proteanTecs

פתרונות דיפ-דאטה לניטור בריאות מערכות אלקטרוניות, המשלבים AI מידע מחיישנים שנשתלו בצ'יפים

סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
חיפה, ישראל
חיפה, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

הופכת מערכות אלקטרוניות לחכמות, המדווחות על מצב בריאותן בכל רגע נתון

פרוטאנטקס מספקת פתרונות דיפ-דאטה מבוססי טלמטריה-בתוך-שבב לניטור בריאות מערכות אלקטרוניות. הפתרון של החברה משלב בין פלטפורמת AI לבין מידע שמופק מחיישנים שנשתלו בצ'יפים.

החברה מכניסה "אינטליגנציה" למערכות אלקטרוניות כך שידעו לדווח על מצב בריאותן בכל רגע נתון. ולמעשה הופכת שבבים לחכמים, כך שהם הופכים לסוכנים של המערכת בה הם יושבים.

התוצאה היא שיפור משמעותי של איכות ואמינות השבב והמערכת בשלבי הייצור, ומעקב אחר האמינות התפעולית בשלבי השימוש – הפלטפורמה מאפשרת קבלת התראות על תקלה עוד בטרם תהפוך לכשל. פרוטאנטקס מספקת תובנות חסרות תקדים לכל אורך שרשרת הערך, החל ביצרניות השבבים, דרך יצרניות המערכות ועד ספקי השירותים הדיגיטליים.

פרוטאנטקס מספקת תובנות חסרות תקדים לכל אורך שרשרת הערך - החל ביצרניות השבבים, דרך יצרניות המערכות ועד ספקי השירותים הדיגיטליים

משלבת בין Deep Data ל-Big Data

החברה הוקמה ב-2017 והיום היא מעסיקה 170 עובדים בישראל ובעולם – בתל אביב, חיפה, קליפורניה, ניו-ג'רזי, הודו, טאיוואן, אוקראינה. הטכנולוגיה שלה הוטמעה בהצלחה וכבר משמשת מגוון של לקוחות – מחברות פורצ'ן 100 ועד סטארטאפים – לרבות בשווקי חוות שרתים (Datacenters) ומחשוב ענן, רכב (Automotive), AI, תקשורת ומובייל, במערכות המתקדמות ביותר.

הפתרון הייחודי של פרוטאנטקס הוא פלטפורמת AI מבוססת ענן, המשלבת איסוף מדידות המופקות בשיטת טלמטריה מהשבב, יחד עם לימוד מכונה ואנליטיקות מתקדמות. החברה משלבת למעשה בין Deep Data ל-Big Data. הפתרון מתחיל עם מעין "סוכנים" המושתלים בתוך השבבים ומלווים אותם מתהליך התכנון, דרך הייצור ועד למערכות שבהן הם מותקנים ומופעלים.

כמות המידע המופקת מאותם סוכנים המוטמעים בצ'יפ של הלקוח היא עצומה – ישנם עשרות אלפי סוכנים בכל צ'יפ וחברות מייצרות מיליוני צ'יפים בשנה. המידע עובר דרך מערכות Machine Learning אלגוריתמי, סיווג (Classification), אנליזות רגרסיה, Time-series analysis וזיהוי חריגים (Anomaly Detection) – כל זאת תחת מגבלות זמן ביצוע ותגובה מהירה ללקוח.

החברה היא רב תחומית (multi-disciplinary), וכוללת אנשים שעוסקים בתחום פיתוח תוכנה לביג-דאטה, תכנון ובדיקות שבבים, דאטה סיינס, אלגוריתמיקה ואנליזה – כולם יחד יוצרים פתרון הוליסטי. המוטו של החברה הוא: טכנולוגיה מצוינת זה הבסיס, אבל עם התמדה, השקעה והצוות הנכון נוכל לשנות סדרי עולם.

Proteantecs Atmosphere-26
החברה היא רב תחומית (multi-disciplinary), וכוללת אנשים שעוסקים בתחום תוכנות ביג-דאטה, תכנון ובדיקות שבבים, דאטה סיינס, אלגוריתמיקה ואנליזה – וכולם יחד יוצרים פתרון הוליסטי. המוטו של החברה הוא: טכנולוגיה מצוינת זה הבסיס, אבל עם התמדה, השקעה והצוות הנכון נוכל לשנות סדרי עולם

המשרדים שלנו

נוף לנמל ומשרדים בלב תל אביב

משרדי החברה נמצאים בעיר התחתית המתחדשת בחיפה ובשרונה בתל אביב, ויש לה משרדים גם בארה"ב, טאיוואן והודו.

