servicenow נותנת לחברות וארגונים פתרונות שעוזרים להם להתנהל בעולם דיגיטלי

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
100-250
100-250 עובדים
פתח תקווה
פתח תקווה
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

הופכים את הפרויקטים לתהליכי עבודה דיגיטליים חוצי ארגון

servicenow, מכירים? אם לא אז תכירו עכשיו. servicenow נותנת לחברות וארגונים פתרונות שעוזרים להם להתנהל בעולם דיגיטלי, לפתח תהליכי עבודה נכונים, חוצי חברה ועוזרת להם ליעל את העבודה.

החברה מציעה שירותים מבוססי ענן לאוטומציה של מידע ותהליכים בפרויקטים ארגוניים. פתרונות החברה מתמקדים בהפיכת פרויקטים מערכתיים באמצעות אוטומציה וסטנדרטיזציה של תהליכים ארגוניים כלל עולמיים. האפליקציות שמציעה החברה ללקוחותיה כוללת פונקציות ניהוליות, ניהול תקציבים וניהול תהליכי מנהלה, כולל ניהול משברים, גיבוש פתרונות ניהוליים ועוד.

פתרונות אלה עוזרים לחברות וארגונים לצלוח את העולם המתחדש ולעמוד בקצב השינויים שמכתיבה המהפכה הדיגיטלית העולמית.

מגזין פורבס העולמי קבע ב-2018 ש- servicenow היא אחת מ-100 חברות הדיגיטל החדשניות והבולטות בעולם. החברה, שנמצאת בתהליך צמיחה מתמשך כבר 15 שנה, מעסיקה 8,000 עובדים בכל העולם וגם המספר הזה ממשיך לעלות כל העת.

הפתרונות שמציעה החברה מצליחה לשנות, תוך כדי תנועה, תהליכים מבוזרים של שנים ובעצם, מובילה את בשורת ה-Digital Transformation בעולם העבודה. בזכות servicenow ארגונים יכולים לפשט תהליכים שהיו עד עתה מסורבלים ובכך ליצור חוויה חדשה ברמת הארגון וברמת העובד גם יחד.

ser5
אני אוהבת לראות מוצרים שהגדרנו, מגיעים לביצוע ומתעוררים לחיים במובייל

לצמוח עם הלקוח

הלקוחות של servicenow מגיעים מעולמות שונים: ארגונים מתחומי הבריאות, הממשל, החינוך והמוסדות הפיננסיים.

מי שמחזיקים במוטו we make the world of work, work better for people, מסמנים את הלקוחות שלהם גם כחברות שעובדות בשיתוף פעולה אבל לא פחות חשוב מכך, את העובדים שמנהלים את מערכות החברה בארגונים שלהם ובכך מניעים בהם את התהליכים.

הצמיחה עם הלקוח, השרות שניתן לו לאורך כל הדרך ושיפור התהליכים שלו בדרך להצלחה, הם שעומדים במרכז הקשר של servicenow עם לקוחותיה.

עם אותם ערכים מגיעה החברה גם אל עובדיה שלה. עבודת צוות, סביבת עבודה מגוונת ומשתפת ושותפות של כלל העובדים ב-servicenow בהצלחות החברה, הם חלק מה-DNA של החברה.

אני אוהב את התכנון האסטרטגי העולמי שהתפקיד דורש ואת היכולת להשפיע בפועל על הרבה מאד אנשים

המשרדים שלנו

פותרים בעיות אמתיות

בחברה מרגישים, שלמרות הלקוחות הרבים, ההצטרפות הבלתי פוסקת של עוד ארגונים לשירותים שהיא מציעה, זו רק ההתחלה.

המוצרים שנבנים ומתפתחים כל העת הם חלק מהמהפכה הדיגיטלית, שתשנה את הדרך בה עובדים ארגונים בכל העולם והצמיחה הזו, לא תפסח על התפתחות ההון האנושי ועל צמיחת הטאלנטים המקצועיים בתוכה.

"אנשים כאן מרגישים שהם פותרים בעיות אמתיות שמשפיעות על חיים של אנשים אחרים. נהדר להיות חלק מחברה ששואפת כל הזמן להיות מובילת שוק ולשנות את הדרך בה אנשים יעבדו", אמר לנו אחד העובדים.

בפרקטיקה היומיומית, העבודה ב-servicenow מאפשרת לשמור על חיים נורמליים. עובדים במשרדים בדרך כלל בין 9:00-18:00 ומי שיש לו לקוחות באזורי זמן שונים, מתאים את עצמו, מעת לעת, ללקוחות ברחבי הגלובוס.

se3
החברה משקיעה ומקשיבה לעובדים וזו הזדמנות לעבוד בחברה גלובלית בצמיחה גבוהה

שחקני נשמה עם לב וראש וכן

בחברה מחפשים עוד אנשים שיצטרפו אליה, אנשים דינמיים עם תשוקה לבנות ולעצב, אנשים שיודעים לקחת אחריות אישית ולהיות עצמאיים בעבודה, שחקני נשמה עם לב וראש וכן, אנשים כאלה הם גם יודעים לתגמל. זו הזדמנות לעבוד בחברה גלובלית יציבה, עם אתגרים והצלחות שמשפיעים על מיליונים, בכל העולם.

במשרדים בישראל, שנמצאים בקרית אריה בפתח תקווה, עובדים כבר עכשיו כ-110 מפתחים צעירים ומפתחים מנוסים יותר, בשתי מחלקות עיקריות – מחלקת WEB ומחלקת מובייל.

כצפוי מחברת טכנולוגיה גלובלית, יש במקום מטבח מאובזר לעילא בחטיפים, ירקות, פירות, גבינות, שתייה קלה, בירות וקפה איכותי. יש בחברה Fun Room, שמצדיק את שמו וכולל שולחנות פינג פונג, X Box, גיטרות ועוד הרבה הפתעות והמקום מעוצב עם הרבה חללי עבודה מגניבים, שניתן לעבוד בהם.

החברה מציעה בשיגרה לעובדיה חוגים, הרצאות, חוג יוגה, טיולים, מסיבות ועוד הטבות שצצות מעת לעת.

פעם בחצי שנה מחולק בונוס חברה ולעובדים מוצעות מניות של החברה. לעובדות האמהות מתאפשרת חופשת לידה מורחבת של 20 שבועות ולאבות, חופשת אבהות של 12 שבועות. בימי הולדת, חתונות, לידות ומועדים מחולקות מתנות.

כשפתחתי את הסניף בישראל היה מוצר אחד, עובדת אחת ולא היו לקוחות כלל. היום יש כ-50 לקוחות, 150 עובדים ואין סוף מוצרים

אנחנו נמצאים פה:

אהרון ברט 18, פתח תקווה, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!