. המשתמשים של גונג הם האנשים שעובדים מול לקוחות – מכירות, ייעוץ, שירות וכדומה – והתוכנה אוספת את התקשורת שלהם מול הלקוחות (אימייל, שיחות זום וכו'), מנתחת אותה באמצעות AI ו-NLP, ומסייעת להם להבין כיצד לפעול ואיך להשתפר מקצועית.

החברה הוקמה ב-2015 והיום היא מעסיקה כ-1,000 עובדות ועובדים. בחודש יוני 2021 השלימה גונג גיוס בהיקף אדיר של 250 מיליון דולר, והגיעה לשווי של 7.25 מיליארד דולר. בכך הפכה לבעלת השווי הגבוה ביותר לחברה פרטים בישראל. הגיוס הזה הגיע פחות משנה מאז שהפכה לחד קרן באוגוסט 2020, בזכות גיוס ענק של 200 מיליון דולר לפי שווי של 2.2 מיליארד דולר.

המוצר של גונג משנה את אופי העבודה של אנשים שעובדים מול לקוחות: הוא מייתר את הצורך לסכם פגישות ולהזין מידע למערכות ארגוניות ומסייע להם להתקדם מקצועית. בזכות המוצר שלה, גונג דורגה השנה במקום הראשון בקרב כל חברות התוכנה בעולם בשביעות רצון משתמשים.

הייחוד של גונג טמון בשלושה מרכיבים: טכנולוגיית "דור חדש" (למידת מכונה ו-AI), המהווה את הבסיס לפעילות החברה (ולא תוסף); פוקוס על אימפקט ללקוחות (מה שנקרא Raving Fans); והתנהלות ארגונית שמעודדת כל עובדת ועובד להביא עצמו לידי ביטוי מקצועי מקסימלי.

גונג שואפת להפוך לפלטפורמה העיקרית שבה ישתמשו אנשים שעובדים עם לקוחות, על מנת להבין מה ואיך לעשות, ומגדירה את עצמה כ-GPS של אנשים שעובדים עם לקוחות, אשר בהדרגה תהפוך גם לנהג האוטומטי שלהם ותעשה עבורם פעולות.

החברה פועלת על פי שמונה עקרונות, בהם Raving Fans – לוודא שהלקוחות מרגישים אימפקט; Win as a Team – עבודה כצוות לרוחב החברה; Favor the Long Term – חשיבה לטווח רחוק; וגם דברים פשוטים כמו Enjoy the Ride – ליהנות בדרך.

gong
המוצר של גונג משנה את אופי העבודה של אנשים שעובדים מול לקוחות: הוא מייתר את הצורך לסכם פגישות ולהזין מידע למערכות ארגוניות ומסייע להם להתקדם מקצועית

רוצים כרטיס כניסה לגונג?

בימים אלה מגייסת החברה בישראל 150 עובדות ועובדים, וכדי לחזק את הקשרים בין כולם היא עורכת מגוון פעילויות שמעודדות אינטראקציה בין העובדים – ערבי צוות בקבוצות קטנות, התנדבות בקהילה, פעילויות גיבוש, מסיבת סוף שנה, Kick off שנתי והרבה פעילויות היכרות וגיבוש בין הצוותים כגון חדרי בריחה, חידונים וסדנת אימפרוביזציה.

אז איך אפשר להצטרף לגונג? תהליך המיון נעשה ברגישות ובמקצועיות, והוא הדדי – גם המועמדים והמועמדות צריכים להרגיש אם גונג מתאימה להם. בתקופת הקורונה נוספה אפשרות לראיון אונליין (בהתאם להעדפת המרואיינים), וצוות הגיוס הדריך את המראיינים על המצב החדש. בנוסף, הגשת תרגילי הבית לא הוגבלה בזמן.

העובדים והעובדות החדשים, וגם הוותיקים יותר, מקבלים הכשרות שמותאמות למסלול המקצועי שלהם ובהתאם להעדפותיהם, וכך החברה מרוויחה פעמיים: העובדת או העובד מרחיבים אופקים, וגם החברה מוסיפה כלי עבודה לארגז הארגוני.

