פאלו אלטו נטוורקס היא חברת הסייבר הגדולה בעולם. מרכז המו"פ בת"א הוא הגדול ביותר מחוץ לארה"ב ובו מפתחים את מוצרי הליבה

צומחים מהר
חברה ציבורית
חברה ציבורית
500-1000
500-1000 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
חברה ציבורית
חברה ציבורית

עולם בו כל יום הוא בטוח יותר מקודמו

פאלו אלטו נטוורקס היא חברת הסייבר הגדולה בעולם. החברה הוקמה ב-2005 בקליפורניה, ארה"ב ובשנת 2012 הונפקה בנאסד"ק. החברה מעצבת את העתיד בעזרת טכנולוגיה שמשנה, מאבטחת ומייעלת את אופן הפעולה של אנשים וארגונים ברשת. משימת העל היא להגן על אורח החיים הדיגיטלי של כולנו, כאשר עובדי החברה עוזרים לארגונים ואנשים להתמודד עם אתגרי האבטחה הגדולים בעולם באמצעות חדשנות מתמדת המנצלת את פריצות הדרך האחרונות בתחום הבינה המלאכותית, אוטומציה ואורקסטרציה. חזון החברה הוא עולם בו כל יום הוא בטוח יותר מקודמו. החברה הגלובלית מעסיקה מעל ל-10,000 עובדים ברחבי העולם, מהם למעלה מ-700 בישראל.

לאורך השנים פאלו אלטו נטוורקס השקיעה יותר מ-1.5 מיליארד דולר ברכישת חברות סטארטאפ ישראליות, ורואה בישראל מוקד משמעותי מאוד לצמיחת החברה. יריית הפתיחה הייתה ב-2014, עם רכישת Cyvera הישראלית בעסקה שסימנה את תחילת פעילותו של מרכז המחקר והפיתוח בישראל. מרכז המו"פ של החברה בתל אביב הוא הגדול ביותר מחוץ לקליפורניה. צוותי המחקר בתל אביב מתמקדים בפיתוח מוצרי ליבה וכן מוצרים אסטרטגיים. מרבית מוצרי האבטחה של הדור הבא מפותחים בישראל, ואלה המוצרים שצפויים להמשיך להיות מנוע הצמיחה העיקרי של החברה.

PALOALTO-7772
צוותי המחקר בתל אביב מתמקדים בפיתוח מוצרי ליבה וכן מוצרים אסטרטגיים. מרבית מוצרי האבטחה של הדור הבא מפותחים בישראל, ואלה המוצרים שצפויים להמשיך להיות מנוע הצמיחה העיקרי של החברה

ברשימת החברות שהכי טוב לעבוד בהן כבר שלוש שנים ברציפות

פאלו אלטו נטוורקס הוקמה כדי לבנות פלטפורמת אבטחת סייבר שיודעת להשתלב עם עוד ועוד פונקציות אבטחת סייבר – כך שמספר הספקים שעמם עובדים הלקוחות מצטמצם. בנוסף, החברה מעדיפה לחדש גם כאשר שיבוש המוצרים הקיימים יגבה מחיר פיננסי. גישה זאת מאפשרת לה להמשיך לחדש – על אף גודלה. כתוצאה, פאלו אלטו נטוורקס היא ספקית אבטחת הסייבר היחידה בתולדות התעשייה שהצליחה להוסיף לעסקיה הקיימים קו מוצרים חדש .

בשלוש השנים האחרונות דורגה פאלו אלטו נטוורקס ברשימת החברות שטוב לעבוד בהן של DUNS100. פאנל השופטים ציין כי החברה דורגה במקום כה גבוה בזכות: מידת ההשפעה שיש לעובדים הישראליים על המכירות של החברה העולמית, שהן הגבוהות מבין מכירות כל ספקיות אבטחת הסייבר בעולם; התרבות הארגונית שמתמקדת בעובדים ומעודדת חדשנות, יושרה ושקיפות; ושכר תחרותי וחבילת הטבות נרחבת.

