Redis היא חברה מובילה בתחום ה-DataBase.

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
500-1000
500-1000 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

להגיב בזמן אמת

Redis היא חברה מובילה בתחום ה-DataBase. הקוד שפיתחה החברה משרת מאות אלפי מפתחים בעולם ומאפשר לאפליקציות להגיב בזמן אמת, תחת כל עומס של טרנזקציות, על ידי שימוש במבני נתונים מובנים מתוך זיכרון. החברה הוקמה בשנת 2011 ומונה 580 עובדים ב-3 סייטים מרכזיים: ארה"ב , לונדון וישראל . בסייט הישראלי נמצא גם מרכז הפיתוח.

באחרונה השלימה החברה סבב גיוס G בהיקף של 310 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן Tiger Global והשתתפו בו גם Softbank – דרך קרן Vision Fund 2 – לצד קרן TCV שהשקיעה בעבר בחברה. הגיוס הכפיל את שוויה של רדיס, והיא מוערכת כעת ביותר מ-2 מיליארד דולר.

החברה הוקמה ב-2011 על ידי היזמים עופר בנגל, שמשמש כמנכ"ל ויפתח שולמן, מנהל הטכנולוגיות של החברה. ב-2015 הצטרף לחברה סלבטורה סן פיליפו, יוצר הקוד הפתוח Redis, כמוביל הקהילה.

רדיס אנטרפרייז (Redis Enterprise), המוצר המסחרי של החברה, מנצל טכנולוגיות זיכרון מודרניות כמו NVMe ו-Persistent Memory כדי להציע פריסת נתונים יעילה על עננים ציבוריים ומרכזי נתונים פרטיים.

בנוסף למבני הנתונים המתקדמים שלה, מציעה התוכנה מגוון שיטות למידול הנתונים, כמו Streams, Graph, Document ו-Machine Learning, וגם מנוע חיפוש בזמן אמיתי.

re6
אני חושב שבתוך שנים בודדות החברה, שכבר עכשיו צומחת בקצב מטורף, תהפוך למעצמה בכל הקשור לעולם מסדי הנתונים

מפתחים טכנולוגיה ייעודית למפתחים

הביצועים המהירים והגמישות של Redis, הפכו אותו לאחד מבסיסי הנתונים הפופולאריים ביותר בעולם ולראשון ששימש להקמה של מעל מיליארד קונטיינרים (Docker Containers). "בשוק הישראלי המוצר שלנו ייחודי״, מספרים בחברה. ״אנחנו מפתחים טכנולוגיה ייעודית למפתחים. העבודה עם טכנולוגיות חדשניות ומעניינות ועם האנשים הטובים בתחומם, הופכת את חווית העובד כאן ליוצאת מן הכלל".

Redis מאגדת תחת המטריה שלה גם את הפעילות ב-Open Source וגם את פיתוח המוצר העסקי – Redis Enterprise. כיום, כעוד שלב מתהליך הגדילה והצמיחה המשמעותי של החברה, הוחלט להוריד את ה "Labs" מהשם ומעכשיו שם החברה הוא פשוט Redis.

כבר היום Redis היא בחירה טבעית עבור רוב המפתחים. השקת היכולות הנוספות כגון חיפוש, גרף, Deep Learning ומודולים נוספים, הרחיבה בצורה משמעותית את מגוון התרחישים לשימוש ב-Redis. ככל שהמגמה הזו תימשך, מפתחים ימצאו ברדיס פתרון מדויק לצרכיהם בכל פרויקט ופרויקט

המשרדים שלנו

חיבור למטרה והשקעה בהון האנושי

חברת Redis פועלת מתל אביב ,קליפורניה ולונדון. 300 עובדי החברה פרוסים ברחבי העולם ומשרתים למעלה מ-78,000 לקוחות, ביניהם תאגידי ענק בינלאומיים דוגמת FedEx, British Airways, American Express, Mercedes Benz, Vodafone, Master Card,TD Bank.

בנוסף לשירותי ענן, החברה מספקת גם פתרונות תוכנה ללקוחות on-prem או לכאלו המעוניינים לנהל בעצמם את רדיס.

Redis שואפת להתבסס בשוק ה-DataBase העולמי ולהפוך בשנים הקרובות לחברה ציבורית על ידי הנפקה. בחברה יש תחושת חיבור למטרה והעובדים חשים שליחות אישית בכל הנוגע להצלחתה.

החברה פועלת בשקיפות מלאה מול עובדיה, ומקפידה על תקשורת פתוחה איתם. "אנחנו לא מפחדים לקחת סיכונים, דואגים להיות מצוינים במה שאנחנו עושים ותמיד חושבים איך לעזור ללקוחות שלנו להצליח", אומרים בחברה.

re4
כיף להגיע למקום עבודה שבו אתה מעריך את הקולגות ומאוד נהנה לעבוד איתם. קשרי החברות בין האנשים באים לידי ביטוי גם מעבר לשעות העבודה

להחזיר אהבה לעובדים

בחברה דואגים לשמור על Work Life Balance ולא שוכחים לפנק את העובדים: כורסאות מסאג', חדר FUN, כלי נגינה, שיעורי פילאטיס ויוגה במשרדים, חדר כושר בבניין ונוף לקו החוף של תל אביב – אלו רק חלק מן התנאים מהם נהנים העובדים.

בהפסקות מעבירים את הזמן במשחקי קופסה, XBOX ופאזלים ענקיים.

כל זה כדי להחזיר אהבה לעובדים. "האנשים כאן הם חזקים, כיפיים, טכנולוגיים, בקיצור, REDIS GEEKS".

אני מרגישה שמאוד משקיעים בעובדים גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית והחברתית: סדנאות למנהלים, קידום מקצועי של עובדי החברה, ימי גיבוש, שיעורי פילאטיס, אירועים מושקעים בחגים, Happy Hour שבועי ועוד

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 94, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!