ענקית הטכנולוגיה היא הראשונה שהביאה את ה-CRM לענן והפכה אותו לפתרון SaaS

צומחים מהר
חברה גדולה
חברה גדולה
500-1000
500-1000 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
חברה גדולה
חברה גדולה

מהפכה אמיתית בתעשייה

סיילספורס היא ענקית פתרונות הענן וה-CRM המובילה בעולם, מחברת בין חברות מכל הגדלים והתעשיות ללקוחותיהן. סיילספורס מאפשרת להן לנצל את הכוח הטמון בטכנולוגיה – ענן, סושיאל מדיה, בלוקצ׳יין, בינה מלאכותית.

הערכים המובילים אותנו הם אמון, Customer success, חדשנות ושיוויון, באמצעותם אנחנו מעצבים את עתידם של עסקים, קריירות ושל העולם.

החברה נוסדה בשנת 1999 בסן פרנסיסקו, וגדלה במהירות להיות אחת מהחברות הכי חדשניות בעולם. כיום מעסיקה החברה מעל 50 אלף עובדים ברחבי העולם. בישראל, אליה נכנסה חברת סיילספורס בשנת 2011, עם רכישת Navajo Systems, מועסקים קרוב ל-700 עובדים.

מאז, סיילספורס ממשיכה לגדול בישראל, בין רכישותיה האחרונות: דאטורמה, Bonobo AI ו-ClickSoftware. מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל מהווה חלק מהותי באסטרטגיית הגדילה של סיילספורס העולמית, ואף הוגדר כמרכז הפיתוח המוביל של החברה בעולם, מחוץ לארצות הברית.

SalesForce_102
אני לוקח עיצובים והופך אותם לקוד, אנחנו אף פעם לא אומרים אי אפשר, כל מה שרוצים אנחנו מוצאים איך לעשות

מדורגת בעקביות ברשימות החברות המובילות בעולם

סיילספורס מדורגת בעקביות ברשימות החברות המובילות בעולם. כך למשל, לפי פורבס, היא אחת מהחברות הכי חדשניות בעולם. על פי מגזין People, סיילספורס נמצאת במקום ראשון ברשימת החברות שאכפת להן, וברשימת מאה החברות שהכי טוב לעבוד בהן כבר 12 שנים ברציפות של Fortune.

מרכז הפיתוח של החברה בישראל ממשיך לגדול, בעיקר באזורי Big Data ו-AI. עובדי החברה בישראל הם בעלי תרומה משמעותית לחידושים הטכנולוגיים בתחומים אלה שמשפיעים על מיליוני משתמשים בכל העולם.

לעבוד בסיילספורס זה להיות חלק מארגון גלובלי של אנשים העובדים למען מטרות משותפות, ערכים משותפים ומחוייבות לעשות טוב, ביחד.

יש פה הטבות ממש שוות. ה-Swag שלנו הכי שווה שיש, יש בונוסים כספיים, ביטוח רפואי, קורסים וכנסים, תקציב לספורט ו-wellbeing, ובכללי המון אכפתיות לאיזון חיי עבודה ובית

הכלים שלנו

Android SDK Android SDK
Java (Android) Java (Android)
Kotlin (Android) Kotlin (Android)
Objective-C (iOS) Objective-C (iOS)
Swift (iOS) Swift (iOS)
Angular Angular
AngularJS AngularJS
CSS3 CSS3
HTML5 HTML5
JavaScript JavaScript
React JS React JS
Ansible Ansible
AWS AWS
Azure Azure
Docker Docker
Git Git
GitHub GitHub
Google Cloud Platform Google Cloud Platform
Kubernetes Kubernetes
Apache Spark Apache Spark
Hadoop Hadoop
Python (Data Science) Python (Data Science)
Tableau Tableau
TensorFlow TensorFlow
Elasticsearch Elasticsearch
Java Java
Python Python
Jenkins Jenkins
Selenium Selenium

הסיפור שלנו

 • 1999

  סיילספורס העולמית הוקמה, בדירת חדר בסן פרנסיסקו

 • 2011

  סיילספורס פותחת את הסניף הראשון שלה בישראל, עם רכישת Navajo Systems

 • 2018

  Datorama נרכשת על ידי סיילספורס

 • 2019

  Bonobo.AI נרכשת על ידי סיילספורס

 • 2019

  ClickSoftware נרכשת על ידי סיילספורס

המשרדים שלנו

ביזנס מהווה פלטפורמה לשינוי

בסיילספורס מאמינים שביזנס מהווה פלטפורמה לשינוי חברתי. כשמארק בניוף ייסד את החברה, הוא רצה לוודא שהעובדים ירגישו תחושת משמעות מעבר להשפעתם על שורת הרווח. לשם כך, הומצא מודל ה-1-1-1. סיילספורס תורמת 1% מהרווחים שלה, 1% מזמן העובדים שלה ו-1% מהמוצרים שלה לארגונים ללא מטרת רווח בקהילה.

עד היום, סיילספורס ישראל צברה מעל 16,000 שעות התנדבות, ומעל 600 עמותות וארגונים ללא מטרת רווח משתמשים בטכנולוגיה שלה. בנוסף, כל תרומה כספית שעובדי החברה מבצעים – החברה משווה.

Salesforce pic 2
אנחנו אחד המקומות הכי טובים לעבוד בו בעולם. החברה נותנת מקום אמתי לחדשנות, תנאים מאוד טובים לעובדים, שמים דגש על עשייה חברתית ורווחת העובד

מחויבות לתרומה לקהילה ולשיוויון הזדמנויות

החברה משקיעה מאמצים רבים גם ביצירת ערכים ותרבות ארגונית וממקסמת את היתרונות של התרבות הזו על ידי דאגה לרווחת העובדים, עיצוב המשרדים בצורה אקולוגית ולפי סטנדרט מחמיר של שמירה על איכות הסביבה ולשיוויון הזדמנויות.

סיילספורס נבנתה על 4 ערכי יסוד: אמון, customer success, חדשנות ושיוויון. נקודות המפגש בין הערכים, העובדים והפעולות הם אלה שיוצרים את התרבות של החברה, שמנסה לבנות עולם שיוויוני יותר.

ברמה האישית אני מרגיש שמקבלים אותי בלב שלם. סיילספורס מחבקת מיעוטים, אני מרגיש פה כמו שווה בין שווים וזה לא מובן מאליו, מחמם את הלב לעבוד בסביבת עבודה כזו. בתור מנהל מדגישים בפניי שאני צריך לגייס מתוך מחשבה על גיוון

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 114, תל אביב-יפו, ישראל

הטבות

עבודה מרחוק / היברידי עבודה מרחוק / היברידי
חניה חניה
ידידותי לבע"ח ידידותי לבע"ח
קורסים והכשרות קורסים והכשרות
שעות עבודה גמישות שעות עבודה גמישות
כרטיס אוכל כרטיס אוכל
קרבה לתחבורה ציבורית קרבה לתחבורה ציבורית

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!