Noname היא חברה בתחום ה-API Security. המערכת שלה מבוססת בינה מלאכותית ומספקת פתרון אבטחה לממשקי API של תאגידים

צומחים מהר
יוניקורן
יוניקורן
250-500
250-500 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
יוניקורן
יוניקורן

מוכיחה פעם אחר פעם כמה עולם ה-API פרוץ ופגיע

Noname היא חברה בתחום ה-API Security. המערכת שלה מספקת פתרון אבטחה לממשקי API של תאגידים, שדרכה הם יכולים לקבל תמונת מצב מלאה לגבי פעילות ה-API שלהם ולהיחשף לאנומליות שמעידות על חולשת אבטחה בסביבה שלהם.

המערכת של Noname מבוססת בינה מלאכותית, וזיהוי חולשות האבטחה נעשה בשילוב עם למידת סביבת הלקוח. אלו חולשות שלרוב עלולות לעבור מתחת לרדאר ולחשוף את הלקוחות לאיומים שונים, אך המערכת המתוחכמת יודעת להצביע עליהן בזמן.

החברה הוקמה בתחילת 2020 על ידי המנכ"ל עוז גולן וה-CTO שי לוי, והיא מעסיקה יותר מ-80 עובדים במשרדים בישראל ובפאלו אלטו. Noname עובדת עם טכנולוגיות חדשות לצד טכנולוגיות ותיקות שהוכיחו יציבות, והסטאק שלה מורכב מ-Python ,React ,Vue ,Node.js ו-++C.

החברה יצרה ויזאביליות רחבה ועמוקה מאוד לכמות ה-API בארגון ולהיגיון העסקי שעומד מאחורי כל אחד מהם ומאחורי היוזרים שמשתמשים בו, והיא מוכיחה ללקוחות שלה פעם אחר פעם כמה עולם ה-API פרוץ ופגיע. Noname שואפת להיות חברת ההגנה שמציעה את פתרון אבטחת ה-API הרחב והעמוק ביותר, שייתן הגנה הרמטית לכל לקוח.

noname
Noname עובדת עם טכנולוגיות חדשות לצד טכנולוגיות ותיקות שהוכיחו יציבות, והסטאק שלה מורכב מ-Python ,React ,Vue ,Node.js ו-++C

העובדים תמיד בפרונט

הדבר שהכי מייחד את Noname הוא שהעובדים תמיד בפרונט, והחברה מתייחסת אליהם כמשאב החשוב ביותר שלה. ההצלחה שלה נשענת על היכולות והכישורים של כל עובדת ועובד, ולכולם יש יכולת להשפיע על המוצר.

בנוסף, ב-Noname עובדים הטכנולוגים הכי טובים בשוק, ויש להם יכולת ייחודית לקחת פרויקט end to end ולהציג אותו מרמת הצורך ועד רמת המימוש.

אחד הערכים המרכזיים של Noname הוא שקיפות מקסימלית: כולם חשופים למצב החברה ולגובה העסקאות ומכירים את הביזנס לעומק, וההנהלה מקפידה לחבר את העובדים לצד העסקי של מה שהם עושים.

ערכים נוספים שההנהלה רואה לנגד עיניה לפני כל החלטה וצעד הם עבודה עם טכנולוגיות חדשות, שוויון הזדמנויות, קידום אורגני ופיתוח עצמי, עידוד עצמאות וחשיבה יצירתית והצבת העובד וצרכיו במרכז.

אחד הערכים המרכזיים של Noname הוא שקיפות מקסימלית: כולם חשופים למצב החברה ולגובה העסקאות ומכירים את הביזנס לעומק, וההנהלה מקפידה לחבר את העובדים לצד העסקי של מה שהם עושים

הכלים שלנו

AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
CSS3 CSS3
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript
Vue.js Vue.js
Figma Figma
Sketch Sketch
Google BigQuery Google BigQuery
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
Jenkins Jenkins
MongoDB MongoDB
Node.js Node.js
PostgreSQL PostgreSQL
Python Python
PyCharm PyCharm
Sublime Text Sublime Text
Vim Vim
Visual Studio Code Visual Studio Code

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

 • 2020

  company was founded

 • 2020

  Series A of $25M

 • 2021

  Series B of $60M

 • 2021

  Series C raised $135 – Noname is the first API Security Unicorn! We are currently 286 employees globally with sites in EMEA, APAC, USA, and Israel.

המשרדים שלנו

שעות עבודה גמישות ואווירה משפחתית

משרדי Noname בישראל ממוקמים בעזריאלי טאון, והם קרובים לרכבת ולתחנות אוטובוס. שעות העבודה גמישות והן מותאמות לצורכי החברה והעובדים.

הנוף שמלווה את העובדים לאורך היום הוא צמרות בניינים על רקע ים כחול – תמונה מרגיעה גם עבור חיות המחמד שלהם שמוזמנות באהבה בכל יום.

האווירה המשפחתית בחברה מתבטאת גם בדברים שלא קשורים לעבודה: ההנהלה והעובדים יושבים ביחד לארוחות צהריים ויוצאים לבירות בערב, לדוגמה. עובדים חדשים מצטרפים כל הזמן, והחברה מקפידה לגרום להם להרגיש שייכים מהר מאוד.

החברה גם אוהבת לארגן פעילויות כיפיות לעובדים – ממש לאחרונה כולם חגגו את הגיוס המוצלח של סבב B, אחת לשבוע יש האפי האוור בקונספט ייחודי והצוותים יוצאים פעם בתקופה לסבב בירות מגבש. כולם עובדים קשה, אבל בין לבין יש גם כיף.

NO6
סביבת העבודה של Noname מאופיינת בצורך במציאת פתרונות יצירתיים, שינויים תדירים והתמודדות עם אתגרים טכנולוגיים. מי שרוצה להיות עובד בחברה צריך להיות בעל גישה חיובית, עצמאות וראייה רחבה

חברה צעירה, אך עם ערכים מגובשים

עקרון השקיפות של החברה בא לידי ביטוי בישיבה שבועית שמנוהלת על ידי VP R&D ו-VP Product, שבה העובדים מקבלים עדכונים על ההצלחות העסקיות של החברה והאתגרים בהווה ובעתיד.

סביבת העבודה של Noname מאופיינת בצורך במציאת פתרונות יצירתיים, שינויים תדירים והתמודדות עם אתגרים טכנולוגיים. מי שרוצה להיות עובד בחברה צריך להיות בעל גישה חיובית, עצמאות וראייה רחבה שעוזרת לראות מעבר לתפקיד הספציפי שהם ממלאים. החברה מקפידה לגייס טאלנטים בעלי תושיה ויוזמה שיודעים להרים דגל כשצריך ולשאול שאלות.

זאת אמנם חברה צעירה, אבל הערכים שלה כבר התגבשו והתעצבו, ויש כמה תכונות שהיא מוקירה ומעודדת: חשיבה מחוץ לקופסה, רצון לעשות מעבר, יכולת ללמוד והפקת ערך מוסף לעובד ולחברה.

הנוף שמלווה את העובדים לאורך היום הוא צמרות בניינים על רקע ים כחול - תמונה מרגיעה גם עבור חיות המחמד שלהם שמוזמנות באהבה בכל יום

אנחנו נמצאים פה:

דרך מנחם בגין 146, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

חניה חניה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית