הבית של ה-in game creators; הפלטפורמה המובילה ליצירה, הפצה ומונטיזציה של מודים ואפליקציות למחשקי מחשב

צומחים מהר
סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
רמת גן, ישראל
רמת גן, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

חלומם של גיימרים בכל העולם

אוברוולף היא מקום עבודה מהחלומות עבור גיימרים: זהו סטארטאפ טכנולוגי היוצר תחום ייחודי ומקצוע חדש בעולם הגיימינג – מקצוע ה-In-Game Creator. הפלטפורמה של אוברוולף מאפשרת ליוצרי תוכן לבנות אפליקציות ומודים (mods) למשחקי מחשב, להפיץ אותם ולייצר הכנסה מיצירותיהם. אפשר למצוא עליה אפליקציות ומודים למשחקי המחשב הפופולריים בעולם, ביניהם League of Legends, Dota 2, World of Warcraft, Fortnite ו-Minecraft.

איך זה עובד? בעזרת הכלים הטכנולוגיים של אוברוולף, אפשר לבנות מגוון אפליקציות על גבי המשחק – לדוגמה, אפליקציות עזר, שמקליטות את רגעי השיא של המשחק או מספקות סטטיסטיקות מתקדמות. אפשר גם להשתמש בפלטפורמה להעלאה ולניהול של מודים בקלות ובפשטות. כל האפליקציות והמודים זמינים להורדה בחינם, כך שכל קהילת השחקנים יכולה להנות מהם ולשפר באמצעותם את חווית המשחק שלהם.

בכך מאפשרת אוברוולף ליוצרי תוכן עצמאיים להשתתף בעיצוב חווית המשחק של המשחקים האהובים עליהם, ולהפוך את התחביב והתשוקה שלהם למקצוע לכל דבר, שמייצר להם הכנסה ומייצר ערך רב עבור השחקנים.

OVERWOLF
אין הרבה אנשים שממשיכים להיות גיימרים רציניים מגיל מסוים, והתוצאה היא שיש פה אוסף יוצא דופן של אנשים שיש ביניהם הרבה מאוד דמיון ושפה משותפת

"למשחק League of Legends פיתחנו אפליקציה בשם FaceCheck. האפליקציה מספקת ייעוץ, טיפים, והמלצות לבחירות טקטיות במהלך המשחק, ומנתחת את הסטטיסטיקות של השחקנים האחרים כדי להפיק מהן ידע שימושי״, מספרים בחברה. ״קשה למנות את כל האפליקציות והשירותים של הפלטפורמה, אבל לכל שחקן יש מה לחפש אצלנו - בין אם הוא רוצה ליהנות יותר, לתקשר יותר עם חברים או ללמוד לעומק משחק אהוב".

פלטפורמה המשרתת יותר מ-95,000 יוצרים

הפלטפורמה של אוברוולף משרתת למעלה מ-95,000 יוצרים, עם יותר מ-15 מיליארד הורדות של מודים ואפליקציות בשנה ו-27 מיליון משתמשים פעילים בחודש. ממשרדיה ברמת-גן, גייסה עד כה החברה מעל 150 מיליון דולר ממספר משקיעים, ביניהם: קרן אנדריסן הורוביץ (a16z), Griffin Gaming Partners, Insight Partners, Intel Capital, Liberty Technolog Venture Capital, Marker ו-Ubisoft.

הכלים שלנו

GitHub GitHub
GitLab CI GitLab CI
Jenkins Jenkins
Google Analytics Google Analytics
Python (Data Science) Python (Data Science)
Java Java
Node.js Node.js
JavaScript JavaScript
React JS React JS
TypeScript TypeScript
Visual Studio Visual Studio
Visual Studio Code Visual Studio Code

הסיפור שלנו

 • 2010

  הקמת החברה

 • 2018

  גיוס של 16 מיליון דולר (סבב B)

 • 2020

  רכישת CurseForge

 • 2021

  גיוס של 52.5  מיליון דולר (סבב C)
  גיוס של 75 מיליון דולר (סבב D)
  השקת קרן של 50 מיליון דולר לתמיכה ביוצרים

 • 2022

  רכישת החברה Tebex

המשרדים שלנו

מה הופך את אוברוולף להצלחה?

