המשרדים של Rapyd

חברת פינטק שפיתחה פלטפורמת תשלומים בינלאומית עבור עסקים וצרכנים, ומפעילה את רשת התשלומים המקוונים הגדולה מסוגה בעולם

צומחים מהר
יוניקורן
יוניקורן
500-1000
500-1000 עובדים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
יוניקורן
יוניקורן

מייצרים את הבלתי אפשרי

ראפיד היא חברת פינטק שפיתחה פלטפורמת תשלומים בינלאומית עבור עסקים וצרכנים, והיא מפעילה את רשת התשלומים המקוונים הגדולה מסוגה בעולם. הפלטפורמה של החברה מאפשרת שליחה וקבלה של תשלומים מכל מקום על ידי העברות בנקאיות, תשתית לארנקים דיגיטליים, תשלום מזומן ואמצעי תשלום אלטרנטיביים מקומיים על ידי תמיכה ב-65 סוגי מטבעות ביותר מ-170 מדינות וביותר מ-900 אמצעי תשלום שונים.

החברה, שהוקמה ב-2016, גייסה עד היום 960 מיליון דולר בארבעה סבבים מבתי ההשקעות המובילים בעולם. בשנתיים האחרונות אנחנו נמצאים ב-Hyper growth, כמות העובדים צמח  ב-300 אחוז, נפתחו עוד משרדים בעולם ונרכשו מספר חברות. כיום החברה מעסיקה 600 עובדים במשרדים הממוקמים בלונדון, אמסטרדם, איסלנד, ארצות הברית, הונג קונג, סינגפור, מקסיקו, דובאי ותל אביב במגדלי עזריאלי.

האתגר הטכנולוגי של ראפיד הוא בניית פלטפורמה מורכבת שמאפשרת לתת פתרון אחד לכל עולם התשלומים כ-Faas – fintech as a service, כזה שמאפשר לעסקים – מקטן ועד גדול – לגדול לכל מדינה, בצורה חופשית, בזמן שראפיד מטפלת בכל הנושאים התפעוליים והלגליים בכל מקום בעולם. מכיוון שמדובר בפתרון רחב, בכל מדינה, בכל מטבע ובכל אמצעי תשלום (ואתם יכולים לדמיין כמה העולם הזה מתחדש כל יום) – מדובר באתגר טכנולוגי ועסקי משמעותי ביותר.

מה שמייחד את החברה שלנו הוא המאץ' החזק בין החזון של ההנהגה לבין הדנ"א בשטח. באומץ, בכנות, בעבודה קשה ובעבודת צוות אנחנו מייצרים את הבלתי אפשרי, אבל גם יודעים איך להנות ולחגוג בגדול. למה או-או כשאפשר גם וגם? Revolutionizing the industry and having fun while doing it.

הערכים המובילים: אנחנו אוהבים לרוץ לבעיה בצורה חכמה וללא פחד, אנחנו פותרים בעיות גם אם הן עדיין לא קיימות וכשאומרים “זה בלתי אפשרי“, אז זה הדבר הראשון שצריך לעשות.

כל אלו מובילים ל-work hard play harder מה שהופך את העבודה המאתגרת לחוויה לא רגילה ובלתי נשכחת.

לאן אנחנו צועדים? החברה שואפת להפוך לתשתית הראשונה של כל עסק ופלטפורמת מסחר חדשה בכל העולם.

הגענו להמון הישגים – אנחנו מכסים המון מדינות, אמצעי תשלום ומטבעות – ועכשיו אנחנו רוצים את זה גדול יותר.

האתגר הטכנולוגי של ראפיד הוא בניית פלטפורמה מורכבת שמאפשרת לתת פתרון אחד לכל עולם התשלומים כ-FaaS - fintech as a service, כזה שמאפשר לעסקים - מקטן ועד גדול - לגדול לכל מדינה, בצורה חופשית, בזמן שראפיד מטפלת בכל הנושאים התפעוליים והלגליים בכל מקום בעולם

הכלים שלנו

Ansible Ansible
AWS AWS
Docker Docker
Git Git
Kubernetes Kubernetes
Terraform Terraform
Figma Figma
Sketch Sketch
Jenkins Jenkins
Selenium Selenium
JIRA JIRA
MongoDB MongoDB
MySQL MySQL
Node.js Node.js
Python Python
React JS React JS
Redux.js Redux.js
TypeScript TypeScript

