HP אינדיגו הישראלית מובילה את המהפכה העולמית בשוק הדפוס הדיגיטלי

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
1000+
1000+ עובדים
נס ציונה
נס ציונה
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

הקדימה את המהפכה הרביעית

HP אינדיגו הישראלית מובילה את המהפכה העולמית בשוק הדפוס הדיגיטלי. החברה קיימת משנת 1977 ומספקת פתרונות הדפסה ועיבוד מידע היקפיים למגוון רחב מאוד של מוצרים כגון אלבומי תמונות, לוחות שנה, חומרים שיווקיים, ספרים צבעוניים, תוויות לבקבוקים, אריזות מזון, אריזות קרטון למוצרי יוקרה, הדפסות המאפשרות הגנה מזיופים ועוד.

לחברה יותר מ-4,500 לקוחות בכל העולם – מלקוחות קטנים עם מכונה בודדת ועד ללקוחות ענק עם יותר מ-100 מכונות. HP אינדיגו מעסיקה יותר מ-3,000 עובדים בעולם, מתוכם כ-2,000 בישראל – שבה גם נמצא מרכז הפיתוח בפארק המדע בו עובדים כ-1,000 אנשי מו"פ. לחברה מפעלי ייצור בקריית גת ובסינגפור ויותר מאלף אנשי מכירות ושירות הפרושים בכל רחבי העולם. כך, נהנים עובדי החברה מאפשרויות רבות למוביליות תעסוקתית באתרים השונים של החברה.

בשנים האחרונות השיח על IoT ותעשייה חכמה התגברו, אך HP אינדיגו הקימה מפעלים חכמים עוד לפני שהמושג היה שגור בפיהם של מאות מיליונים והקדימה את המהפכה התעשייתית הרביעית. החברה משקיעה כ-400 מיליון שקל בשנה במחקר ופיתוח והיא מחויבת לחדשנות. היא בעלת יכולות טכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות בתחומים רבים, בהם אלקטרוניקה, פיזיקה, הנדסת חומרים וכימיה.

מכונות הדפוס של אינדיגו עונות על צורכי דפוס בעידן שבו נושא הקיימות, הפרסונליזציה והמיידיות הם דרישות בסיס של השוק. הטכנולוגיה המתקדמת של HP אינדיגו מאפשרת ללקוחות החברה להיות פורצי דרך ומובילים בתחומם, ולהכניס חדשנות בעולמות הייצור הדיגיטלי, אריזות גמישות וידידותיות לסביבה ואריזות המספקות חוויית לקוח מלאה הרבה יותר מאשר "עטיפה" בלבד.

החברה שמה דגש רב על שותפות העובדים בהחלטות וביישומן בכל המחלקות השונות, תוך יצירת זיקה הדוקה במשולש היחסים שבין עובדים-לקוחות-הנהלה שמובילה אותה קדימה.

HP
HP אינדיגו משקיעה כ-400 מיליון שקל בשנה במחקר ופיתוח והיא מחויבת לחדשנות

המשרדים שלנו

מדיניות של שיתוף ושקיפות ישירות מהמנכ"ל

המשרדים של HP אינדיגו נמצאים בנס ציונה ובקריית גת (שם גם נמצאים מפעלי הייצור שלה). שני האתרים קרובים לרכבת.

המשרדים מעוצבים מתוך כוונה להמחיש את היכולות של אינדיגו – בבניינים יש לא מעט הדפסות על סוגים שונים של ניירות, מדיות ודיואות מיוחדים. לפני שנה נחנך בניין רונה רמון, ובמרכז עיצובו עמד רעיון ה-collaboration: יותר פינות ישיבה ומרחבים לא פורמליים. כך נוצרו פינות "סלון", חדר אוכל חמים וכדומה. חדרי הישיבות קרויים על שמות ציירים מפורסמים והודפסו בהם תמונותיהם באמצעות הטכנולוגיה של אינדיגו.

בחברה השקיעו מחשבה גם בבריאות הפיזית של העובדים, מה שבא לידי ביטוי בעיצוב שולחנות ארגונומיים וחדר כושר משוכלל. בנוסף, טכנולוגיות שונות הוכנסו לחדרי ההדרכה וחלקם הוסבו לחדרי זום המאפשרים ניהול ישיבות היברידיות.

כדי ליישם את מדיניות השיתוף עם העובדים, מנהל המנכ"ל, חיים לויט, פעם בחודש All hands בו הוא מעדכן את כל העובדים, יחד עם חברי ההנהלה האחרים, על הנעשה בארגון ועל מצבו העסקי. הם גם עונים על שאלות העובדים, והכל מתוך אמונה בשקיפות מלאה.

נוסף לאלה מתקיימים שולחנות עגולים של המנכ"ל עם העובדים על בסיס שבועי, והוא מגיע למעבדות ולמפעל פעם בשבוע. מדיניות הדלת הפתוחה היא אינה רק סיסמה – והעובדים מנצלים את ההזדמנות לדבר ולשאול.

hp6
המשרדים מעוצבים מתוך כוונה להמחיש את היכולות של אינדיגו - בבניינים יש לא מעט הדפסות על סוגים שונים של ניירות, מדיות ודיואות מיוחדים

אנחנו נמצאים פה:

איינשטיין 10, נס ציונה, ישראל