פריון מספקת פתרונות שיווק דיגיטליים למותגים וספקי מדיה.

חברה גדולה
חברה גדולה
250-500
250-500 עובדים
חולון, ישראל
חולון, ישראל
חברה גדולה
חברה גדולה

חוויות לקוח אישיות בעולם הדיגיטל הדינמי

חברת פריון היא חברה ציבורית הנסחרת ב NASDAQ, היא מעסיקה 450 עובדים מתוכם 150 בישראל. החברה מהווה בית לחמש חברות עצמאיות בעולמות הטכנולוגיה השיווקית (Ad-Tech).

יחידת הפרסום של החברה משלבת שתי חברות – האחת, Undertone, מציעה טכנולוגיה חדשנית למותגים מובילים המשלבת דאטה וקריאטיביות להפצת קמפיינים מסונכרנים המותאמים אישית באמצעות שימוש בפורמטים יחודיים במאות מדיות ואפליקציות סלולריות; השנייה, MakeMeReach, מובילת שוק באקטיבציית קמפיינים מבוססי בינה מלאכותית במדיה החברתית על שלל הפלטפורמות, כגון: פייסבוק, אינסטגרם, סנאנפצ'ט, טוויטר וכו'.

יחידת החיפוש של החברה, CodeFuel, מאפשרת למפתחים לבצע מוניטיציה ואופטימיזציה בזמן אמת של מילות החיפוש באתרים הנתמכים במנוע החיפוש של מיקרוסופט בינג, ומקסום הרווחים כפועל יוצא מכך.

היחידה הרביעית, Smilebox, מפתחת אפליקציית B2C במובייל ובדסקטופ לעריכה ושיתוף של חוויות מתועדות ואירועים מיוחדים, בשילוב אנימציות ייחודיות, יחד עם היקרים לנו מכל.

הרכש החדש של פריון הוא חברת CIQ, אשר מספקת למפרסמים, למותגים ולאתרי תוכן כלים לניתוח קמפיינים, המאפשרים להם לייעל את הפרסום הדיגיטלי.

pe6
המוטו של החברה, People first, זו לא אמירה ריקה מבחינתנו. אנשים נהנים לעבוד אחד עם השני ובאים לפה בגלל האנשים וזה מורגש באוויר ממש

סביבת עבודה טכנולוגית מהמתקדמות בתחום

מניות החברה נסחרות בבורסה בתל-אביב ובנאסד"ק (PERI) החל משנת 2006 ו-2007 בהתאמה.

פריון שמה לעצמה כמטרה להוביל את תעשיית השיווק הדיגיטלי העולמית בתחומי הפרסום, המדיה החברתית והחיפוש, והיא משקיעה משאבים נרחבים אורגניים וחיצוניים בכדי ליישם את האסטרטגיה ולמקסם את פעילותה לרווחת כלל עובדיה וציבור המשקיעים.

״לעבוד בפריון משמעותו לעבוד בסביבה של טכנולוגיות מתקדמות, עכשוויות, עם אחלה אנשים, ולהרגיש שבאמת רואים אותך, משקיעים בך ומזהים את הפוטנציאל״, מספרים בחברה.

פריון רואה בכל עובד חלק משמעותי מההצלחה שלה ובהתאם עושה מאמצים לטפח ולפתח את העובדים.

הנהלת החברה מורכבת מאנשים שאני יכול ללכת אחריהם באש ובמים כי הם בעלי ניסיון שלא מתעסקים בטפל או בפוליטיקה – מסתכלים קדימה, ומתמקדים בקידום אנשים ולא בתחלופה גבוהה

המשרדים שלנו

עידוד למצוינות

זו חברה גלובלית ציבורית נסחרת אך האווירה בה היא משפחתית, לא פורמלית. החברה מעודדת את העובדים ליצירתיות, לחשיבה, מעודדת אותם ללמוד ולהתפתח ומארגנת לצורך כך האקתונים, קורסי העשרה וקורסים מקצועיים.

עובדי החברה יושבים כולם יחד באופן ספייס ועובדים בשיתוף פעולה ועבודת צוות מתוך שאיפה למצוינות.

ארוחות הצהריים המשותפות מתקיימות בבר הסלטים של החברה, בהפסקות אפשר ליהנות מעמדת הכושר או לנוח באחת מפינות הישיבה הנוחות. כמובן שיוצאים גם מחוץ לכותלי המשרד ומקיימים ימי כיף, אירועי גיבוש, נופשי חברה ועוד.

p4
רשימת הפינוקים שאנחנו זוכים להם פה ארוכה. זה נשמע שטחי אולי, אבל מאחורי כול פינוק יש מחשבה אמיתית על הדברים שיעשו לעובדים נעים ומה עוד יכולים לעשות בשבילנו

תורמים בחזרה לקהילה

בחברה מקפידים לשמור על איזון בין העבודה לבין המשפחה (אפילו מארגנים קייטנה לילדים בחופש), סביבת עבודה מפנקת והזדמנויות לפיתוח אישי ומקצועי.

כל הפינוקים עושים חשק לתרום חזרה לקהילה, ופריון מעודדת את עובדיה להשתתף פעילויות התנדבותיות שונות. החברה זכתה בפרסי הוקרה מטעם הקרן לניצולי שואה, מארגנת פרויקט חונכות במסגרתו עובדי החברה מלמדים תלמידים מתמטיקה ועוד.

החברה דואגת שהעובדים יכנסו ויצאו מהמשרד מחוייכים. שמים לב לכל הדברים הקטנים - קפיטריה מפנקת, מתנות בכל הזדמנות, Happy Hours. העובד נמצא במרכז הן בתפיסה ובאקלים הארגוני אותו היא מייצרת, והן בעשייה ובסביבה הטכנולוגית

אנחנו נמצאים פה:

הרוקמים 26, חולון, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!