תהליך המיון שלנו נעשה ברגישות ובמקצועיות, והוא הדדי - גם המועמדים והמועמדות צריכים להרגיש התאמה לגונג

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
Android SDK Android SDK
Java (Android) Java (Android)
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Swift (iOS) Swift (iOS)
Android Studio Android Studio
IntelliJ IntelliJ
PyCharm PyCharm
Visual Studio Visual Studio
Visual Studio Code Visual Studio Code
Apache Spark Apache Spark
Hadoop Hadoop
Python (Data Science) Python (Data Science)
Tableau Tableau
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
Kubernetes Kubernetes
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
Datadog Datadog
Sentry Sentry
CSS3 CSS3
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Redux.js Redux.js
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
MongoDB MongoDB
PostgreSQL PostgreSQL
Redis Redis
Github Actions Github Actions
Jenkins Jenkins

הסיפור שלנו

 • 2015

  גונג נוסדה, סבב הון ראשוני, לקוח ראשון ומשתמש בפלטפורמה

 • 2016

  לקוחות משלמים ראשונים, מאמר ראשון על Gong Labs

 • 2017

  סבב מימון A, הושקה אפליקציה לנייד

 • 2018

  45 עובדים, רכישת Ondigo, השקת People Intelligence

 • 2019

  סבב מימון B, סבב מימון C, גונג מבינה בתקשורת אימייל, 500 לקוחות

 • 2020

  – 390 עובדים, 1,000 לקוחות, פתיחת משרד באטלנטה, סבב מימון D, גונג נבחרה כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר, רכישת Vayo, השקת Deal Intelligence, השקת Revenue Intelligence

 • 2021

  יותר מ-2,000 לקוחות, 700+ גונגסטרים.ות, פתיחת משרד בדבלין

המשרדים שלנו

קומה אחת, משרדים שקופים ונוף משגע

את הרוח במסדרונות גונג אפשר להרגיש ברגע שנכנסים למשרד: קומה אחת פתוחה, משרדים שקופים ופתוחים ומבנה טבעתי שמשקיף על הנוף ב-360 מעלות (מי שיביט היטב יראה את המנכ"ל מטייל בפארק עם כמה מהעובדים, דבר שקורה בשגרה עם כל עובד או עובדת אחרי שלושה חודשי עבודה).

למרות שגונג גדלה במהירות ועומדת להכפיל את עצמה השנה, החברה שומרת על מבנה פונקציונלי עם שכבות ניהול מעטות. זה אומר שכולם יושבים יחד – בארוחות, בבילויים ובפעילויות שמארגנת החברה. המבנה הזה מעודד שיתוף ושאילת שאלות – בצורה פורמלית, על כוס קפה או בשיחת מסדרון.

המשרדים ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן, במגדל ספיר החדש – קרוב לתחבורה ציבורית, והחברה אף מסבסדת לעובדים שמגיעים מחוץ לעיר נסיעות ב-bubble. שעות העבודה גמישות לחלוטין – המנהלים לא מודדים את השעות ומאמינים שכל אחד מהעובדים והעובדות אחראי למשימות שלו. בהתאם, החברה עובדת לפי מודל היברידי והעובדים יכולים לשלב עבודה מהבית.

אל המשרדים הנוכחיים עברה החברה בעיצומה של הקורונה, ובקרוב יתחילו ליהנות מהאטרקציה המרכזית: סלון מאובזר בכלי נגינה, שלו מחכים בציפייה הנגנים המקצוענים בחברה. והנה משהו שלא שמעתם מאיתנו: במטבח, מאחורי הגרנולה, יש מחבוא של ממתקים.

בימי שגרה החברה מארגנת המון ימי כיף ופעילויות מחוץ למשרד, וגם בתקופת הקורונה היא לא מוותרת על המסורת: בהתאם להנחיות התו הסגול יוצאים העובדים לפעילויות גיבוש צוותיות, התנדבות בקהילה ומפגשים אישיים מחוץ למשרד.

gong6
גונג גדלה במהירות ועומדת להכפיל את עצמה השנה ובכל זאת מצליחה לשמור על מבנה פונקציונלי עם שכבות ניהול מעטות (Pods), וזה אומר שכולם יושבים יחד - בארוחות, בבילויים ובפעילויות משותפות

אנחנו נמצאים פה:

תובל 40, רמת גן, ישראל

הטבות

חניה חניה
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קייטרינג במשרדים קייטרינג במשרדים