המשרדים שלנו

Work Hard, Play Harder

המשרדים מעוצבים בפורמט של Rapyd city הכוללים: Wellness שלם בליווי מאמנים אישיים בשעות הבוקר והאח"צ-ערב בחדר כושר, יוגה, פילאטיס וקבוצת ריצה; ספר אישי לנשים ולגברים; טיפולי מסאז' מגוונים; מני-פדי; מגרש כדורסל; קיר טיפוס; מסלולי באולינג; ובעיקר האוכל- מסעדת שף של אסף גרניט בשטח המשרדים, שבה מכינים בכל יום ארוחות בוקר וצהריים.

המשרדים שלנו פרוסים על פני שמונה קומות בבניין המשולש בעזריאלי תל אביב. זה מיקום מצוין שגם נגיש מאוד לתחבורה ציבורית – על תחנת רכבת השלום, כולל ציר מרכזי לאוטובוסים, ומי שמגיע ברכב פרטי יכול להשתמש בחניון של הבניין.

שעות העבודה אצלנו גמישות – יש כאלה שמתחילים ב-09:00 עם ארוחת בוקר ואחרים מתחילים שעה אחרי, כך שיום העבודה מסתיים בין השעות 17:00-18:00.

בראפיד הכל מתנהל בגובה העיניים בין הנהלה בכירה, מנהלים ועובדים וזה מבטא את אג'נדת השקיפות שלנו: ההנהלה מעדכנת את העובדים באופן קבוע על כל דבר שנעשה, ובכל חודש יש fireside chats שבו כל החברה נפגשת ושומעת מהמנכ"ל וההנהלה הבכירה על היעדים העסקיים והאסטרטגיים שנעשו, מה הולך לקרות בהמשך כולל זמן ל-Q&A פתוח.

זה גם מתבטא בעיצוב המשרדים: הדנ"א של ראפיד מושתת על עבודת צוות שקופה ובגובה העיניים, והמשרד בנוי בהתאם – הכל שקוף, יש אופן ספייס וגם silent booth לעבודה אישית או אחד על אחד.

IMG_7665
ראפיד דוגלת בעידוד הסקרנות, החדשנות והאג׳יליות של העובדות והעובדים, ולכן חותרת ליצור סביבה שמנגישה לעובדיה אפשרויות פיתוח ולמידה מגוונות. אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות פיתוח ולמידה כדי שהעובדים יוכלו לגדול מקצועית ואישית, ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם

תוכנית לפיתוח ושימור עובדים RapydUp

מעבר לכל זה – ראפיד דוגלת בעידוד הסקרנות, החדשנות והאג׳יליות של העובדות והעובדים, ולכן חותרת ליצור סביבה שמנגישה לעובדיה אפשרויות פיתוח ולמידה מגוונות.

השקנו השנה את RapydUp, תוכנית לימוד ופיתוח אישי (L&D) במסגרתה כל עובד יבנה לעצמו "שביל למידה" לפיתוח האישי בקריירה ומכך יוכל לרכוש כישורים שיהפכו אותו לעובד ואדם ורסטילי.

אפשרויות הלמידה יתנהלו בצורה אישית ומותאמת לצרכי העובד ויכללו מגוון תחומים כמו: מערכת למידה דיגיטילית יחד עם תקציב ייעודי לקורסים והכשרות, מנטורינג, סדנאות מקצועיות, הרצאות ועוד מיזמים שיאפשרו להם להעמיק את סט הכישורים שלהם ולבסוף להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם.

אז את מי אנחנו מחפשים? אנשים מקצועיים שיודעים לעשות דברים באופן עצמאי ובהיר, שלא פוחדים לחשוב בגדול, אבל יותר מהכל-  אנשים של אנשים שיודעים לעבוד בצוות כקבוצה ולעזור לכל מי שצריך.

אנחנו נמצאים פה:

מגדלי עזריאלי, דרך מנחם בגין, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

חדר כושר חדר כושר
שיעורי העשרה שיעורי העשרה
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
חדר גיימינג חדר גיימינג
חדר מוזיקה חדר מוזיקה