הערכים המנחים את החברה הם הכלה (Inclusion) בדגש על רווחת העובדים, תקשורת בריאה, וסביבת עבודה מגוונת עם אנשים מרקעים שונים; יושרה (Integrity) מקצועית ואישית; שיתוף פעולה (Collaboration), עבודה בצוותים וקולגיאליות; ביצועים (Execution), עם שימת דגש על איכות וקדמה טכנולוגית; ויצירת Disruption בתעשייה – אתגור המוסכמות, לקיחת סיכונים ופתירת בעיות באמצעות רעיונות חדשניים.

החברה מגייסת עובדים שרוצים לקחת חלק בחזון שלה ליצירת עולם בו כל יום בטוח יותר מקודמו.

פאלו אלטו נטוורקס היא ספקית אבטחת הסייבר היחידה בתולדות התעשייה שהצליחה להוסיף לעסקיה הקיימים קו מוצרים חדש

הכלים שלנו

Golang Golang
C/C++ C/C++
Java Java
MySQL MySQL
Python Python
Redis Redis
Angular Angular
AngularJS AngularJS
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Redux.js Redux.js
SASS SASS
TypeScript TypeScript
Ansible Ansible
AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
GitLab GitLab
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
AWS CloudWatch AWS CloudWatch
Datadog Datadog
Uptime Robot Uptime Robot
CircleCI CircleCI
GitLab CI GitLab CI
Jenkins Jenkins
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

 • 2005

  Company founded by Nir Zuk

 • 2007

  Produced and shipped our first product – "First Next Generation Firewall"

 • 2012

  IPO at NYSE

 • 2014

  Acquisition of Morta Security and of Israeli startup Cyvera

 • 2015

  Acquisition of Cirro Secure

 • 2017
  1. Acquisition of Israeli startup LightCyber
  2. First capabilities to prevent Credentials Theft and Abuse
 • 2018
  1. Acquisition of Evident.io, RedLock, and of Israeli startups Secdo
  2. Nikesh Arora joins as Chairman and President
 • 2019
  1. Acquisition of PureSec, ZingBox and Poreto and of Israeli startups Demisto and Twistlock
  2. Announced CORTEX XDR, an AI-based continuous security platform
  3. First-5G ready Next-Generation-Firewall
 • 2020

  Introduced FlexWork, our employee-centric work environment

 • 2020

  Acquisition of Cloudgenix and Crypsis

 • 2021
  1. Acquisition of Israeli startup Bridgecrew
  2. Transferred our stock exchange listing to Nasdaq
  3. Chosen as one of the top-5 employers in the Israeli high-tech industry (Dun's100 Rank)

המשרדים שלנו

אותם תנאי עבודה ואותן הטבות לכולם

משרדי פאלו אלטו נטוורקס ממוקמים במגדלי אלון בתל אביב, מרחק קצר מתחנת מרכבת השלום. המשרדים מעוצבים כמקום חמים ומשפחתי, ואחד העקרונות המנחים בתכנון היה חיבור לסביבה העוטפת, ולכן נעשה שימוש בחומרים שנאספו בתל אביב. במשרדים יש חדר משחקים עם שני שולחנות פינג פונג, כדורגל-שולחן, פינבול וספריות.

המשרדים משקפים את המבנה הארגוני הפתוח: בחברה מאמינים כי לכולם מגיעים אותם תנאי עבודה ואותן הטבות. אזורי העבודה בנויים בצורה של חצרות עם הפרדה ביניהם, כדי לאפשר פתיחות ושיתוף פעולה מצד אחד, ומהצד השני – לאפשר לעובדים להתרכז. אין קירות בין המשרדים, ויש הרבה חדרי ישיבות מכל הסוגים וכל הגדלים. כחלק מהתפיסה הפתוחה הזו אפשר לראות את ניר צוק, ה-CTO וממייסדי החברה, מסתובב במסדרונות, יושב לקפה או מצטרף לארוחת צהריים עם העובדים.

עם התפרצות מגפת הקורונה, לצד ההכרזה כי לא תפטר עובדים, פעלה החברה במגוון דרכי על מנת לספק ביטחון לעובדים ולסייע להם לשמור על הפרודוקטיביות גם בסביבה הביתית. כך, סיפקה פאלו אלטו נטוורקס לעובדיה תקציב לרכישת הציוד הדרוש לעבודה מהבית. החברה לא עשתה שום שינוי בהטבות או בתגמולים ולפני חצי שנה אף הוסיפה הטבות חדשות הקרויות FlexBenefits. מדובר בקרן בגובה 1,000 דולר לשנה לכל עובד, המאפשרת להם לקבל החזר על ציוד או שירותים התומכים ברווחתם האישית או בסביבת העבודה שלהם.

