K Health פועלת ליצירת מערכת בריאות הוגנת, בת-השגה המבוססת על שירותי רפואה וירטואליים

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

עבודה יוצאת דופן, מרתקת ובעלת משמעות

צוות המהנדסות, רופאות, מתמטיקאיות, נשות דאטה, מוצר ועיצוב של חברת K Health חברו יחד כדי ליצור מערכת בריאות הוגנת, בת-השגה המבוססת על שירותי רפואה וירטואלים העושים שימוש בטכנולוגיות אינטליגנציה מלאכותית ולמידת מכונה.

על ידי שימוש במידע אנונימי שהוסרו ממנו מאפיינים מזהים של מיליוני בני אדם, K עובדת על בניית פתרון הבריאות הראשון מסוגו בעולם: פתרון המבוסס על ראיות (evidence based) ומותאם אישית לכל משתמש.

האפליקציה של K נמצאת במקום הראשון בקטגוריית הבריאות בחנות של אפל עם מעל 4 מיליון משתמשים בארצות הברית. בחודש פברואר 2020 גייסה החברה 48 מיליון דולר. בכך מגיע סך הגיוסים שלה לסכום המרשים של כ-100 מיליון דולר

העבודה ב-K יוצאת דופן, מרתקת ובעלת משמעות עצומה, עבודה שנמצאת בחזית כל תחומי העשייה של החברה: העבודה האלגוריתמית, המחקר הסטטיסטי, עבודת הדאטה, ארכיטקטורת התוכנה, עבודת המוצר והמחקר הרפואי.

k4
אנחנו נמצאים פה בתחילתה של מהפכה. אנחנו רואים איך תחום הרפואה הדיגיטלית מתעצב סביבנו ואיך אנחנו משנים פרקטיקות של מאה שנה. זה הופך כל החלטה לבעלת השפעה שיכולה להיות ארוכת טווח

ליצור עולם טוב והוגן יותר

שיטת העבודה הייחודית של החברה מפגישה רופאים עם אנשי מוצר, אלגוריתמיקאים ומתכנתים ומבוססת על שיתוף פעולה פורה בין כל הגורמים למציאת הפתרונות הנכונים ביותר לכל אתגר.

לחברה משרד אמריקאי ומשרד ישראלי הממוקם בתל אביב. היא משקיעה משאבים רבים בפיתוח כוח האדם ומציעה לעובדיה אפשרות ייחודית לצמוח, ללמוד, להתפתח וליצור עולם טוב והוגן יותר. ההנהלה בחברה מנוסה מאוד, עם הצלחות מוכחות וגב כלכלי חזק, אלה מאפשרים לחברה לחלום בגדול, לכוון גבוה – ולהגיע ליעדים שלה.

היכולת להגיע לאנשים ברגעים קשים ולהקל על הסבל שלהם לא מובנת מאליה. יש לנו גב כלכלי חזק מאוד שמאפשר לנו לחלום בגדול, לעשות דברים גדולים ולהיות חברה משמעותית בעולם. זה משהו של פעם בחיים מבחינתי

המשרדים שלנו

למצוא בניין תל אביבי ולהשתלט עליו

המשרד בארץ החל את דרכו בדירה תל אביבית ישנה בת 5 חדרים, מלאת חן, תקרות גבוהות וריצוף תל אביבי קלאסי. כשהחברה התרחבה, התרחבו המשרדים על פני הקומה כולה, בהתאם ונבנה מרחב עבודה נעים ואורבני לכל צוות: רופאים, מתכנתים, מחקר ומוצר. המבנה הפיזי הבייתי היווה את המעטפת המושלמת לאופי החברה כפי שנרקם: אינטימי, מבוסס על שיתוף פעולה, עבודת צוות ושיחות מסדרון שוטפות.

כאשר הבינו בחברה שהמרחב כבר לא מספיק, החליטו לחפש משרדים שישחזרו את התחושה האינטימית וישלבו מרחב אורבני מגניב. הם לא התחברו למגדלים בהן יושבות רבות מהחברות הגדולות כיום וחלמו ״למצוא בניין תל אביבי ישן ולהשתלט עליו״, לדבריהם.

״כשהגענו לבניין הורוד באלנבי פינת רוטשילד – ידענו שזה זה. בטון חשוף, קיר בלוקים לא מסותת וגג ענק שבקרוב מאוד יאפשר לכל דיירי הבניין לעבוד בשמש או סתם ליהנות מהפוגה עם נוף לים״.

k4
לא היה יום אחד מאז שהצטרפתי לחברה שבו לא שמחתי לקום לעבודה - וזה לא קרה לי לפני. יש פה תחושה שאתה חלק מדבר גדול וטוב

המטבח הוא המקום להפגש בו

החברה בחרה לעבוד עם האדריכלית שירי קדם שמיד קלטתה את האופי והחזון – חברה שמקדמת בריאות ורוצה משרד בריא. שירי הביאה אלמנטים ביופיליים שהתאימו לרוח החברה מאוד: חומרים טבעיים, צמחייה הידרופנית, שימוש באור טבעי וכן הלאה.

״בנינו משרד שיש בו סלון, כמזכרת מהמשרד בדירה התל אביבית. בסלון יכולים כל עובדי הלהתכנס בקלות להאפי האוור או שיחת חברה״.

בסלון הם גם עושים יוגה פעמיים בשבוע. מי שמעדיף לנגן יכול לעבור לחדר בו יש פסנתר אמיתי (ומשתיק קול עם אוזניות למי שרוצה לנגן אך לא רוצה להרעיש).

בחברה בחרו לשמור על חלוקה לחדרים עבור כל צוות ויצרו פינות עבודה משותפות רבות במטרה לאפשר לאנשים מצוותים שונים לעבוד יחד. בכל פינת עבודה אפשר למצוא בר עבודה גבוה או פינות בהן מוצבות ספות וכורסאות מול לוחות מחיקים.

בקומה הנוספת שנבנית בימים אלה, מתוכננים, בין היתר, חדרי טלפון אישיים (phone booth) עבור ניהול שיחות עם הצוות בארצות הברית.

המשרד חי ונעים מאוד. ״כמו בכל בית, גם אצלנו המטבח הוא המקום להפגש בו ובאופן כללי הצלחנו לבנות חלל שמאפשר אינטימיות מצד אחד ומרחב מצד שני״, מסכמים בחברה.

אני מאוד אוהב את האנשים שמגיעים לכאן, זו חברה שמושכת סוג מאוד מסוים של אנשים, התברכנו ואנחנו מושכים אנשים שרוצים לעשות שינוי, להשפיע על משהו

אנחנו נמצאים פה:

אלנבי 113, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!