אחת מחברות הגיימינג הגדולות בעולם, המפתחת ומשווקת משחקים למובייל ול-PC עבור יותר מ-435 מיליון שחקנים ברחבי העולם

לקראת מעבר משרדים
חברת גיימינג
חברת גיימינג
1000+
1000+ עובדים
הרצליה
הרצליה
חברת גיימינג
חברת גיימינג

פורטפוליו המשחקים המגוון ביותר בשוק

פלאריום היא אחת מחברות הגיימינג הגדולות בעולם, ואחת החברות הבולטות בהייטק הישראלי, שמפתחת ומשווקת משחקים למובייל ול-PC עבור יותר מ-435 מיליון שחקנים ברחבי העולם. התשוקה שלנו לגיימינג באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים שמאחורי כל אנימציה, בשורת הקוד מאחורי כל משחק, בניתוחי הדאטה המשוכללים לפני ואחרי כל מהלך ובכישרונות הגדולים שהופכים את פלאריום לאחת ממפתחות המשחקים המובילות בעולם. 

פלאריום הוקמה ב-2009 ואנחנו מעסיקים 1,850 עובדות ועובדים ברחבי העולם, מהם כ-250 בישראל. את הסטאק הטכנולוגי שלנו ניתן לחלק לשני עולמות מרכזיים: בתחום פיתוח המשחקים אנחנו ממוקדים ב-Unity ו-#C, ובתחום תשתיות ופיתוח אנחנו עובדים עם טכנולוגיות Cloud, פלטפורמות דאטה (BigQuery ,Kubernetes) ומוצרי Open source.

יש לנו את פורטפוליו המשחקים המגוון ביותר בשוק – ממשחקי אסטרטגיה mid-core ועד משחקי קז'ואל ואקשן. מעבר לחוויית משחק איכותית, אנחנו שמים דגש חזק על קהילתיות וחוויית משחק משותפת – מה שהצמיח קהילות מבוססות ופעילות מאוד של מאות מיליוני שחקנים ושחקניות.

המשחקים של פלאריום זמינים במגוון פלטפורמות – ממשחקי מובייל ל-iOS ולאנדרואיד ועד פלאריום פליי (Plarium Play) – גיים לאונצ'ר שפותח אין-האוס לשחקנים ב-PC וב-Mac. 

המשחקים שפיתחנו מתאפיינים באיכות ויזואלית גבוהה וחוויית משחק מגוונת עם רמות מורכבות שונות. כל אלה מתאפשרים באמצעות סטודיואים של עשרות עובדים בכל רחבי העולם, כולל בישראל; מחלקת Business Performance גדולה מאוד של עשרות אנליסטים ודאטה סיינטיסטס; ומחלקת מרקטינג עם נפחי פעילות ויכולות הפקה שאין כמותן בארץ. 

לפלאריום יש דנ"א ייחודי. אנחנו שמים את העובדות והעובדים במרכז – מגמה שבאה לידי ביטוי בכמה היבטים: מרחב השפעה גדול על העשייה, הובלת יוזמות אישיות וחדשנות טכנולוגית. אנחנו גם מקפידים על היכרות עמוקה עם הרצונות והצרכים האישיים והמקצועיים של העובדים, מעניקים להם מקום להתפתחות אופקית ואנכית בחברה ושומרים על מקצועיות "לקצה" בשלושת תחומי הליבה של המרכז בישראל – מרקטינג, דאטה ופיתוח משחקים.

לראייה, פלאריום מתגאה בממוצע ותק גבוה פי 2 מהממוצע בשוק (4.1 שנים), ומרבית המנהלות והמנהלים הבכירים בארגון צמחו בו.

מעבר לחוויית משחק איכותית, אנחנו שמים דגש חזק על קהילתיות וחוויית משחק משותפת - מה שהצמיח קהילות מבוססות ופעילות מאוד של מאות מיליוני שחקנים ושחקניות

הכלים שלנו

Apache Spark Apache Spark
Google Analytics Google Analytics
Google BigQuery Google BigQuery
Hadoop Hadoop
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
Asana Asana
JIRA JIRA
Slack Slack
Trello Trello
Python Python

המשרדים שלנו

שעות גמישות, היררכיה צרה ועבודה היברידית

אנחנו עובדים בפורמט היברידי גמיש, וכדי לשמור על קשר עם כולם יש לנו ימים מחלקתיים שבהם אנחנו עובדים מהמשרד. אנחנו לא מודדים עבודה לפי שעון הנוכחות, ולכן השעות גמישות ואנחנו מעדיפים להתרכז בהספק. ההיררכיה אצלנו צרה, ואנחנו מקפידים על תקשורת בלתי פורמלית, סביבה פתוחה ועדכונים שוטפים לעובדות ולעובדים. 

המשרדים הקבועים שלנו נמצאים ברחוב שנקר בהרצליה, סמוך למחלף הסירה. כרגע הם בשיפוצים, ואנחנו עובדים ממשרדים מפנקים לא פחות, גם הם בהרצליה. הם נגישים לתחבורה ציבורית – יש קווי אוטובוס רבים ואנחנו במרחק הליכה (או שאטל) מהרכבת. 

השיפוץ של המשרדים החדשים צפוי להסתיים בסוף 2022, ואנחנו כבר ממש מתרגשים. עיצבנו חללי עבודה מפנקים ש"מדברים" את המוצר, ויהיו לנו חדר כושר, חדר מוזיקה, גג מפנק שאפשר גם לעשות בו פגישות ומכונות ארקייד שיחזירו אתכם אחורה למשחקים הכי נוסטלגיים ואהובים.

הנאה היא חלק גדול מהעבודה אצלנו, גם אחרי שסוגרים מחשב. יש לנו הרבה פעילויות וימי כיף צוותיים ומחלקתיים, פינוקים לעובדים מצטיינים, מסיבות, נופש שנתי, אירועים לחגים, מפגשי משפחות, קייטנות קיץ ועוד.

לצד אלה אנחנו דואגים לטפח את העובדים שלנו גם מקצועית, עם השתתפות בכנסים בארץ ובחו"ל (בעיקר בעולמות Gaming ו-Tech) – ויש לנו לא מעט דוברים באירועים האלה – השתלמויות צוותיות, סדנאות והרצאות העשרה. אחד הביטויים המובהקים לכך שהעובדים נמצאים אצלנו במרכז הוא התמיכה המלאה ביוזמות פרטיות וצוותיות בכל מה שקשור להתפתחות מקצועית וחדשנות.

האנשים והנשים שאנחנו רוצים לצרף אלינו צריכים להיות בעלי תשוקה למקצוע, יצירתיים, חדשניים ובעלי גישה של "Can-do". חושבים שאתם מתאימים? דלגו לעמוד המשרות שלנו כאן באינסיידר. 

הנאה היא חלק גדול מהעבודה אצלנו, גם אחרי שסוגרים מחשב. יש לנו הרבה פעילויות, מסיבות, נופש שנתי, קייטנות קיץ ועוד, ולצד אלה אנחנו דואגים לטפח את העובדים שלנו גם מקצועית, למשל על ידי השתתפות בכנסים בארץ ובחו"ל

אנחנו נמצאים פה:

שנקר אריה, הרצליה, ישראל

הטבות

חדר גיימינג חדר גיימינג
חדר כושר חדר כושר
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
קורסים והכשרות קורסים והכשרות