במסגרת זו העובדים יכולים לקבל החזר על ציוד משרדי, שירותי טיפול בילדים או מנוי לחדר כושר. החברה אף הודיעה כי העובדים ימשיכו ליהנות מאפשרות בחירה בין עבודה מהבית לעבודה מהמשרד. במהלך מגיפה הקורונה העבירה החברה מגוון פעילויות לאינטרנט: שבוע בריאות, אימונים אישיים, אירועי Happy Hour, הרמת כוסית לרגל חג ואירועי השקות עם אמנים מובילים: חנן בן ארי, טונה ויסמין, אדיר מילר ואחרים. במהלך החגים והסגרים ערכה החברה אירועים וירטואליים לילדים, אירחה מרצה בתחום ה-wellbeing ושלחה לבתי העובדים חבילות שונות ושוברים אלקטרוניים.

palo7
בפאלו אלטו נטוורקס לא מגייסים אנשים בגלל שיש להם מומחיות בשפת קוד מסוימת אלא מחפשים אנשים חכמים, שאוהבים ללמוד ויש להם את ההיגיון הבסיסי של פיתוח

שעות גמישות, ביטחון ופיתוח אישי ומקצועי

במסגרת הדגש הרב ששמה החברה על רווחת העובדים, היא פיתחה בשנה האחרונה גישה המתכננת מחדש את מחזור החיים של העובדים תוך התמקדות בגמישות וחופש בחירה – FlexWork. החברה החליטה להנהיג את התחום והקימה את קואליציית FlexWork יחד עם חברות מובילות בתעשייה, במטרה לבנות את עתיד עולם העבודה.

החברה מאיצה את צמיחתה באמצעות רכישות לצד טיפוח חדשנות. בפאלו אלטו נטוורקס מספקים לעובדים גישה לכלים ומשאבים שיעזרו להם להשתפר ומעודדים למידה. במהלך מגפת הקורונה השיקה החברה את FlexLearn, תוכנית ללמידה בכל עת ובכל מקום בקצב אישי, וזאת לצד תכניות למידה נוספות אותן היא מפעילה. בנוסף לתוכניות הפיתוח הקיימות ברמה הגלובלית, הושקה בישראל תוכנית DEVMORNIG המקדמת הלך רוח של צמיחה ובעלות על הקריירה האישית.

התפיסה המעודדת למידה ופיתוח באה לידי ביטוי גם בתהליך הגיוס: בפאלו אלטו נטוורקס לא מגייסים אנשים בגלל שיש להם מומחיות בשפת קוד מסוימת אלא מחפשים אנשים חכמים, שאוהבים ללמוד ויש להם את ההיגיון הבסיסי של פיתוח. הלמידה נעשית באופן מקוון, תוך כדי עבודה באמצעות מטלות ברמת מורכבות משתנה, ותוך כדי למידה מאחרים.

בחברה יש שני מסלולי קריירה עיקריים: מסלול ניהולי ומסלול טכנולוגי עם הגדרות המתארות כל מסלול. בפאלו אלטו נטוורקס מעודדים תנועה בין הקבוצות בחברה כדי לאפשר לאנשים לעבוד עם אנשים ומוצרים אחרים וללמוד טכנולוגיות נוספות.

בפאלטו אלטו נטוורקס מאמינים שיש לעובדים קדימויות וצרכים נוספים בחייהם ולכן מתמקדים בתוצאות ומאפשרים לעובדים לנהל את זמנם כל עוד הם ממלאים את דרישות המשרה. בחברה מציינים היבטים שונים של חייהם הפרטיים של עובדינו, לרבות יום המשפחה ויום האישה. בנוסף יש מגוון רחב של פעילויות חוץ משרדיות כמו אירוע משפחות עם הילדים, מסיבה שנתית עם בני ובנות הזוג, Happy hours וימי גיבוש מחוץ למשרד, ימי כיף לצוותים ועוד.

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 94, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

חדר מוזיקה חדר מוזיקה
חניה חניה
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
חדר גיימינג חדר גיימינג