הטכנולוגיה של פליופס מטפלת בנפחי נתונים הגדלים במהירות ופותרת את בעיית האטת הביצועים החישוביים

אחרי גיוס גדול
סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
רמת גן, ישראל
רמת גן, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

פתרון חדשני לבעיית אחסון הנתונים

הטכנולוגיה של פליופס מטפלת בנפחי נתונים הגדלים במהירות ופותרת את בעיית האטת הביצועים החישוביים. מעבד האחסון של החברה פותח על בסיס גישה פורצת דרך המאיצה את כל פונקציות האחסון: הוא מאפשר גישה מהירה יותר עד פי 100 לנתונים, תוך שימוש בחלק מזערי מהעומס החישובי וצריכת החשמל. באמצעות הטכנולוגיה הזאת בסיסי נתונים, אנליטיקה ויישומים עתירי נתונים אחרים יכולים להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם.

אחסון נתונים והיכולת לגשת אליהם היא בעיה גדולה בעולם, כיוון שיש פער עצום בין מה שארגונים צריכים לבין מה שיכולות המחשוב מצליחות לתת, והמעבדים הם צוואר בקבוק משמעותי. השוק מחפש טכנולוגיות משבשות לעולם זה, ופתרון כמו של פליופס – בדמות מעבד שמנהל את הנתונים בצורה חכמה וחסכונית – מאפשר גישה מהירה ורציפה לנתונים שנשמרו בענן ובאחסוני נתונים פרטיים.

החברה הוקמה ב-2017 על ידי שלושה ותיקי התעשייה: אורי בייטלר, מנכ"ל החברה, שניהל בעבר את מרכז פיתוח בקרי הפלאש של סמסונג בישראל; משה תואיתו, סמנכ"ל הטכנולוגיה, ששימש בעבר טכנולוג ראשי במרכז הפיתוח של סמסונג; ויו"ר הדירקטוריון אריה מרגי, שהיה ממייסדי M-System ו-XtremeIO.

פליופס מעסיקה היום יותר מ-100 עובדים, והיא ממשיכה לגדול. מרבית העובדים נמצאים במשרדי החברה במגדל אמות אטריום ברמת גן, בעוד שצוותי המוצר, השיווק, המכירות והתמיכה בלקוחות נמצאים בסן חוזה בארה"ב ובסין.

pliops
מעבד האחסון של החברה פותח על בסיס גישה פורצת דרך המאיצה את כל פונקציות האחסון: הוא מאפשר גישה מהירה יותר עד פי 100 לנתונים, תוך שימוש בחלק מזערי מהעומס החישובי וצריכת החשמל

משלבת חומרה ותוכנה

החברה מפתחת מוצר פורץ דרך המשלב חומרה ותוכנה. כפועל יוצא, היא מפתחת בעצמה טכנולוגיה חדשנית וגם משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בפיתוח חומרה וצ'יפים, בפיתוח תוכנה ובפיתוח אלגוריתמים מתקדמים.

המוצר שלה נותן מענה לסוגיות המאתגרות ביותר שאיתן מתמודדים מפתחי מרכזי נתונים, ובראשן צוואר הבקבוק שנוצר כתוצאה מהגידול המאסיבי של נתונים המאוחסנים במדיה מהירה של פלאש, אל מול המוגבלות של משאבים חישוביים קיימים.

כמה מהדברים שמייחדים את החברה הם החדשנות, האנשים המעולים, מידת ההשפעה שיש לכל אחד ואחת בחברה ללא יוצא מן הכלל והדגש על פיתוח הכישורים המקצועיים. כל אלה יוצרים תרבות ארגונית בריאה ומהנה, עם עובדים שמחוברים מאוד לחברה ומרגישים היטב את האכפתיות והמשאבים שהארגון משקיע בהם בכל תחום. ערכיה המרכזיים של החברה הם תשוקה לעשייה ולחדשנות, מצוינות, עבודת צוות ו-Can do attitude.

החזון של פליופס הוא לחולל שינוי מהפכני באופן שבו מרכזי נתונים עובדים היום. החברה נבנתה על מנת להוביל את השוק ולפתח מוצרים וטכנולוגיה שיעשו אימפקט משמעותי על עולם המידע, והיא שואפת לשמר את האופי החדשני ופורץ הדרך שלה תוך כדי המשך הצמיחה המואצת בכל החזיתות, על מנת לתמוך ברוב הלקוחות הגדולים ביותר בעולם ה-Data Center – המהווה שוק של עשרות מיליארדי דולרים בפני עצמו – ובמקביל להרחיב את שוק היעד באופן טבעי.

כמה מהדברים שמייחדים את החברה הם החדשנות, האנשים המעולים, מידת ההשפעה שיש לכל אחד ואחת בחברה ללא יוצא מן הכלל והדגש על פיתוח הכישורים המקצועיים

הכלים שלנו

Adobe Creative Suite Adobe Creative Suite
Ansible Ansible
AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Git Git
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Datadog Datadog
ELK ELK
Eclipse Eclipse
PyCharm PyCharm
Vim Vim
Visual Studio Code Visual Studio Code
Grafana Grafana
Kibana Kibana
Python (Data Science) Python (Data Science)
Java Java
MongoDB MongoDB
MySQL MySQL
PostgreSQL PostgreSQL
Python Python
Redis Redis
Jenkins Jenkins

המשרדים שלנו

מרפסת פרטית שמנוצלת היטב לאירועי חברה

המשרדים של פליופס נמצאים במגדל אמות אטריום, על גבול רמת גן-תל אביב, ויש לה משרדים גם בסן חוזה, קליפורניה. קל להגיע אל המשרדים בישראל, הממוקמים בצומת עלית – עורק תחבורה ראשי שקרוב גם לתחנת רכבת סבידור (העובדים תזמנו חמש דקות מהרכבת לפינת הקפה במשרד).