העובדים בחיפה נהנים מנוף לנמל – ים, צוללות ואוניות, ובמשך חודש אחד בשנה הם יכולים גם להשקיף על מסלול נינג'ה ישראל. עיצוב המשרד מתכתב עם הנוף מהחלונות – כחול של ים, מודרני וצבעוני. בין המשרדים פזורות פינות ישיבה ועל הקיר תלויות תמונות מצוירות של כל העובדים בחברה.

העיר התחתית היא מגרש המשחקים שלנו: החל מהחומוס הכי טוב בארץ, האווירה האורבנית וחיי התרבות, ועד מגוון פעילויות בסביבה שהחברה מציעה לעובדים, כגון פילאטיס וקרוספיט. להקת הבית של החברה, “Predictive Maintenance”, מורכבת מעובדים-נגנים מוכשרים שמופיעים באירועי החברה, ויש להם חדר מוזיקה מאולתר לחזרות.

משרדי החברה בתל אביב נמצאים ב WeWork Sarona. מיקום מנצח המאפשר נגישות גבוהה מכל חלקי הארץ: מוקף מסעדות, חנויות, קרוב לרכבת השלום ולעורקי תחבורה ראשיים בתל אביב.

Proteantecs Work-31
על מנת להצליח ולהביא לחדשנות, עובדי החברה חייבים להיות סקרנים ולהבין את עבודתו של האחר. בנוסף, החברה מעריכה עומק טכנולוגי ועובדיה הם אלופים בתחומם, ממשיכים להתמקצע וללמוד, מעודכנים בטרנדים וטכנולוגיות חדשות והם הכי טובים שיש

קשר ישיר ופתוח בין המנהלים והעובדים

פעם בשבועיים מנהלי החברה מקפידים לעדכן בעסקאות חדשות והישגים טכנולוגיים, ולתת מענה לשאלות המגיעות מהצוות. הקשר בין עובדים בצוותים שונים לעובדים אחרים ובין ההנהלה לעובדים הוא ישיר ופתוח – כולם יושבים לאכול צהריים בקפיטריות המשותפות, ואם הם לא בישיבה – תוכלו למצוא את המייסדים בוחנים נושאים טכניים או מנהלים שיחת מסדרון עם העובדים.

הכלבים של העובדים מבקרים במשרדים באופן קבוע, והחברה מקפידה להרים את המצב רוח בכל הזדמנות. בקיץ, לדוגמה, חגגו לחברה 4 שנים ביומיים מפנקים בצפון שכללו מים, הופעה של עילאי בוטנר וילדי החוץ ומסיבה אל תוך הלילה. בנוסף, לכל צוות יש תקציב לאירועי גיבוש ופנאי וכמובן שהחברה חוגגת יחד הצלחות, חגים ואת יום הפיצה הבינלאומי.

עובד המעוניין לשנות תחום או להתמקצע בתחום נוסף יכול לעשות זאת בתוך החברה, ויש שיח מתמשך בנושא הפיתוח האישי. לחברה יש תקציב הדרכה והיא מממנת הכשרות וכנסים מקצועיים, כולל תארים מתקדמים לעובדים.

על מנת להצליח ולהביא לחדשנות, עובדי החברה חייבים להיות סקרנים ולהבין את עבודתו של האחר. בנוסף, החברה מעריכה עומק טכנולוגי ועובדיה הם אלופים בתחומם, ממשיכים להתמקצע וללמוד, מעודכנים בטרנדים וטכנולוגיות חדשות והם הכי טובים שיש.

העיר התחתית היא מגרש המשחקים שלנו: החל מהחומוס הכי טוב בארץ, האווירה האורבנית וחיי התרבות, ועד מגוון פעילויות בסביבה שהחברה מציעה לעובדים, כגון פילאטיס וקרוספיט

אנחנו נמצאים פה:

קדושי בגדד 36, חיפה, ישראל