מרקטפלייס של אוכל הפועל ב-23 מדינות ברחבי העולם. מחלקת הטק בישראל מתפקדת כיחידה עצמאית בתוך התאגיד ההולנדי

צומחים מהר
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

מרכז צומח של חברת ענק בין לאומית

מרכז הפיתוח והחדשנות בתל אביב של Just Eat Takeaway מונה כיום כ-150 עובדים וצפוי לגדול בעשרות עובדים עד סוף השנה. הגדילה המהירה מספקת לעובדים מגוון הזדמנויות להתפתחות וצמיחה ולעובדים יש השפעה רבה על המוצר שעליו הן עובדים.

Just Eat Takeaway הוא מרקטפלייס של הזמנות אוכל הפועל ב-24 מדינות ברחבי העולם. החברה נסחרת בבורסות לונדון אמסטרדם וניו יורק בשווי מיליארדי יורו ומשרתת למעלה מ-90 מיליון משתמשים ו-550 אלף מסעדות.

10bis
אני אוהבת את זה שאני כל הזמן מאותגרת פה, בין אם מבחינה מקצועית, למידה, ניסוי והטמעה של טכנולוגיות חדשות ובין אם ברמה האישית, של ניהול אנשים, על כל המשמעויות שבאות עם זה

תרבות עצמאית, סטארטאפיסטית ואג'ילית

מרכז החדשנות בתל אביב נולד ב-2019 במטרה לבנות מוצרים במגזר ה-B2B שישפיעו על צרכנים ומסעדות כאחד. כיום מוצרי החברה הגלובלית נבנים במרכז הפיתוח בתל אביב במטרה לשרת את היקף הפעילות העצום של Just Eat Takeaway ולתמוך במיליוני עסקאות בכל יום, תוך התאמה תרבותית למדינות השונות.

המרכז מתפקד כיחידה עצמאית, מה שמאפשר שמירה על תרבות סטארטאפיסטית, מהירה ואג'יילית. החברה וההנהלה מאמינות ב-ownership, לימוד וחופש פעולה.

״אנחנו שייכים לחברה ששווה מיליארדים ויש לה גב יציב, ויחד עם זאת אנחנו מרכז של חדשנות ופיתוח שבו יש לעובדים מקום לניסוי וטעייה, הרבה אימפקט על תהליכים ועל המוצר״, אומרים בחברה.

מחלקת הטק מתפקדת כיחידה עצמאית בתוך Just Eat Takeaway, מה שמאפשר שמירה על תרבות סטארטאפית, מהירה, ואג'יילית.

המשרדים שלנו

4,400 מ"ר של משרדים חדשים במרכז תל אביב

מרכז הפיתוח והחדשנות של החברה מתפרש על שטח של כ-4,400 מ"ר על פני שלוש קומות ב-WeWork עזריאלי טאון. המשרדים החדשים מעוצבים באופן שמעודד חדשנות: הם מכילים מרחבים לעבודה משותפת במקביל לאזורים אישיים נרחבים וחדרי ישיבות גדולים, והנוף הוא רקע מרהיב לארוחות הצהריים המשותפות שמתקיימות במטבח הגדול, באווירה חופשית ועם וייבים נעימים.

תומר פפר, CTO ומנהל מרכז הפיתוח של Just Eat Takeaway בתל אביב: "מרכז הפיתוח בתל אביב מפתח מוצרים עבור מגזר ה-B2B, שהוא חלק חשוב באסטרגיית הצמיחה של החברה העולמית ועל מנת לעמוד באתגר אנו מגייסים בקצב מהיר. בעולם של פוסט קורונה שאלנו את עצמנו מהי מטרת ההגעה למשרד והבנו שעבורנו היא בראש ובראשונה להיפגש במרחב שמעודד חשיבה יצירתית, הפרייה הדדית ועבודה משותפת. אני שמח שבקרוב נוכל לאפשר לעובדים שלנו מרחב כזה שישתלב עם המודל ההיברידי שאנו מציעים".

j6
ההרגשה היא שיש פה תמיכה מלאה להתקדם בכיוון שהייתי רוצה לקחת את הקריירה שלי אליו

גם חופשת קיץ, גם חופשת סקי

בחברה נוצרו חברויות רבות בין העובדים והם מבלים יחד גם אחרי שעות העבודה, וזאת בנוסף למסיבות החברה, ערבי צוותים והנסיעות המשותפות לחו״ל מטעם החברה פעמיים בשנה – חופשת הסקי וחופשת הקיץ – שהוקפאו בגלל הקורונה אבל מתוכננות לשוב ב-2022!

בפן המקצועי האתגרים הם רבים, אנחנו חותרים להיות הכי מעודכנים מבחינה טכנולוגית והגדילה גם מוסיפה אתגרים התפתחותיים בבניית התהליכים ושילוב של בעלי תפקידים שלא היו קודם לכן

אנחנו נמצאים פה:

דרך מנחם בגין 144, תל אביב-יפו, ישראל