שעות העבודה גמישות ועובדים במודל היברידי. בחברה מסתכלים פחות על מספר שעות העבודה ויותר על ניהול וביצוע משימות ותרומה כללית של כל אחת ואחד מחברי הצוות. מכיוון שהמשרדים ממוקמים בצומת מרכזי, הנוף שמלווה את העובדים במהלך היום הוא של מגדלי העיר, השאון האנושי והרבה נוף אורבני. הם יושבים בקומה השמינית עם מרפסת פרטית רחבה ומפנקת – היחידה בבניין – שמנוצלת היטב לחגיגות Happy Hour, בירה בין הערביים, ארוחות צהריים וסתם לחשוב או לעבוד על הנדנדה עם קפה קר ביום קיץ חם.

מאמצים רבים הושקעו בעיצוב המשרדים וחללי העבודה, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים. העובדים נהנים מציוד ארגונומי ברמה גבוהה, עם שולחנות מתכווננים וכסאות אורתופדיים. המרפסת המפנקת מאפשרת ישיבה ומפגשים באופן פחות פורמלי, וישנו גם מטבח גדול ומאובזר למפגשים של עובדי החברה וקיום אירועי כיף וחוויה. נוסף לאלה, יש אזור אחסון לאופניים וקורקינטים, חדר כושר, חדר משחקים ומוזיקה וחדרי ישיבות המאובזרים בציוד תקשורת מהשורה הראשונה ומאפשרים שיחות ופגישות מרחוק באיכות מעולה.

pli6
שעות העבודה גמישות ועובדים במודל היברידי. בחברה מסתכלים פחות על מספר שעות העבודה ויותר על ניהול וביצוע משימות ותרומה כללית של כל אחת ואחד מחברי הצוות

Pet friendly ומקפידה על רמות גבוהות של פאן

המשרדים מאכלסים גם שתי מעבדות: מעבדת חומרה ענקית עבור הייצור והתכנון של מעבד האחסון שהחברה מפתחת, ומעבדת שרתים שבה מתבצע תהליך הוולידציה והבדיקה של המוצר. דרך המעבדות ניתן לראות את כל הקסם שהמוצר של החברה מספק בארכיטקטורות שונות, ובהן בודקים את מוצרי החברה מול הציוד של כל חברות האחסון הגדולות בעולם.

בנוסף, החברה צפויה לפתוח מחדש את משרדיה בארה"ב, שם נמצאים צוותי המכירות, השיווק, המוצר והתמיכה בלקוחות. צוותים אלה צפויים לגדול במטרה לתמוך ביעדיה העסקיים של החברה ומתוך רצון לתת מענה מלא ואיכותי ללקוחותיה.

שקיפות ובהירות הן אבני יסוד בתרבות הארגונית של החברה. אחת לחודש נפגשים כל עובדי החברה ל-All Hands בו מנכ"ל החברה וגורמים נוספים משתפים בסטטוסים השונים ובתוכניות לעתיד. מעבר לכך ישנן פגישות ברמת הסייט המקומי והמנכ"ל מקפיד לפגוש באופן אישי כל עובד חדש.

כדי לקיים שיתוף פעולה בין כולם, לעודד שיח ולשמור על וייב חיובי ופתוח, העבודה מתרחשת במתחמי אופן ספייס, שמצד אחד מאפשרים פרטיות וריכוז ככל הניתן, ומצד שני מעודדים עבודה משותפת. בחדרי הישיבות יש חלונות שקופים וכך גם דלתות החדרים. מנהלי הקבוצות יושבים יחד עם העובדים במתחמי האופן ספייס, מה שמשמר את תחושת הצוותיות והביחד – בין הקבוצות ובתוך הצוותים.

פליופס היא Pet friendly, ומקפידה על רמות גבוהות של פאן: יש טיולים מפנקים, ימי גיבוש צוותיים, Happy Hours כיפיים המשרד, הרצאות העשרה ועוד המון פינוקים.

התכונות שהחברה מעודדת הן מקצוענות, מוטיבציה, יצירתיות ויוזמה, יחסים בינאישיים מעולים ויכולת גבוהה לעבודת צוות. פיתוח מקצועי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שפליופס מציעה לעובדיה, והחברה מתגאה בהיותה סטארטאפ שמביא את כל העובדים לפיתוח מקצועי ואישי משמעותי תוך זמן קצר. מגוון המשימות והעומק הנדרש בביצוען טומנים בחובם פיתוח קריירה מואץ, ובשיחות משוב ופיתוח ייעודיות המנהל והעובד/ת משוחחים על המשך הפיתוח המקצועי וקובעים יעדים להמשך.

המשרדים מאכלסים גם שתי מעבדות: מעבדת חומרה ענקית עבור הייצור והתכנון של מעבד האחסון שהחברה מפתחת, ומעבדת שרתים שבה מתבצע תהליך הוולידציה והבדיקה של המוצר

אנחנו נמצאים פה:

ז'בוטינסקי 2, רמת גן, ישראל

הטבות

עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
חדר מוזיקה חדר מוזיקה
חניה חניה
חדר כושר חדר כושר
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שיעורי העשרה שיעורי העשרה