פיליפס מדיקל סיסטמס פועלת בתחום הדיאגנוסטיקה הרפואית וההדמיה הרפואית

חברה גדולה
חברה גדולה
1000+
1000+ עובדים
חיפה, ישראל
חיפה, ישראל
חברה גדולה
חברה גדולה

חמישה מרכזי פיתוח בישראל

פיליפס מדיקל סיסטמס, הפועלת בתחום הדיאגנוסטיקה וההדמיה הרפואית, מפתחת פתרונות המשפרים את חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם. פיליפס ישראל מתמקדת במחקר ופיתוח בתחום ה-HealthTech, ולה 5 מרכזי פיתוח בחיפה, פתח תקווה, רעננה, נתניה וקיסריה.

החברה הוקמה לפני 129 שנים ולה 80,000 עובדים ברחבי העולם. את פעילותה בארץ החלה עם קום המדינה, ומאז רכישת חטיבת ה-CT של אלסינט ב-2001 פיליפס ישראל נמצאת בצמיחה מתמדת.

ב-2015 רכשה פיליפס את חברת וולקנו העולמית, שלה מרכז פיתוח בישראל. באותה השנה השיקה שיתוף פעולה עם חברת טבע – Sanara ventures, חממה לחדשות רפואית בתחומי המכשור הרפואי והרפואה הדיגיטלית. ב-2016 השיקה החברה בישראל פרויקט מבוסס ענן למיפוי ועיבוד ריצוף גנטי, שמטרתו לפתח פתרונות לאבחון גנטי של סרטן. ב-2018 רכשה את חברת EPD מקיסריה, המפתחת מערכות הדמיה לתחום הלב ומשמשת כמערכת ניווט לחולים עם הפרעות בקצב הלב. ב-2019 רכשה החברה את Carestream Algotec, הפועלת בתחום מכשירי הדמיה ומערכות מידע.

philips
בפיליפס ישראל יש לעובדים הזדמנות לגעת במגוון רחב של תחומים: פיתוח מכשירי CT מתקדמים ופתרונות ברפואה גרעינית אפליקציות קליניות מבוססות בינה מלאכותית לשיפור יכולות האבחון של רדיולוגים, אפליקציות אונקולוגיות מבוססות ענן, מערכות קרדיולוגיות לחדרי צנתורים ועוד

לשפר את חייהם של 2.5 מיליארד אנשים

עבוד בפיליפס זה לעבוד במקום שהוא הרבה יותר מעוד מקום עבודה – זו חברה שמייצרת שינוי אמיתי בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, זהו ארגון שהחזון שלו הוא לייצר חברה בריאה יותר ולשפר את חייהם של 2.5 מיליארד אנשים עד שנת 2030.

בפיליפס ישראל יש לעובדים הזדמנות לגעת במגוון רחב של תחומים: פיתוח מכשירי CT מתקדמים ופתרונות ברפואה גרעינית, אפליקציות קליניות מבוססות בינה מלאכותית לשיפור יכולות האבחון של רדיולוגים, אפליקציות אונקולוגיות מבוססות ענן, פתרונות קרדיולוגיים לחדרי צנתורים ועוד. ההצטרפות לחברה מאפשרת לא רק לקחת חלק בחזון הזה, אלא גם לממש את הפוטנציאל האישי.

הפיתוחים השונים שנעשים בארץ, המשנים את חייהם של אנשים, גם זוכים בפרסים יוקרתיים: כך, זכתה החברה בפרס ה-Digital Innovation Award על הפיתוח פורץ הדרך של מערכת ענן המאפשרת רפואה מותאמת אישית בתחום האונקולוגיה. בנוסף, זכתה החברה בפרס Outstanding Innovation Award על שיתוף הפעולה עם חברת Medtronic בפיתוח הגרסה המתקדמת KODEX-EPD v1.4.7. כחלק משיתוף הפעולה, יפותחו במוצר יכולות חדשות לביצוע ניתוחי בלון בלב.

לעבוד בפיליפס זה לעבוד במקום שהוא הרבה יותר מעוד מקום עבודה - זו חברה שמייצרת שינוי אמיתי בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, זהו ארגון שהחזון שלו לייצר חברה בריאה יותר ולשפר את חייהם של 2.5 מיליארד אנשים עד שנת 2030

המשרדים שלנו

מקייטנה לילדים ועד קידום חינוך מדעי

פיליפס ישראל מעסיקה כ-1,700 עובדים ב-5 מרכזי פיתוח בחיפה, פתח תקווה, רעננה, נתניה וקיסריה.