אוברוולף מאפשרת למפתחים עצמאיים להפוך את התחביב והתשוקה שלהם לעסק לכל דבר, ולהרוויח כסף מפיתוח שירותים ואפליקציות למשחקים שהם אוהבים.

החברה היא היחידה בארץ שעובדת עם חברות מובילות בעולם הגיימינג ל-PC. היא מתחזקת קשרים עם ארגוני ספורט אלקטרוני, מובילי דעה עצמאיים, אתרים גדולים ומותגים מסחריים שיוצרים חיבורים בין מפתחים, משתמשים ומפרסמים.

"אנחנו עובדים עם סטרימרים מובילים מטוויץ', ארגונים תחרותיים כמו Cloud9 ו-TSM, ומתחרים עצמאיים בולטים״, מספרים בחברה. "שיתופי הפעולה שלנו תמיד בנויים לפי פרטנר, והשנה הקמנו פעילויות עם מותגים כמו Alienware, Logitech, 20th Century Fox ואפילו חיל האוויר של ארצות הברית".

אנחנו מרגישים שמה שהחברה עושה נוגע במשתמשים שלנו, וזה מורגש ברמה היומיומית. זה פשוט אדיר בעיני

משחקים בעבודה וגם נהנים

באוברוולף רואים את משימתם העיקרית כסיפוק ערך חיובי לכל גיימר, בכל משחק, לפי סט ערכים ברורים: להפוך שחקנים טובים לטובים יותר, לעזור לגיימרים לשחק חכם יותר, טוב יותר ובהנאה רבה יותר, ולא להפריע לחוויית המשחק עם אפליקציה או פרסומת.

"החזון שלנו", אומרים בחברה, "הוא להיות חלק מחזית הטכנולוגיה של משחקי PC ומשחקי AAA בפרט, להיות חלוצים בתחום פיתוח השירותים לגיימרים ולממש כל יום את התשוקה שלנו לתחום, לתוך פלטפורמה מצליחה".

פעמיים בשבוע מוקדש, כחלק מהעבודה, "זמן משחק": כולם עוזבים הכל ומשחקים יחד ברשת. המטרה, חוץ מהפאן הברור מאליו, היא גם עבודה. זמן המשחק מאפשר להתחבר למשחקים, לבצע טסטים לאפליקציות ושירותים חדשים שהחברה משיקה ועוד.

כיף לשחק, אבל צריך לצאת מידי פעם מהמסכים, אז החברה דואגת גם לפעילויות חברתיות: בכל חודש חוגגים ימי הולדת לילידי החודש עם אוכל טעים ופינוקים, בתקופות של טורנירים ספורטיביים מארגנים הקרנות וכולם צופים יחד במשחקים המרכזיים, ולפעמים יוצאים יחד לבילויים של ממש, מסעדות, ימי כיף וכדומה.

לצד הבילויים, באוברוולף עובדים, כאמור, מול גורמים מובילים בעולם. כל אחד מעובדי החברה נושא באחריות רבה על תהליכי היומיום ועל התהליכים האסטרטגיים של החברה. ההרכב האנושי של העובדים מגוון, צעירים יותר או פחות, רווקים מושבעים והורים לילדים, ושעות העבודה נגזרות בהתאם לצרכים האישיים.

"העבודה כאן גמישה", מעידים בחברה, ״חשוב לנו לאפשר לעובדים להשפיע על לוח הזמנים בצורה שתועיל להם ומתוך כך גם לנו".

אנחנו נמצאים פה:

תובל 40, רמת גן, ישראל

הטבות

חדר מוזיקה חדר מוזיקה
חניה חניה
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
חדר גיימינג חדר גיימינג
חדר שנ"צ חדר שנ"צ
חדר כושר חדר כושר
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית