hibob היא חברה המציעה פלטפורמת ענן לניהול התקשורת בין מעסיקים לעובדים בכל הקשור למשאבי אנוש והביטוח.

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

מענה ליצירת תרבות ארגונית

Hibob היא חברה המציעה פלטפורמת ענן לניהול התקשורת בין מעסיקים לעובדים בכל הקשור למשאבי אנוש ,ביטוחי עובדים והטבות. פלטפורמת ה-SaaS של Hibob מאפשרת לעסקים בצמיחה לנהל מערכת שמטפלת בכל ה-Life Cycle של העובד – מתהליך הגיוס, הגעת העובד לחברה, ניהול חופשים, חוזים ואופציות בחברה, סקרים ארגוניים, דוחות כמעט על נושא שקשור בנהול עובדים, ודרכים אפקטיביות לתקשר עם ובין העובדים.
כלומר, כל מה שמנוהל היום באמצעות דוחות אקסל מסורבלים או מערכות נפרדות שאינם מייצרים כל תובנה לגבי המשאב הכי חשוב בחברה (האנשים) אל תוך פלטפורמה אחת. בנוסף, הפלטפורמה כוללת רכיב אינטגרלי המשמש כסוכן ביטוח דיגיטלי, עם דגש על ביטוחי פנסיה ובריאות לעובדים. הרכיב הזה משולב במערכת ה-HR ומתחבר ישירות למערכות המידע של חברות הביטוח, או של סוכני ביטוח גדולים. המידע מהמערכת מאפשר לעובדים והמעבידים להתאים פוליסות ביטוח זולות יותר ומותאמות יותר.
המערכת שפיתחו ב-Hibob נותנת מענה ליצירת תרבות ארגונית ומתן חבילת הטבות תפורה אישית למידות העובד, אלה כלים מרכזיים של כל ארגון לגייס את העובדים הטובים ביותר ולשמר אותם.
ב Hibob מאמינים שהדרך היחידה של חברות לצמוח עוברת ביכולת שלהן למשוך לשורותיהם את העובדים הכי טובים, ולשמר את אלו שתורמים לארגון.

hibob
אנחנו פותרים כאן את אחת הבעיות הכי גדולות של מנכ"לים

ארוחת צהריים בפארק הירקון

החזון של Hibob הוא לשנות את הדרך בה עסקים מתקשרים עם העובדים שלהם ולכן הערך המוביל הוא לעזור לאחרים להצליח – רואים זאת כמובן במוצר עצמו אבל גם ביום יום של העובדים ובתרבות החברה. שעות העבודה כאן הן נוחות וגמישות, כל מי שעובד על פרויקט מנהל את החלק שלו מא'-ת' ובהתאם לכך מנהל גם את הזמנים שלו.

הוייב בחברה צעיר ודינמי, כל השיחות מתנהלות בגובה העיניים, הדלתות פתוחות לכולם בכל עניין ובכל הדרגים. האנשים כאן הם הטובים בתחומם, האווירה טובה וחברית – יש ב-Hibob הרבה מאוד הורים ולא מעט תל אביביים ויש סובלנות מלאה מבחינת החברה להורות ולתל אביבים… המוצר של Hibob הפך תוך תקופה מאוד קצרה לשחקן מרכזי בשוק ולכן העבודה ולוחות הזמנים אינטנסיביים, אבל אחת לכמה חודשים יוצאים ליום כיף, או עושים יום בריכה בוילה עם על האש וקוקטיילים.

את ארוחת הצהריים אוכלים הרבה פעמים בפארק הירקון הצמוד וכשאנחנו אומרים צמוד אנחנו מתכוונים לזה ועצה מאיתנו: ב-Hibob מאוד אוהבים שוקולד וכל מי שמצטרף מחויב להביא עוגה.

החזון שלנו הוא לשנות את הדרך בה ארגונים קטנים ובינוניים מתקשרים עם העובדים שלהם

המשרדים שלנו

אנשים אינם רק משאבים בארגונים

בוב משנה את הדרך שבה ארגונים מנהלים את משאב הכי חשוב שלהם – האנשים , וזה כמובן מתחיל מהבית.

אם תמיד חלמתם לעבוד במשרד הכי שווה שגם נמצא ממש מעבר לכביש, הגעתם למקום הנכון. המשרדים של hibob ממוקמים בצפון הישן של תל אביבי, ברחוב יהודה מכבי בצפון תל אביב.

למשרדים שני מפלסים: במפלס התחתון תמצאו שולחן אוכל גדול, מטבח מאובזר עמוס בקורנפלקס בגרנולה ופירות ואזורי ישיבה נעימים.

במעלה המדרגות נמצא את חללי העבודה, Open-space שבו יושבים כל העובדים וסביב לחלל חדרי ישיבות מאובזרים. העיצוב פשוט ונקי, הקו צעיר וניתן לראות שהכל עוצב במחשבה לנוחות העובדים.

הopen-space מאפשר דיונים על כל הפרויקטים המתרחשים כרגע, בריינסטורמינג ושיחות ועידה עם המשרד באנגליה. גם את הדיון המהותי מכולם – מה נאכל היום? בערוץ הסלאק שנקרא Food מתנהלים דיוניים קדחתניים בנושא.

h5
האווירה כאן דינמית ויש חופש לעשות את העבודה מתוך תחושה שסומכים עלי לחלוטין

אנחנו זה החזון שלנו

החזון של hibob הוא לשנות את הדרך בה עסקים מתקשרים עם העובדים שלהם והמקום הראשון בו מתחיל השינוי זה כאן בבוב.

הערך המוביל הוא לעזור לאחרים להצליח – רואים זאת כמובן במוצר עצמו אבל גם ביום יום של העובדים ובתרבות החברה.

שעות העבודה כאן הן נוחות וגמישות, כל מי שעובד על פרויקט מנהל את החלק שלו מא'-ת' ובהתאם לכך מנהל גם את הזמנים שלו.

הווייב בחברה צעיר ודינמי, כל השיחות מתנהלות בגובה העיניים, הדלתות פתוחות לכולם בכל עניין ובכל הדרגים. האנשים כאן הם הטובים בתחומם, האווירה טובה וחברית – יש ב-hibob הרבה מאוד הורים ולא מעט תל אביביים ויש סובלנות מלאה מבחינת החברה להורות וגם לתל אביבים…

תוכניות הגדילה של hibob הן גדולות ומהירות ולכן העבודה ולוחות הזמנים אינטנסיביים, בעיקר בגלל עומס העבודה מקפידים אחת לכמה חודשים לצאת ליום כיף, או עושים יום בריכה בוילה עם על האש וכמובן קוקטיילים ובירות ביום חמישי לסיום השבוע.

את ארוחת הצהריים אוכלים הרבה פעמים בפארק הירקון הצמוד וכשאנחנו אומרים צמוד אנחנו מתכוונים לזה ועצה מאיתנו: ב-hibob מאוד אוהבים שוקולד וכל מי שמצטרף מחויב להביא עוגה.

התחושה היא שאנחנו יכולים לעמוד באתגרים הניצבים בפנינו ולעשות את המשהו הגדול הזה

אנחנו נמצאים פה:

יהודה מכבי 15, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!