חברת סטארטאפ גלובלית בתחום ה-HR Tech, המספקת לחברות הגדולות בעולם פתרון חכם, יעיל, הוגן ושקוף לתהליכי הגיוס המפרכים

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

העסקה והרכבה של צוותים מגוונים

HiredScore היא חברת סטארטאפ גלובלית בתחום ה-HR Tech שהוקמה במטרה לספק לחברות הגדולות בעולם פתרון חכם, יעיל, הוגן ושקוף לתהליכי הגיוס המפרכים. בכך מסייעת החברה בהעסקה והרכבה של צוותים מגוונים, רב-תרבותיים ובעלי כל הכישורים הנדרשים לתפקיד באופן המהיר והיעיל ביותר .

החברה הוקמה במרץ 2013 והיום היא מעסיקה 140 עובדים, מתוכם כ-25 בארה"ב בעולמות ה-Sales וה-Marketing & Partnership, והשאר בישראל – בתחומי Customer Success ,Analytics Product ,R&D ו-Implementation.

HiredScore עובדת עם טכנולוגיות Big Data ,Machine Learning ,AWS ,NLP ,AI ,Story Book GraphQL ,ReactJS ,Node.js ,Python, K8S ועוד.

הטכנולוגיה שלה שמה דגש מיוחד על רבגוניות ורב-תרבותיות, ותהליך סינון המועמדים כולל באופן מובנה מדדים שונים של Diversity. המוצר של החברה מאפשר להסתיר מידע לא רלוונטי מקורות החיים שעלול להוביל לאפליה – מגזע ומין ועד גיל ומצב משפחתי.

כך המערכת מתמקדת בבחינת הכישורים והיכולות של העובד או העובדת באופן שקוף ושוויוני. בנוסף, המערכת יכולה לסייע בניסוח דרישות התפקיד, כך שמאגר העובדים המתאימים יהיה גדול ומגוון יותר.

התוצאה היא הרחבה משמעותית של הזדמנויות התעסוקה העומדות בפני אנשים מרקעים, מגדרים וגזעים שונים. זאת בהלימה עם יעדי ה-DE&I (גיוון והכללה – Diversity, Equity and Inclusion), שהפכו להיות חלק מליבת הערכים של תאגידים רבים בארה"ב וברחבי העולם.

hired
הטכנולוגיה של HiredScore שמה דגש מיוחד על רבגוניות ורב-תרבותיות, ותהליך סינון המועמדים כולל באופן מובנה מדדים שונים של Diversity. המוצר של החברה מאפשר להסתיר מידע לא רלוונטי מקורות החיים שעלול להוביל לאפליה - מגזע ומין ועד גיל ומצב משפחתי

תרבות ארגונית שדוגלת בקידום אנשים מתוך החברה

אחד הדברים שמייחדים את החברה הוא אווירה משפחתית וחמה, שבה כל עובד ועובדת מרגישים חלק בלתי נפרד מהחברה, מקבלים הזדמנות להשמיע ולהישמע, להציע הצעות ולהשפיע. אף ש-HiredScore ממשיכה במגמת גדילה משמעותית לאורך השנים, התרבות הארגונית שלה דוגלת ב-Bottom Up, בקידום אנשים מתוך החברה ובשמירה על יכולת אג'יילית חזקה, תוך התמדה בפיתוח ובנייה של מוצרים טכנולוגיים חדשניים המונעים על ידי התרבות הארגונית הפתוחה והמגוונת.

המוטו של החברה מושתת על חמשת ערכי החברה:

  • התמקדות ופוקוס: החברה מחויבת למטרות שאפתניות שיש להן השפעה של ממש. היא מאתגרת את הסטטוס קוו ונשארת ממוקדת בבניית מוצרים מעולים וערך גדול אף יותר עבור לקוחותיה.
  • שקיפות: החברה מורכבת מצוות מגוון ומוכשר המעריך פתיחות, כבוד וצניעות ומאמינה בכוחם של שקיפות, שיתוף פעולה ורעיונות מבריקים על מנת להצליח.
  • אמון: החברה נמצאת בחיפוש מתמיד אחר דרכים לבנות אמון באמצעות השיטות, הכלים, האתיקה והתרבות המשותפת שלה. החברה שומרת על אמון עם לקוחותיה בכך שהיא מספקת את האיכות הגבוהה ביותר בכל דבר שהיא עושה.
  • פשטות: החברה מאמינה בצוותים קטנים ויעילים שמשתמשים בטכנולוגיות חדישות ובינה מלאכותית כדי לפתוח הזדמנויות עצומות בשוק. החברה פותרת בעיות מורכבות ומנצחת על ידי חידוש טכנולוגי ופשטות.
  • תשוקה למקום העבודה: החברה גאה במה שהיא עושה ומתמודדת עם אתגרים נועזים. היא פותרת בעיות באופן עצמאי על ידי חשיבה מחוץ לקופסה, ומסתמכת על צוות נלהב שמרגיש מחיובות עצומה וטכנולוגיות מדהימות שיגבו אותה.
    בין לקוחות החברה ניתן למצוא כמה מהחברות המובילות בתחומן בעולם, בהן Intel ,Paypal ,J&J ,Dell ועוד. בעבודה עם לקוחות בסדר גודל שכזה, עובדי HiredScore מקבלים הזדמנות יוצאת דופן להשפיע על חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, עם אימפקט חיובי שמעצים אוכלוסיות מגוונות ומאפשר להן הזדמנות תעסוקה שווה. הגישה של החברה לדאטה של עשרות מיליוני קורות חיים מהחברות הגדולות בעולם מייצרת לאנשי הפיתוח שלה אתגרים טכנולוגיים ייחודים בעולמות האינטגרציה, הדאטה, Artificial Intelligence ו-Machine Learning.

