מספקת לבתי חולים ומוסדות רפואיים גדולים בארצות הברית פתרונות SaaS לטיפול בפן הפיננסי מצד המטופלים

סטארטאפ
סטארטאפ
25-50
25-50 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

פתרונות תקשורת ותשלום מותאמים אישית לכל מטופל ומטופל

חברת Flywire – לשעבר Simplee – היא חברת פינטק גלובלית המעסיקה כ-500 עובדים ב-12 ערים בעולם, ב-4 מהם היא מחזיקה גם מרכזי פיתוח.

בפברואר 2020 רכשה Flywire את הסטארטאפ הישראלי Simplee, ובעקבות כך עובדת כיום על הקמת משרדים חדשים למרכז הפיתוח, שימוקם במרכז תל אביב. בעת הרכישה החברה מנתה כ-70 איש, מחציתם ישבו במרכז הפיתוח בתל אביב ומחציתם במשרד החברה בפאלו אלטו, קליפורניה. כיום, בעקבות הרכישה, נוספו 3 גופי פיתוח שעובדים על מוצרים שונים בשיקגו, קלוז' וולנסיה.

fly6
יש פה הבנה שהעובדים הם הנכס האמיתי של החברה, יש המון פעילויות, בדגש על אופסייט, יש יוגה פעם בשבוע והמון פינוקים. יש אכפתיות אמיתית מצד ההנהלה לגבי העובדים, אפשר לעבוד מהבית אם צריך, יש גמישות וכן הלאה

למעלה מ-15 מיליון משתמשים

גוף הפיתוח של Flywire בתל אביב מספק פתרון המספק לבתי חולים ומוסדות רפואיים גדולים בארצות הברית פתרונות SaaS לטיפול בפן הפיננסי מצד המטופלים. החברה משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כגון Machine Learning על מנת להציע פתרונות תקשורת ותשלום מותאמים אישית לכל מטופל ומטופל, וכך מקלה בצורה משמעותית על הבנת החשבון הרפואי ותשלומו. בנוסף, היא מסייעת לבתי החולים לגבות חלק גדול יותר מחשבונות המטופלים בצורה מודרנית, מהירה, יעילה וזולה יותר, תוך שיפור משמעותי בשביעות רצון המטופלים.

בארצות הברית, למעלה מ-2000 בתי חולים וקליניקות משתמשים בשירותי החברה ונעזרים בה למעלה מ-15 מיליון מטופלים.

בשנת 2018 קרוב ל-20% ממשקי הבית בארצות הברית עשו שימוש במוצרי החברה וביצעו באמצעותם תשלומים בהיקף של מעל 1.5 מיליארד דולר (!).

המשרדים שלנו

פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושירות צרכנים מצוין

החברה הוקמה לפני 9 שנים ומונה כ-70 איש. מחציתם יושבים במרכז הפיתוח בתל אביב, ומחציתם במשרד החברה בפאלו אלטו, קליפורניה.

ה-DNA של החברה מגיע מפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושירות צרכנים מצוין. בכך, מביאה Flywire חדשנות לתחום יחסית שמרני.

f3
אני חושבת שתכנית הפיתוח האישית היא דבר מדהים. בסוף זה מה שנותן את הערך המוסף לעובד בחברה. אפשר תמיד להשקיע בתנאים, אוכל, דברים פיזייים, אבל כמשקיעים גם בפיתוח האישי שלך זה מדהים באמת

גמישות ותרבות חברה פתוחה ושקופה

סביבת העבודה תומכת מאוד ומעודדת למידה והתפתחות, במטרה לאפשר לכל מפתח להשתפר ולהתקדם. החברה מתהדרת באנשים איכותיים, תהליכי עבודה טובים, טכנולוגיות מתקדמות ו״ביזנס״ משמעותי.

העבודה בחברה מתאפיינת בשעות גמישות ובתרבות פתוחה ושקופה, בגובה העיניים.

בין העובדים נרקמים יחסי חברות טובים, שמשפיעים לטובה על ההווי במשרד. בהפסקות משחקים פלייסטיישן וכשבאמת צריך הפוגה נוסעים לטיול שנתי או יוצאים לערבים צוותיים וחברתיים.

למרות שהחברה גדלה, ה-CTO, מנהל הפיתוח והמנכ״ל עדיין יושבים לידך וזמינים לכל בעיה ושאלה ועדיין מתעניינים כל הזמן ומול כל אחד, איך אפשר לשפר את סביבת העבודה, את ההרגשה האישית ואת התהליכים בחברה

אנחנו נמצאים פה:

יגאל אלון 88, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!