חברת הסטארטאפ MyHeritage מתמחה בחקר שורשים ואיתור קרובי משפחה, והיא הפלפטפורמה המובילה לגילוי היסטוריה משפחתית.

חברה גדולה
חברה גדולה
250-500
250-500 עובדים
אור יהודה
אור יהודה
חברה גדולה
חברה גדולה

מסטארטאפ צנוע לחברת הייטק גדולה וגלובלית, המשנה את חייהם של רבים ברחבי העולם

חברת הסטארטאפ הישראלית MyHeritage מתמחה בבניית אילנות יוחסין ודנ"א, והיא הפלטפורמה המובילה לגילוי, שימור ושיתוף היסטוריה משפחתית. MyHeritage נוסדה בשנת 2003 על ידי היזם גלעד יפת שמשמש גם מנכ"ל החברה, ומסטארטאפ צנוע שהחל את דרכו בחניה ביתית הוא צמח לחברה גלובלית עם 91 מיליון משתמשים ב-196 מדינות שונות. MyHeritage היא חברה מצליחה ומשקיעות בה קרנות הון סיכון מובילות. בין המשקיעים המובילים ניתן למנות את הקרנות בסמר, אינדקס ואקסל.

MyHeritage היא אחת מחברות ה-Big Data האמיתיות היחידות בארץ. בחברה עובדים בכל הטכנולוגיות, כולל הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר ובכמעט בכל שפת תכנות שקיימת.

מאז הקמתה בנו משתמשי החברה כ-40 מיליון אילנות יוחסין, שבהם כ-2.6 מיליארד פרופילים של בני אדם, והיא מחזיקה במאגר מידע עצום של כ-8 מיליארד רשומות היסטוריות (תעודות נישואין, גירושין, מרשמי אוכלוסין ועוד), שעוברות תהליך דיגיטיזציה ומועלות לאתר. הטכנולוגיה החכמה של MyHeritage מסוגלת לשלוף מידע מאילנות ורשומות היסטוריות ולהצליב אותו, והיא מספקת למשתמשים הצלבות חכמות (Smart Matches™, Record Matches) לפרופילים הרלוונטיים.

בנובמבר 2016 השיקה MyHeritage ערכת דנ"א ביתית, שמאפשרת למשתמשים לאתר קרובי משפחה ולקבל מידע מפורט על מקורותיהם האתניים והגיאוגרפיים. האלגוריתמים המתקדמים של החברה מייצרים תגליות משנות חיים עבור המשתמשים של MyHeritage. החברה מאמינה כי לכל אחד מאיתנו יש סיפור משפחתי מרתק – לפעמים צריך לקלף שכבה אחת או שתיים כדי לגלות אותו ולפעמים צריך לחפור עמוק בעבר. המערכת שפיתחה החברה מציעה כלים אופטימליים לשמירת מידע היסטורי ומחקר היסטורי עצמאי, והיא מצליבה את כל המידע עבור המשתמשים. הפלטפורמה וערכות הדנ"א הופכות את היציאה למסע אחר העבר, גילוי הסיפורים המשפחתיים ונצירתם לדורות לתהליך פשוט ונגיש עבור כל אחד בכל מקום.

my1
החברה מצליחה לחדש ולהמציא את עצמה כל כמה שנים והעתיד צופן לה גדולות ונצורות

שיתוף, עשייה, צמיחה ושיפור תמידי

400 עובדי החברה פועלים במשרדים מרווחים ומרשימים בישראל, צפון אמריקה ואירופה על מנת לספק חווית משתמש יוצאת מן הכלל ב-42 שפות.

החברה מאוד קשובה לרעיונות של העובדים ויש הרבה מקום ליוזמה אישית ויצירתיות. כך, מעבר לעבודה היומיומית, הצוות יוזם פעילויות קהילתיות בהתנדבות, תוך שימוש במומחיות ובטכנולוגיה של החברה. במשרדי החברה ניתן לחוש באנרגיה ובאווירה החיובית, והתוצאה: אנשים מחייכים ומרוצים השמחים להגיע לעבודה כל יום.

MyHeritage, נוהגת מזה שנים להקדיש משאבים רבים לפרויקטים מיוחדים הנעשים ללא רווח, בעיקר לשם איחוד משפחות. בשנים האחרונות השיקה החברה מספר פרויקטים התנדבותיים שיזמו העובדים. במסגרת פרויקט Tribal Quest נוסעות משלחות מיוחדות של עובדי החברה לכל קצוות תבל (למשל נמיביה, פפואה גיניאה וסיביר) לתעד את ההיסטוריה המשפחתית של תרבויות נכחדות של שבטים ברחבי העולם, למען הדורות הבאים. פרויקט התנדבותי נוסף של החברה מתמקד בהקמת מאגר גנטי למשפחות ילדי תימן, מזרח והבלקן לשם איחוד ילדים מאומצים עם משפחתם הביולוגית. במסגרת הפרויקט, נרתמו כלל עובדי החברה וביצעו בדיקות דנ"א בהתנדבות לכ-1,000 איש.

