Sisense מציבה רף חדש בתחום ה-BI: הכלי שפיתחה החברה הוא אחד מ-5 כלי ה-BI המובילים בעולם

סטארטאפ
סטארטאפ
500-1000
500-1000 עובדים
רמת גן, ישראל
רמת גן, ישראל
סטארטאפ
סטארטאפ

זמינות מלאה בכל מקום

כשנכנסנו למשרדי Sisense הרגשנו מן וייב שכזה.

ישר הצלחנו לזהות חבורה של אנשים שמונחים ע"י עבודה מאתגרת, עם שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. היה אפשר לראות עובדים מכל סוגי התפקידים לומדים אחד מהשני במשותף. כמעט כל אחד מהם ציין שהם מרגישים שלא מדובר רק בעבודה, אלא כקרש מקפצה בחיי הקריירה שלהם וזה מה שדוחף אותם למצוינות בכל יום.

עם מעל 800 עובדים בשמונה משרדים ברחבי העולם, מניו-יורק, דרך טוקיו, לונדון, ומלבורן, וגיוס כספים של כ-200 מיליון דולר, חברת Sisense מציבה רף חדש בתחום ה-BI: הכלי שפיתחה החברה הוא אחד מ-5 כלי ה-BI המובילים בעולם. הרעיון לפיתוח מערכת שמאפשרת למשתמשים עסקיים לנהל ולנתח מידע (Data) נולד עוד בשנת 2004 תחת קורות המרכז הבינתחומי בהרצליה. מאז עברו הרבה מים בנהר והחברה משתייכת כיום למועדון הנחשק של חדי – הקרן: חברות ששוויין גבוה ממיליארד דולר.

הפלטפורמה שפותחה ב- Sisense,מקיפה ומכסה כל שלב בהליך ניתוח הבינה העסקית – החל משלב הכנת הנתונים לניתוח, ועד לשלב הפקת מסקנות ותובנות, וכל זה תוך שניות ספורות בלבד. מה שעוד יותר הרשים אותנו, היא העובדה ש-Sisense מטמיעה את התובנות הללו ומאפשרת שימוש זמין בכל מכשיר: דסקטופ, מובייל, אפליקציה או מוצרים ייעודיים באמצעות קול, צ'אט, שפה טבעית או מוצרי IOT שונים. הפיתוח של Sisense נועד כדי לספק את התובנות בזמינות מלאה ובכל מקום.

sinse
החברה צומחת מהר ויש בה המון הזדמנויות לגדול בתוכה

לנתח כמויות מאסיביות של נתונים

הרעיון הבסיסי מאחורי המוצר, הוא לתת אפשרות לארגונים בתעשיות שונות לנתח כמויות מאסיביות של נתונים, ללא הצורך בהקמת צוות טכנולוגי מורכב לכך. בגרסאות האחרונות של המוצר נכללו תוספי ML על מקורות המידע ויצירת ויזואליזציה מתקדמת שתפשט את קריאת הנתונים שנותחו ע"י הפלטפורמה.

לא מדובר כאן בעוד סטארטאפ מוצלח שגרם ל"באז" רגעי.

פלטפורמת האנליטיקס של Sisense זוכה לנאמנות גבוהה מאלפי לקוחות במגוון תעשיות שונות, ביניהן חברות ותאגידים כמו Phillips, Nasdaq, General Electric ועוד. החברה ממשיכה להתפתח ולאחרונה צרפה גם לשורות לקוחותיה חברות ומותגים בינלאומיים כמו למשל Rolls Royce, Air Canada ו- TIAA.

כמויות המידע שיש לחברות כאלו גדלות מיום ליום בקצב מהיר, אולי אפילו מהיר מידי. הייחודיות של Sisense באה לידי ביטוי בצורה בולטת בסדר הנתונים שמפוזרים בצורה מבולגנת וכך בעצם להפיק תובנות בצורה יעילה ומהירה. מתקיים במוצר פתרון מלא לעיבוד נתונים עם תצוגה פשוטה ונוחה לשימוש על-גבי דשבורדים אינטראקטיביים.

לגבי עתיד החברה, היא שמה לה למטרה להפוך לסטנדרט עבור כל תאגיד שמכבד את תהליך ניתוח הנתונים. את זה היא מתכוונת לעשות על די כך שהיא תמשיך להפיץ את יכולות המוצר בהטמעת תובנות בכל מקום, תקל ותקצר את תהליך הפקת התובנות הללו ממקורות מידע שונים ותתרחב למוקדים נוספים ברחבי העולם.

יש פה אנשים טובים עם פרגון הדדי ורצון של כולם להשתפר כל הזמן

המשרדים שלנו

להרגיש לרגע כמו ברמן בבר מאובזר

המשרדים של Sisense ממוקמים בקומה ה-16 של מגדל אטריום ברמת גן, ומבעד לחלונות נשקף נוף מרהיב של הסיטי.

המשרדים משתרעים על פני שלוש קומות וביניהן מחברים גרמי מדרגות מעוצבים עשויים עץ ומתכת. עיצוב המשרדים חם ומזמין ומהדהדים בו צבעי הלוגו של החברה, בין היתר הודות לשימוש בעץ ולצדו קירות של לבנים חשופות ושפע של תאורה טבעית.

בכל קומה אופן ספייס מרווח ובו מספר חדרים פתוחים המאפשרים לצוותים השונים לשבת יחד, ועם זאת העיצוב מאפשר בו בזמן לכל מחלקה ליהנות מאינטימיות ושקט. לכל האורך פזורים תאי ישיבה אינטימיים מזמינים המאפשרים לעובדים לשוחח, לעבוד או סתם לשבת לכוס קפה יחד, מעליהם צינורות צבעוניים מעטרים את הקירות ומדמים את זרימת המידע.

בחלל המרכזי שנמצא בכניסה למשרדים ניתן ליהנות ממטבח רחב ומפנק במיוחד בו ניתן למצוא מענה לכל גחמה וחשק, ולצדו שולחנות וספסלים, אותם מנצלים העובדים לארוחות משותפות. אם בא לכם בירה באמצע היום או בסופו, תוכלו להרגיש לרגע כמו ברמן בבר המאובזר הצמוד למטבח.

s5
כל יום יש תחושה שאתה עובד בשביל מטרה טובה

שולחן פול, בירה וגרביים מעוצבים

Sisense משקיעה בעובדיה ומטפחת אותם באמצעות שלל פעילויות מגבשות כמו טיולים, ערבים מיוחדים, ימי גיבוש ועוד, וכשמשוחחים עם העובדים רואים שזה מצליח כי הם רואים בחברה הרבה יותר מרק מקום עבודה.

איך עושים זאת? ובכן, לרשות העובדים עומד חדר מוזיקה ובו מגוון כלי נגינה, כך שלא נדיר לשמוע מוזיקה עולה ממנו. בקומה אחרת ניתן לשחק בשולחן פול מקצועי ועל אחד מהקירות יש שלל תמונות של עובדי החברה מטיולים בעולם, דבר שמחזק את האווירה המגובשת ממילא.

אגב, בכניסה למשרדים ניצבים בגאווה שני ארונות צהובים ובהם זוגות גרביים בעיצובים שונים, בצבעי צהוב-שחור.

יש אוזן קשבת לעובדים ורצון מתמיד להיות טובים יותר

אנחנו נמצאים פה:

רחוב זאב ז'בוטינסקי 2, רמת גן, ישראל

מבט מקרוב לתוך המשרדים