NEEMA LOGO1

חברת פינטק שפיתחה חשבון דיגיטלי, בעל יכולות מתקדמות, שאינו תלוי במצב הלקוח בבנק ובעל יכולת העברת כספים Cross-border.

עברנו למשרדים חדשים
סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
סטארטאפ
סטארטאפ

שינתה את הרגלי העברות הכספים מישראל לחו״ל 

IMG_5957
ב-Neema מאמינים שחופש פיננסי הוא המפתח לחופש אמיתי של כל אדם ולכן החברה פועלת לעשות disruption לשוק הפיננסי המסורתי מפשטת ומנגישה שירותים מתקדמים מאוד לאוכלוסיות מגוונות, במנותק מהמערכת הבנקאית.

חברת הפינטק Neema מפתחת שירותים פיננסיים מתקדמים עבור לקוחות קצה ועבור גופים פיננסיים בינלאומיים. החברה הוקמה ב-2015 וב-2019 נרכשה על ידי ביטוח ישיר השקעות פיננסיות שבבעלות משפחת שניידמן. בנוסף לקבוצת ביטוח ישיר, השקיעו ב-Neema משקיעים בולטים נוספים ביניהם בנק הפועלים ובנק דיסקונט.

החברה מפתחת חשבונות דיגיטליים הפונים לאוכלוסיות שונות תחת מותגים שונים. החשבון הדיגיטלי Neema מיועד לאוכלוסיות המוגדרות Under Served, אוכלוסיות שאינן מקבלות מענה מספק מהמערכת הפיננסית הקיימת, כגון עובדים זרים ואוכלוסיות נוספות בחברה הישראלית. לחשבון יכולות מתקדמות של העברת כספים לחו״ל בזמן אמת וכרטיס ויזה בינלאומי. 

השנה תשיק Neema שירות חדש לצרכן הישראלי – Kesh – שיאפשר לבצע שלל פעולות פיננסיות כולל העברת כספים לחשבונות בנק, הנפקת כרטיס ויזה בינלאומי והעברת כספים בחינם ובזמן אמת בין חשבונות. 

הרשת הפיננסית של החברה מאפשרת העברת כספים מישראל ליותר מ-60 יעדים ברחבי העולם בזמן אמת ובעלויות נמוכות. לכן, נוסף על פנייה ישירה ללקוחות הקצה (B2C), ל-Neema מוצר B2B מתקדם בצורת API להעברת כספים בזמן אמת עבור בנקים וגופים פיננסיים בינלאומיים – עם התמחות ב Hard to reach destinations.

להיות טובים יותר מבנק

המוטו של החברה הוא Better than a bank. ב-Neema מאמינים שחופש פיננסי הוא המפתח לחופש אמיתי של כל אדם ולכן החברה פועלת לעשות disruption לשוק הפיננסי המסורתי ומנגישה שירותים מתקדמים מאוד לאוכלוסיות מגוונות. החברה שינתה את הרגלי העברות הכספים מישראל לחו״ל והפכה את ההעברות לדיגיטליות לגמרי, בזמן אמת ובעלויות נמוכות. בצורה הזאת, אוכלוסיות נוספות יכולות ליהנות משירותים פיננסיים מתקדמים במחירים נגישים.

התשתית של נימה בנויה כדי לתמוך בנפח גבוה של עסקאות פיננסיות. כדי להשיג את זה החברה מפתחת באמצעות ג׳אווה וקוטלין ומשתמשת בתשתית ענן auto scaled של AWS . בנוסף משתמשים בחברה ב-MySql, docker, Vert.x  ועוד. האפליקציות מפותחות native עבור מכשירי אייפון ואנדרואיד. מערכות נוספות כגון מערכת שליטה מתקדמת וממשקים עבור לקוחות עסקיים מפותחות באמצעות react.js. כחברה פיננסית שמנהלת כסף של עשרות אלפי לקוחות, אבטחת מידע ושלמות הנתונים הם חלק בלתי נפרד מתהליכי הפיתוח והבדיקות.

החברה מונה כיום 50 עובדים בישראל ונמצאת בתהליך צמיחה מואץ. עד סוף השנה מצבת כח האדם צפויה לגדול ב-50%. החברה היא ישראלית, אבל עם "אווירה של חו"ל". במטה החברה מועסקים עובדים מעשרה לאומים שונים. Neema פועלת לא רק באופן דיגיטלי אלא מפעילה גם סניפים ממותגים ונקודות שירות על מנת להיות מסוגלת להבין את צרכי הלקוחות ולטפל במזומן – יכולת שעד כה נעדרת מחשבונות דיגיטליים אחרים.

בעתיד שואפת החברה להתרחב לשווקים נוספים וקהלים נוספים בהם קיים כאב פיננסי, כחלק מהחזון שלה לאפשר לכל אדם ליהנות מחופש פיננסי ללא תלות במערכת הפיננסי המסורתית.

