Playstudios מפתחת משחקי Real Time מרובי משתתפים ל- Mobile.

חברת גיימינג
חברת גיימינג
100-250
100-250 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
חברת גיימינג
חברת גיימינג

מפגישה בין אנשים שרוצים לשחק יחד

Playstudios מפתחת משחקי Real Time מרובי משתתפים ל- Mobile.

החברה החלה את דרכה בשנת 2011 כסטארט אפ ישראלי בשם Shaker – בר וירטואלי (על גבי הפלטפורמה של פייסבוק) ליצירת מפגשים בין אנשים. אף על פי שבגלגולה הנוכחי, החברה מפתחת משחקים, המהות נותרה כשהייתה – היא עדיין מפגישה בין אנשים שרוצים לשחק יחד בזמן אמת.

ב-2016 נרכשה Shaker על ידי חברת Playstudios האמריקאית, שלה סטודיואים נוספים בארצות הברית ובהונג קונג. הסטודיו התל אביבי שיושב בפלורנטין מונה מעל 100 עובדים, אשר ממשיכים לפתח את משחק ה- Social Casino המצליח POP! Slots, שהוכרז השנה בלאס וגאס כ- Most Innovative Social Slot Game.

pla6
חברות וערבות הדדית זוכות למירב החשיבות, אנשים סומכים אחד על השני ומקבלים החלטות יחד, כקבוצה

חבורה של אנשים שאוהבים להיות יחד

החברה מגדירה את עצמה כחבורה של אנשים שאוהבים להיות יחד: לחלום, ליצור ולבנות יחד. "זה לא מקרי שמתחילת דרכנו כ-Shaker וגם לאחר המכירה ל- Playstudios האמריקאית אנחנו מפתחים רק מוצרים שמפגישים אנשים יחד לחוויות משותפות״, אומרים בחברה. ״חברות וערבות הדדית זוכות למירב החשיבות, אנשים סומכים אחד על השני ומקבלים החלטות יחד, כקבוצה״.

אנחנו עדיין מאמינים בצוות קטן, יעיל וחכם ולכן משקיעים הרבה באוטומציה ותהליכים שיעזרו למנהלי התחומים להתעסק בעיקר ולא בעבודה השחורה, עד כמה שניתן. אנחנו משתמשים ב-AI, יש לנו מודל Life Time Value מתוחכם, שבאמצעותם אנחנו מורידים קצת את העומס מראשי תחומים

המשרדים שלנו

ארוחות משותפות, יוגה וטיולים

מספיק להיכנס למתחם של החברה כדי להבין שזה מקום שטוב להיות וליצור בו.

עובדי החברה נוהגים לאכול יחד ארוחות בוקר וצהריים – אוכל בריא בחדר האוכל של המשרד. הם גם מתאמנים יחד במשרד בשיעורי יוגה ופילאטיס שבועיים.

אם תחפשו במועד הנכון, תוכלו למצוא את עובדי החברה מתגלגלים לפיצה ובירה ב"תדר" הסמוך, מטיילים יחד עם המשפחות (טיולי״ פליילכת״ כפי שהם קוראים להם) ונוסעים פעם בשנה לחו״ל לחגוג את ההצלחה שלהם. רק לאחרונה הם חזרו מנסיעה משותפת ללאס וגאס.

p4
החברה נותנת לך את התחושה שאתה לא משאב, אלא נכס. ההתפתחות האישית והמקצועית של העובד זה אינטרס של החברה, ששואפת להעניק לעובד את כל הכלים כדי למצות את מקסימום הפוטנציאל שלו

אפילו הכלבים נהנים מיחס מיוחד

במתחם החברה יש חללי עבודה יוצאי דופן, חצר מדהימה ואודיטוריום מרווח ומאובזר שמארח מיטאפים מקצועיים ואירועי תוכן.

גם הכלבים כלולים ב'ביחד' של עובדי החברה ואפילו יש להם מאלפת שמטפלת בהם כל יום.

"מה שמאפיין את האנשים כאן זה שכולם שואפים, כמעט באובססיביות, להניע את הארגון קדימה. אנחנו חברה קטנה יחסית ולכן לכל אחד אצלנו יש השפעה ישירה על המוצר ומיליוני המשתמשים שלו״, מספרים בחברה. ״מי שזה מרגש אותו יותר מטייטל או משרד בקומה 40, יחווה אתנו משהו שלא ניתן לשחזור וכמובן יתוגמל בהתאם".

מהרגע הראשון בראיון העבודה הרגשתי שזה מקום מיוחד מבחינת אנשים. האווירה מאוד צעירה, זה בולט מהרגע שנכנסים לפה, יש הרגשה של חברות בין העובדים, כולם באים לפה בכיף ונהנים גם סתם לדבר אחד עם השני ולהיות ביחד מעבר לעבודה עצמה

אנחנו נמצאים פה:

אלפסי 36, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!