פלייטיקה ( Playtika) היא חברת Game-Entertainment, שמומחיותה לספק לקהלים ברחבי העולם מגוון רחב של משחקים.

חברה גדולה
חברה גדולה
500-1000
500-1000 עובדים
הרצליה
הרצליה
חברה גדולה
חברה גדולה

משחק הוא צורך בסיסי

פלייטיקה ( Playtika) היא חברת Game-Entertainment, שמספקת לקהלים ברחבי העולם מגוון רחב של משחקים המבוססים על תוכן איכותי, מקורי, משתנה באופן תמידי ומותאם לכל שחקן באופן ספציפי.

"המטרה שלנו היא לספק לכל אחד ואחת את חוויית המשחק המדויקת עבורם, בכל פעם מחדש״, מספרים בחברה. ״בכך, אנחנו מביאים לשחקנים שלנו רמה אחרת של משחקים, שתמיד ממשיכים להקסים ולהפתיע".

פלייטיקה הוקמה בשנת 2010, היא חלוצה ומובילה בענף המשחקים. החברה היתה מהראשונות להציע משחקי free-to-play ברשתות החברתיות ומהר מאוד עברה גם לפלטפורמות המובייל. החברה היתה גם מהראשונות להשתמש ב-live-game-operations, שמציע למשתמשים חוויות משחק יומיות מותאמות אישית, עם אירועים ופיצ׳רים חדשים.

המשחקים של פלייטיקה מבוססי תוכן ומשתנים בהתאם כל הזמן. כך הם מצליחים לבדר ולחדש ללא הרף. המשחקים בנויים סביב ״קונספט משחק״ מרכזי, סביבו נוצר עושר התכנים.

בשנים הראשונות התמקדו בחברה במשחקים עם קונספט מעולם הקזינו (שמעולם לא הכילו מרכיב של הימורים), אבל מאז החברה הרחיבה ומרחיבה את היריעה למשחקים בעלי קונספטים מעולמות ה-Casual Games.

play6
יש בפלייטיקה עשייה עם תשוקה אמיתית של כל הסובבים

חוויית משחק מותאמת אישית

מגמות וטכנולוגיות חדשות ממשיכות לעצב מחדש את תעשיית המשחקים העולמית ובפלייטיקה כבר מכוונים לאתגר הבא – להפוך לחברת ה-Casual Games המובילה בעולם.

"האמונה שלנו היא, שהמשחק הוא צורך בסיסי של החיים, ובעולם קיימים אינסוף רגעים, סיטואציות ודרכים לשחק״, אומרים בחברה. ״כמו החיים, חוויית המשחק חייבת להיות עשירה ואיכותית ולכן פלייטיקה שואפת לספק מגוון אינסופי של חוויות בהתאם להעדפות, לסיטואציה, לעיתוי ולמטרות של כל שחקן".

כדי להגשים את המשימה של משחק המותאם לכל אחד, בכל עת, הגדירו בפלייטיקה 4 מטרות מרכזיות: לפתח מגוון רחב של משחקים, להגיע לכל אדם בכל מקום, לספק חוויית משחק מותאמת אישית לכל שחקן וליצור משחקי תוכן ארוכי טווח.

איך החברה עושה את זה? מחלקת ה-M&A יחד עם מפעל המשחקים הייחודי של החברה, מבטיחים זרימה תמידית של משחקים חדשים ושונים; מומחי performance-marketing ואסטרטגיה מותגית, יחד עם צוותי טכנולוגיה מובילים, מסייעים למחלקת השיווק ביישום טכנולוגיות חדשניות כדי לתמוך בצמיחה התמידית של מגוון המשחקים; וצוותי דאטא ו-AI מספקים חוויות משחק מותאמות אישית להעדפות השחקן.

לפלייטיקה מוניטין חזק כחברה בחוד החדשנות בתחומה. אני חושבת שהשמיים הם הגבול למה שהיא עוד יכולה להשיג

המשרדים שלנו

רמת מקצועיות מקסימלית

השאיפה ליצור משחקי תוכן ארוכי טווח מושגת על ידי כך שהמשחקים של פלייטיקה הם סיפורי תוכן מתגלגלים הדומים יותר לסדרות טלוויזיה, כך שהם מספקים בידור ועניין לאורך זמן רב.

כדי להצליח לעמוד ביעדים ולהשיג את המטרות האלה, החברה מגייסת כוח אדם מתאים. האנשים של פלייטיקה חייבים להיות מקצוענים, שאפתניים, יצירתיים וכאלה שבוערת בהם התשוקה והרצון להזיז את גבולות האפשר ולהגדיר מחדש את הכללים.

בנוסף, החברה דואגת לשמור על יתרון טכנולוגי, על ידי שימוש בתשתית טכנולוגיה עוצמתית, שמאפשרת לקלוט באופן מהיר כל משחק שהחברה מפתחת או רוכשת, ללא קשר לגודל או מורכבות המשחק.

מבחינת דאטא ו-AI, קבוצת ה-AI של החברה חוקרת ומיישמת אלגוריתמים מבוססי Deep & Reinforcement Learning, שמאפשרים יכולות שיווק אוטומטית וחוויות משחק מותאמות אישית. ומבחינת התוכן, אנשי תוכן, ארט ושיווק יוצרים משחקים בעלי רבדים ושכבות של קסם והפתעה כל הזמן.

p4
היחס לעובדים מעולה. ניכר שלחברה חשוב מאוד היחס לעובדים שלה והיא משקיעה מאוד, עד לפרטים הכי קטנים. לא מובן מאליו כלל גם לחברות בהייטק

דרושים: אנשים עם גישה חיובית לעולם

חברת משחקים מורכבת משילוב של יכולות רבות, כולן קריטיות להצלחה: טכנולוגיה, דאטא, שיווק, עיצוב וארט, כלכלה, פסיכולוגיה ומוניטיזציה.

תעשיית המשחקים תחרותית מאוד, ולכן נדרשת רמת מקצועיות גבוהה לצד יכולת לספק תשובות ופתרונות בזמן אמיתי. העבודה בסביבה כל כך מגוונת ומאתגרת, מציעה עניין רב ויכולה להביא כל עובד לרמת מקצועיות מקסימלית.

מעבר לדרישות הגבוהות למצויינות מקצועית, כדי להצליח בפלייטיקה צריך גישה חיובית לעולם. פלייטיקה היא חברה צעירה ודינאמית, ״האווירה נטולת פוזות״, הם מעידים על עצמם. "נוהגים אצלנו בכבוד כלפי כולם״, מספרים בחברה. ״נכונות לעזור וגישת ״can do״, הם מה שמאפיינים אותנו. הערכים שלנו הם: יוזמה אישית ועבודת צוות, ביטוי והעצמה אישית עם הקשבה וכבוד לאחר ויצירתיות ומהפכנות".

פלייטיקה היא סביבת עבודה מאתגרת מאד, עם האנשים המוכשרים ביותר בתעשייה. יש כאן נכונות מאד גדולה ללמד ולהצמיח את הדור הצעיר יותר. יש תמיד תחושה שאתה חלק ממשהו גדול, שאתה משפיע, בכל תפקיד שתעסוק בו

אנחנו נמצאים פה:

החושלים 8, הרצליה, ישראל