האווירה במשרדים דינמית וכיפית ויש רצון לשיתוף, עשייה, צמיחה ושיפור תמידי. החברה שואפת לכך כי ההון האנושי המרכיב אותה יהיה איכותי, ערכי ובעל יחסי אנוש מצויינים, ובמקרים רבים בנתה החברה תפקיד מיוחד עבור מועמדים בהם ראתה פוטנציאל. בנוסף, החברה משקיעה בימי כיף מפנקים לעובדים ולמשפחותיהם, ימי גיבוש צוותיים, חוגים ופעילויות ספורט, הרצאות מעניינות ואולפן לעולים חדשים.

MyHeritage מעודדת יצירתיות שמתחילה מהעובדים

המשרדים שלנו

מקום ליוזמה אישית ויצירתיות

400 עובדי החברה פועלים במשרדים מרווחים ומרשימים בישראל, צפון אמריקה ואירופה על מנת לספק חווית משתמש יוצאת מן הכלל ב-42 שפות.

החברה מאוד קשובה לרעיונות של העובדים ויש הרבה מקום ליוזמה אישית ויצירתיות. כך, מעבר לעבודה היומיומית, הצוות יוזם פעילויות קהילתיות בהתנדבות, תוך שימוש במומחיות ובטכנולוגיה של החברה. במשרדי החברה ניתן לחוש באנרגיה ובאווירה החיובית, והתוצאה: אנשים מחייכים ומרוצים השמחים להגיע לעבודה כל יום.

MyHeritage, נוהגת מזה שנים להקדיש משאבים רבים לפרויקטים מיוחדים הנעשים ללא רווח, בעיקר לשם איחוד משפחות.

בשנים האחרונות השיקה החברה מספר פרויקטים התנדבותיים שיזמו העובדים. במסגרת פרויקט Tribal Quest נוסעות משלחות מיוחדות של עובדי החברה לכל קצוות תבל (למשל נמיביה, פפואה גיניאה וסיביר) לתעד את ההיסטוריה המשפחתית של תרבויות נכחדות של שבטים ברחבי העולם, למען הדורות הבאים. פרויקט התנדבותי נוסף של החברה מתמקד בהקמת מאגר גנטי למשפחות ילדי תימן, מזרח והבלקן לשם איחוד ילדים מאומצים עם משפחתם הביולוגית. במסגרת הפרויקט, נרתמו כלל עובדי החברה וביצעו בדיקות דנ"א בהתנדבות לכ-1,000 איש.

האווירה במשרדים דינמית וכיפית ויש רצון לשיתוף, עשייה, צמיחה ושיפור תמידי. החברה שואפת לכך כי ההון האנושי המרכיב אותה יהיה איכותי, ערכי ובעל יחסי אנוש מצוינים, ובמקרים רבים בנתה החברה תפקיד מיוחד עבור מועמדים בהם ראתה פוטנציאל. בנוסף, החברה משקיעה בימי כיף מפנקים לעובדים ולמשפחותיהם, ימי גיבוש צוותיים, חוגים ופעילויות ספורט, הרצאות מעניינות ואולפן לעולים חדשים.

m5
לכל עובד יש אפשרויות פיתוח מגוונות. לכל אחד אפשרות להשפיע על כל תהליך שקורה פה

חדר כושר, מקלחות וחוגי ספורט

אי אפשר לפספס את ההשקעה בעיצוב המשרדים החדשים של MyHeritage, אשר ממוקמים באור יהודה ובתל אביב.

החזון שעמד מאחורי העיצוב היה לספק לעובדים תחושה של אווירה ביתית ונעימה וכן לשלב בין ישן לחדש – שזה בדיוק העיסוק של החברה.

העיצוב בא לידי ביטוי בפינות עם ריהוט בניחוח וינטג'י וצבעים חמים, הכוללות תמונות משפחתיות ישנות ואוסף מצלמות.

ל-MyHeritage מרפסת רחבת ידיים המשמשת לארוחות צהריים משותפות, אירועי חברה, שיעורי יוגה, ברביקיו ומסיבות, והמטבחים מפנקים ותמיד מלאים.

במשרדים יש גם חדר כושר ומקלחות וחוגי ספורט (יוגה/ריצה/כדורגל/פילאטיס), וכדי לעמוד בערכים שקבעה החברה מספקת ביטוח רפואי לכל המשפחה. זה הזמן להגיע ל-MyHeritage, חברת סטארטאפ בצמיחה מתמדת: שינויים רבים עומדים בפתח ואתם יכולים לקחת בהם חלק.

הסיבה שהגעתי לכאן היא שחיפשתי מקום עם לב

אנחנו נמצאים פה:

שדרות אריאל שרון 3, אור יהודה, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!