החברה עוסקת בעולם הסייבר סקיוריטי ומתמקדת בתחום ניהול ההרשאות הארגוני.

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

לספק פתרון אחד מרכזי, פשוט לשימוש

PlainID היא חברת סטארטאפ ישראלית עם פעילות גלובלית בישראל, ארצות הברית ואירופה. החברה עוסקת בעולם הסייבר סקיוריטי ומתמקדת בתחום ניהול ההרשאות הארגוני.

הרשאות הן מנגנון הבקרה על הגישה למשאבים והמידע, זהו המנגנון שנמצא בלב העסקי והטכנולוגי של כל ארגון. החברה זיהתה את מאבקם של הארגונים לתת מענה לנושא ואת הקושי למצוא פתרון הולם בין אלה הקיימים בשוק, על אחת כמה וכמה כאשר ארגון עובר ליישומי מובייל ומאמץ פתרונות בענן.

ארגונים רבים מעדיפים להתפשר על רמת האבטחה או על היעדים העסקיים שלהם עקב בעיית ההרשאות. האתגר המרכזי של החברה הוא לספק פתרון אחד מרכזי, פשוט לשימוש, שיענה לדרישות העסקיות והטכנולוגיות של לקוחותיה.

pl6
הכיוון של החברה הוא התפתחות בתחום הקלאוד, זה עולם ומלואו וזה הדבר הבא בעולם ההרשאות. שיתופי פעולה עם חברות ענק יכניסו אותנו לתודעה בכל העולם ובהתאם תגדל כמות הלקוחות

סבב גיוס מרשים

החברה, שנוסדה לפני 4 שנים, מעסיקה כיום 50 עובדים בישראל, ארצות הברית ואירופה.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא את הארגונים הפיננסים הגדולים בעולם.

בסבב הגיוס האחרון שלה, בהובלת Viola Ventures, גייסה החברה 11 מיליון דולר.

החברה מתעסקת בעולם ההרשאות, הטוויסט שלנו הוא שאנחנו עושים את זה בצורה דינמית כך שאנשי הביזנס יכולים לעשות את זה בעצמם בלי צורך בעזרה מאנשים טכניים

המשרדים שלנו

לא מוותרים כאן על כיף

עובדי החברה הם אנשים איכותיים מאוד, המהווים את חוד החנית בעולם ה-Identity and Access Management. החברה מכירה בערך העובדים ודואגת להחזיר להם אהבה (גם בתנאי עבודה מעולים כמו משרדים מגניבים, חדר כושר חדשני ומשכורות מעולות, אבל בעיקר בתמיכה מההנהלה, הזדמנויות גדילה והתפתחות מקצועית ומדיניות אוזן קשבת).

האווירה בחברה משפחתית וצעירה. לצד ההישגיות המקצועית והטכנולוגית, לא מוותרים בה על כיף, אנרגיות גבוהות ובילויים משותפים. הרכב הצוות מגוון מאוד. גם כלבים מתקבלים בברכה והם מוזמנים להשתתף בארוחות החברה המשותפות, ב-happy hours והאירועים המיוחדים, בהרצאות הטכנולוגיות ועוד.

pla4
האווירה בחברה היא אחד היתרונות הגדולים בלעבוד פה, כל יום חמישי יש ״קבלת שבת״ בצורת ארוחת צהריים כולל עדכונים של הפאונדרים. השקיפות הזו לא קיימת בכל מקום, מספרים על תהליכים שקורים עוד לפני החתימה, זה מאוד מחבר את האנשים לחברה, למטרות שלה

פתרונות חדשים ושותפים בינלאומיים

קצב הגדילה של החברה מרשים בהחלט. עוד ועוד ארגונים מאמצים את הטכנולוגיה של החברה על מנת להתמודד עם בעיית ניהול ההרשאות שלהם.

בשנה הקרובה, פעילות החברה תתמקד בהשקת פתרונות חדשים ביחד עם שותפים בינלאומיים במטרה להמשיך להוביל את השוק.

ב-PlainID מבטיחים שבעוד מספר שנים הפתרון של החברה יהיה חלק אינטגרלי בכל ארגון שהשליטה על המידע חשוב לו.

לומדים פה המון, תומכים זה בהתפתחות של זה, והקשרים ממשיכים מעבר לשעות העבודה. זה יוצר מקום עבודה שכיף להגיע אליו בבוקר, מקצועית ואישית

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 94, תל אביב-יפו, ישראל