HiredScore שואפת להיות החברה המובילה בתחומה שעוזרת לחברות החדשניות ביותר בעולם המנהלות כשרונות לייעל את תהליך הגיוס שלהן בצורה הוגנת וטובה, ובכך לאפשר לכמה שיותר אנשים בעולם למצוא עבודה. היא שואפת לשלוט בשוק ה-Fortune 500 ולהפוך לחברה בעלת שם עולמי והצלחה ענקית עבור העובדים שלה.

עובדי HiredScore מקבלים הזדמנות יוצאת דופן להשפיע על חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, עם אימפקט חיובי שמעצים אוכלוסיות מגוונות ומאפשר להן הזדמנות תעסוקה שווה. הגישה של החברה לדאטה של עשרות מיליוני קורות חיים מהחברות הגדולות בעולם מייצרת לאנשי הפיתוח שלה אתגרים טכנולוגיים ייחודים בעולמות האינטגרציה, הדאטה, Artificial Intelligence ו-Machine Learning

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Figma Figma
Sketch Sketch
Ansible Ansible
AWS AWS
Git Git
GitHub GitHub
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
ELK ELK
Pingdom Pingdom
Sentry Sentry
CircleCI CircleCI
Cypress Cypress
Jenkins Jenkins
Jest Jest
Elasticsearch Elasticsearch
MongoDB MongoDB
Node.js Node.js
PostgreSQL PostgreSQL
Redis Redis
Google BigQuery Google BigQuery
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Redux.js Redux.js
TypeScript TypeScript

המשרדים שלנו

קומה שלמה שמוקדשת ל-FUN

משרדי HiredScore נמצאים ברחוב לילינבלום בתל אביב, במרחק 10 דקות הליכה מהרכבת ובקרבה רבה לעשרות תחנות אוטובוס. הנוף שמלווה את העובדים במהלך היום הוא של פינת הרחוב עם רוטשילד, והם יכולים לחלום על המסעדות הכי שוות בתל אביב עד להפסקת הצהריים שלהם.

משרדי החברה מעוצבים בסגנון מודרני, חם ומשפחתי. החדרים שקופים על מנת שכולם ירגישו חלק מההוויי וכדי ליצור תחושת שקיפות ופתיחות, והקווים הכלליים מאוד צבעוניים ושמחים. על הקירות תלויות תמונות של העובדים, לוגו החברה בווריאציות שונות ומשונות וריהוט משפחתי מוצב בפינות השונות, בהן עובדים יכולים לשבת ולדבר אחד עם השנייה. לוגו החברה מוצב בכל מקום אפשרי במשרדים על מנת לגרום לעובדים הרגשת מחויבות.

אחת הפינות המיוחדות במשרדים היא קיר מלא תמונות של עובדי HiredScore לדורותיהם. הוא מלא בחוויות משותפות וזיכרונות יפים, ומשמר את התרבות המיוחדת של רצון אמיתי וכן להיות ביחד. בנוסף, ישנו קיר לא פחות חשוב שנקרא "The great wall of JB", שמכיל גרסאות שונות של הלוגו השווה והמצחיק של החברה.

האזור הכי שווה הוא בוודאות הקומה השלמה שמוקדשת ל-Fun. יש בה מטבח מאובזר, אזור אימוני כושר, שולחן פינג-פונג, כדורגל שולחן, פלייסטיישן, מקלחת ועוד דברים מגניבים. כיף זה דבר חשוב ב-HiredScore: המשרדים לגמרי ידידותיים לבעלי חיים והחברה מארגנת פעילויות וימי כיף בלי סוף. כל הזדמנות להתאסף יחד מנוצלת עד תום, כולל חגים, ימי הולדת של עובדים והחברה, טיולי חברה, חגיגות שונות ומשונות ועוד.

כמו בכל חברה, גם כאן יש היררכיה של מנהלים וחברי הנהלה, אבל HiredScore מאוד מאמינה במבנה שטוח שמשתף את כל העובדים ונותן הזדמנויות קידום ויצירתיות לכולם. מהסיבה הזאת העובדים והמנהלים יושבים ביחד לארוחות צהריים וגם יוצאים יחד לאירועי חברה ומגיעים לארועים משפחתיים של העובדים בתפוסה מלאה. בנוסף, אחת לשבוע מתקיימת ישיבת חברה בה כל העובדים מקבלים עדכונים שוטפים על מה שקורה בחברה מבחינת מכירות, מוצרים חדשים, עובדים חדשים ועדכונים כלליים על מנת לייצר כמה שיותר שקיפות. מנכ"לית החברה מאמינה מאוד במדיניות הדלת הפתוחה וכל אחד יכול להרגיש בנוח לקבוע ולדבר איתה על כל דבר. החברה גם מקדמת מאוד את נושא ה-diversity ומנסה לגייס כמה שיותר אנשים מאוכלוסיות וממגדרים שונים.

hire6
HiredScore מאוד מאמינה במבנה שטוח שמשתף את כל העובדים ונותן הזדמנויות קידום ויצירתיות לכולם

אנחנו נמצאים פה:

לילינבלום 25, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
חניה חניה