בחודשים האחרונים, מאז התפרצות מגפת הקורונה, עברו מרבית עובדי החברה לעבודה מהבית והחברה סיפקה להם את כל הציוד הנדרש על מנת לעבוד בנוחות, תוך שמירה על בריאותם.

במהלך החודשים החולפים התאימה החברה את פעילויות הרווחה שלה לאופן העבודה החדש. כך, במהלך הקיץ החברה הפעילה מגוון פעילויות אונליין לטובת עובדיה וילדיהם, ובהן "פיליפס קלאב" שהופעל בתקופת הקיץ – פעילויות לגילאים שונים בשידור מרחוק מאולפן וקייטנת קיץ אונליין בסבסוד החברה.

לאורך כל החודשים האחרונים שלחה החברה לבתי העובדים משלוחים של מתנות לחגים וצ'ופרים משתנים כמו מאכלים טעימים, חבילות ספורט ומתנות לכל המשפחה. בנוסף, יזמה החברה הפסקות קפה צוותיות וירטואליות והעבירה פעילויות רווחה שונות לפלטפורמת אונליין – הרצאות, סדנאות שונות שחלקן הועברו על ידי עובדי החברה עצמם, כמו פילאטיס ושיעורי בישול, תחרות תחנת העבודה הביתית היפה ביותר, וחלקן הועברו על ידי אמנים מקצועיים כמו הופעות מוזיקליות ועוד.

אחד היתרונות הבולטים בעבודה בפיליפס הוא נושא ההתנדבות בקהילה. פיליפס כארגון מקדם מספר שיתופי פעולה התנדבותיים ומעודד את עובדיו לקחת חלק פעיל. לדוגמה, תוכנית "חושבים חיובי" לקידום חינוך מדעי טכנולוגי בקרב בני נוער, מספר רב של עובדים מתנדב באופן קבוע בליווי נערים/ות ומתן שיעורים פרטיים. פעילויות התנדבותיות בקרב ילדי עובדים, תרומות וכן גם קיום האקתונים טכנולוגיים המתמקדים בשיפור איכות חייהם של אנשים עם צרכים מיוחדים או פיתוח מכשור לבתי חולים.

Philips Israel pic 7
בחודשים האחרונים, מאז התפרצות מגפת הקורונה, עברו מרבית עובדי החברה לעבודה מהבית והחברה סיפקה להם את כל הציוד הנדרש על מנת לעבוד בנוחות, תוך שמירה על בריאותם

סביבת עבודה גמישה ומגוונת

בתקופה הנוכחית גם תהליכי המיון וקליטת העובדים החדשים נעשים כולם באופן וירטואלי – משלב הראיונות, דרך שלבי הקליטה והחניכה השונים. צוות הגיוס מלווה את המועמדים לאורך התהליך ומסייע להם בהתמודדות עם האתגרים לאורך הדרך, בהכנה לראיון ובחיבור המועמד לארגון על ידי סיורים וירטואליים להיכרות עם סביבת העבודה והאנשים.

עובדים חדשים הנקלטים בחברה מקבלים ליווי צמוד של “Buddy” – עובד שמלווה אותם בשלושת החודשים הראשונים. בנוסף, כל הציוד הנדרש לעבודה מהבית נשלח לביתו של העובד, וכלל ההכשרות הרלוונטיות מועברות באופן וירטואלי.

פיליפס משקיעה רבות בהכשרת העובדים לאורך כל הקריירה. החברה מפעילה פורטל למידה – Philips university – המציע blended learning ועובדים מוזמנים להיכנס אליו בכל עת. בנוסף מתקיים תהליך איתור צורכי הדרכה שנתי, במסגרתו עובדים מודרכים בהתאם לצורכי העבודה שלהם ולפיתוח האישי.

החברה מאמינה בסביבת עבודה גמישה ומקדמת גיוון וחדשנות. העובדים בה זוכים להתנסות במגוון טכנולוגיות, לעבוד בעבודה בעלת השפעה ולשתף פעולה עם אנשים מתחומים שונים, וממקומות שונים בכל העולם. כפועל יוצא, המעוניינים להצטרף לחברה נדרשים להיות מקצוענים בתחומם, כאלו שאיכות בעבודה עומדת מול עיניהם והשואפים להשתפר כל הזמן, ממוקדים בהבנת הלקוחות וצרכיהם והמסוגלים לעבודת צוות מפרה.

עובדים חדשים הנקלטים בחברה מקבלים ליווי צמוד של “Buddy” - עובד שמלווה אותם בשלושת החודשים הראשונים - וכל הציוד הנדרש לעבודה מהבית נשלח לביתו של העובד

אנחנו נמצאים פה:

נחום חת 16, חיפה, ישראל