נוסף על פנייה ישירה ללקוחות הקצה (B2C), ל-Neema מוצר B2B מתקדם בצורת API להעברת כספים בזמן אמת עבור בנקים וגופים פיננסיים בינלאומיים - עם התמחות ב Hard to reach destinations.
IMG_5435

הכלים שלנו

Android SDK Android SDK
Java (Android) Java (Android)
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Swift (iOS) Swift (iOS)
Android Studio Android Studio
IntelliJ IntelliJ
Sublime Text Sublime Text
Vim Vim
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
CSS3 CSS3
HTML5 HTML5
React JS React JS
Google Analytics Google Analytics
Tableau Tableau
Java Java
MySQL MySQL

הסיפור שלנו

 • 2015

  נימה הוקמה.

 • 2017

  השתתפנו ב-YC!

 • 2019

  גיוס משקיעים חדשים

 • 2020

  השקת מוצר לישראלים.

 • 2021

  השקת מוצר B2B
  בנק הפועלים משקיע בנימה.

   

 • 2022

  עברנו למשרדים חדשים!

המשרדים שלנו

נוף מדהים לעיר ולים

בחברה מתמקדים בתפוקה, ולא בשעות עבודה. כפועל יוצא כל הבקשות של העובדים לחופשות או גמישות בשעות העבודה מתקבלות אוטומטית, מתוך התפיסה שכל עובד ועובדת הם מספיק בוגרים ואחראים לנהל את הזמן והמשימות שלהם

משרדי Neema מוקמים בבניין ADGAR 360 בת"א, בקומה ה-15 עם נוף מדהים לעיר ולים. בחברה מתמקדים בתפוקה ולא בשעות ומאמינים בעבודה קשה, אבל מבלי לוותר על איזון בין בית-עבודה. כפועל יוצא, כל הבקשות של העובדים לחופשות או גמישות בשעות העבודה מתקבלות אוטומטית, מתוך התפיסה שכל עובד ועובדת הם מספיק בוגרים ואחראים לנהל את הזמן והמשימות שלהם.

המשרדים מרווחים ומעוצבים בצבעי פסטל נעימים ומרגיעים, והעיצוב משלב בין מראה של חברת הייטק צעירה ובין עיצוב של חברה פיננסית רצינית ובוגרת. משרדי החברה בנויים כאופן ספייס ענק, וכוללים מעט מאוד משרדים (עם דלתות שקופות), מתוך מטרה לייצר תרבות ארגונית שטוחה ומשתפת. המשרדים חמים ומלאים פינות ישיבה מפנקות עם נוף לעיר, דמויות של גיבורי על ועוד. לכל עובד ועובדת יש עמדת עבודה עם שולחן עמידה מתכוונן חשמלית, שני מסכים, כיסא אורטופדי והמון מרצ'נדייז: חולצות, תיקים, כובעים, רמקולים, מגבות, סווטשירטים. עוד כוללים המשרדים מכונות ארקייד, הוקי אוויר, ברז בירה, בר ועוד. בנוסף, חיות המחמד של העובדים הן אורחות רצויות מאוד במשרדים.

ארגון שטוח, ללא היררכיה

Neema בנויה כארגון שטוח ללא היררכיה. כולם אוכלים ביחד – העובדים, המנהלים והמנכ״ל. העובדים מקבלים עדכונים שוטפים על החברה ב-Happy hour הקבועים בימי חמישי וגם באירועים חודשיים. 

לצד ה-Happy hour הקבועים, מדי יום ראשון יש ארוחות בוקר לכל העובדים, ובנוסף מקיימת החברה ערבי חברה קלילים אחת לחודשיים בברים ובמסעדות. עוד כוללת פעילות הרווחה בחברה טיולים בארץ, ימי כיף בים ושלל פעילויות מגבשות שונות.

ב-Neema מאוד גמישים במעבר בין תפקידים בתוך הצוותים, בין טכנולוגיות ואפילו בין צוותים. כל עובד ועובדת עוברים שיחות אישיות ומשובים, בהם בוחנים איתם מה מסלול הקידום שבו הם מעוניינים, באילו תפקידים וטכנולוגיות הם היו רוצים להתנסות, מה חסר להם בתפקיד הנוכחי, ובהתאם בונים את מסלולי הקידום של העובדים והעובדות.

החברה מצויה בתהליך גיוס ומחפשת אנשים מוכשרים המאמינים שהצלחה מקצועית היא חלק מהצלחה צוותית, חדורי מוטיבציה, כאלה שמחפשים לקחת חלק פעיל ומשמעותי בהתפתחות החברה ולא מפחדים מאחריות. 

MG_7467-1.jpg
ב-Neema מאוד גמישים במעבר בין תפקידים בתוך הצוותים, בין טכנולוגיות ואפילו בין צוותים. כל עובד ועובדת עוברים שיחות אישיות ומשובים, בהם בונים יחד את מסלולי הקידום שלהם

אנחנו נמצאים פה:

השלושה 2, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
חניה חניה
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי