סינגולר הוקמה ב-2014 במטרה לתת למשווקים שליטה מלאה על המידע שלהם בצורה אחידה ויעילה.

סטארטאפ
סטארטאפ
50-100
50-100 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

אנחנו עובדים ממשרדים בתל אביב

עולם השיווק הדיגיטלי הוא אחד העמוסים ביותר שקיימים היום. צוותי השיווק משתמשים בעשרות כלים שונים בעבודתם היומיומית: החל בפעילות ברשתות החברתיות, אופטימיזציות במנועי החיפוש, ניתוח פעולות המשתמשים ומאיפה הגיעו, התנסות בערוצי שיווק חדשים ועוד. ובמילים אחרות: כמות המידע שעליהם לנתח גדלה במהירות שיא, מפוזרת על פני מגוון מערכות נפרדות וללא שום סטנדרטיזציה ביניהן. המצב כל כך חמור, שאפילו לענות על שאלה בסיסית כמו מה החזר ההשקעה של השיווק בחברה דורשת איסוף נתונים מעשרות מקורות מידע. איך אפשר להתמודד עם כל כך הרבה מערכות? זאת בדיוק הבעיה שסינגולר רוצה לפתור.

sing
יש כאן איזון מדויק של יתרונות של חברה קטנה שמנוהלת היטב ויודעת להוציא את המיטב מהאנשים שלה

שינוי מוחלט של מתודולוגיות העבודה

סינגולר הוקמה ב-2014 במטרה לתת למשווקים שליטה מלאה על המידע שלהם בצורה אחידה ויעילה.

היא עושה זאת על ידי התחברות לכל סוגי מערכות השיווק הקיימות, אוספת את הנתונים שלהם במקום אחד ומנתחת את המידע, כדי להבין בצורה אוטומטית את הקשר שבין הפעולות שהתבצעו בצוות ותוצאותיהן. התשתית הזו נבנתה בצורה ייחודית, כך שניתן להוסיף סוגי חיבורים חדשים בזמן שיא, וכן הביאה את החברה לתמוך בעשרות אלפי סוגי מקורות מידע והזרמת טרות ביום של נתונים בפורמט אחיד ונקי.

ב-4 שנות הפעילות שלה, סינגולר הצליחה להביא לשינוי מוחלט של מתודולוגיות העבודה אצל לקוחותיה – במקום להשקיע שעות עבודה ביום רק על איסוף נתונים, אנשי השיווק עברו להתמקד בניתוח נתונים ובניית אסטרטגיות.

האנשים כאן חדים ומקצועיים מאוד וזה חשוב ותורם לעבודה. אני יושב עם אנשים שונים ולומד מכל אחד משהו חדש

המשרדים שלנו

שני סבבי גיוס, בסך של 20 מיליון דולרים

סינגולר הוקמה על ידי גדי אלישיב, מנכ״ל החברה; ערן פרידמן, סמנכ״ל הטכנולוגיות של החברה; וסוזן קואו, סמנכ״לית התפעול. החברה עברה שני סבבי גיוס, בסך של 20 מיליון דולרים. בין לקוחותיה ניתן למצוא חברות ענק כגון דיסני, טוויטר, נייק, לינקדאין, ליפט ועוד, והיא עובדת עם יותר מ-2,000 שותפים במטרה להביא את המידע המדויק ביותר ללקוחותיה.

לחברה סניפים ברחבי העולם – מסן פרנסיסקו דרך לונדון וברלין ועד בנגלור, סיאול ויפן – בהם מועסקים כ-140 עובדים. משרדי החברה בישראל ממוקמים בשדרות רוטשילד בתל אביב, ובהם עובדים כ-60 עובדים. הסניף הישראלי עוסק בעיקר במחקר ופיתוח, תמיכה טכנית וניהול המוצר. המפתחים בחברה עוסקים במגוון רחב של טכנולוגיות בעולמות הענן, ביג דאטה, מובייל ועוד.

s5
אני אוהבת את האנשים כאן ואת האווירה הייחודית שהם מייצרים כאן. כולם כאן מאוד מפרגנים, נטולי אגו ומאוד תומכים

הנוף שנשקף כמעט מכל חלון במשרד

במשרד התל אביבי תוכלו למצוא את הכלבים הקבועים של החברה, את המטבח המלא בכל טוב והחניה המסודרת לאופניים.

העובדים יושבים באופן ספייס רחב, ומוקפים בחדרי ישיבות שמשמשים גם את מי שצריך קצת שקט.

כשהם לא עסוקים בעבודה, לעובדי סינגולר יש כמה מנהגים קבועים, כמו הרמות כוסית כאשר מצטרף עובד חדש, האפי האוור בימי חמישי והרצאות העשרה במגוון תחומים, כל זאת מול הנוף המדהים לתל אביב ולחוף הים, שנשקף כמעט מכל חלון במשרד.

הצלחתי להתקדם בחברה בעיקר משום שקיבלתי כאן המון תמיכה. כיוונו אותי והשקיעו המון בפיתוח האישי שלי, וזה בכלל לא מובן מאליו

אנחנו נמצאים פה:

שדרות רוטשילד 3, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!