Tabit פיתחה פלטפורמה עסקית אחידה, מובילית ומבוססת ענן, המספקת פתרון כולל מקצה לקצה, לניהול רציף של כל היבטי המסעדה.

סטארטאפ
סטארטאפ
100-250
100-250 עובדים
מרכז
מרכז
סטארטאפ
סטארטאפ

פתרון כולל מקצה לקצה

Tabit פיתחה פלטפורמה עסקית אחידה, מובילית ומבוססת ענן, המספקת פתרון כולל מקצה לקצה, לניהול רציף של כל היבטי המסעדה. הפלטפורמה מציעה למסעדה בסיס נתונים אחד, לוגיקה עסקית אחת ושמונה אפליקציות ניידות וידידותיות, שמאפשרות לנהל את כל היבטי הפעילות במסעדה: מלצרים, מטבח, קופה רושמת, אתר הזמנות, מערכת ניהול והפקת תובנות, עמדת אירוח, ניהול תורים ומשוב. כולן רצות על אותו בסיס נתונים בענן ומעדכנות האחת את השנייה בזמן אמת בתהליך רציף אחד.

tabit5
כשמגיעים למשרדים שלנו, קשה להתעלם מהסביבה והקסם. אין שני למיקום הפסטורלי של החברה, במיוחד בעולם המשוגע של ההייטק והסטארטאפים

מעבדים מעל 1.5 מיליון טרנזקציות ושאילתות ביום

הארכיטקטורה העננית מאפשרת לחברה לבנות מודולים נוספים ולהטמיעם במהירות. ״אנחנו משתמשים בשירותים המתקדמים ביותר ומכלול אפשרויות ה-Dev-ops לטובת ניהול המידע״, אומרים בחברה. ״אנו מעבדים מעל 1.5 מיליון טרנזקציות ושאילתות ביום ובשנה אנחנו מעבדים טרנזקציות בהיקף של מיליארדי שקלים".

החברה הוקמה בשנת 2014 על ידי בארי שקד ונדב סולומון ומעסיקה כיום מעל ל-130 עובדים בישראל ובארצות הברית. המערכת של Tabit מצמצמת את שיעור הטעויות וההחזרות של מנות בכ-80%, מקטינה את בזבוז המשאבים ומשפרת את שביעות הרצון של הלקוחות. משך הארוחה מתקצר ב-12-15 דקות וכך ניתן להגדיל את התפוסה, התהליכים מאפשרים לצמצם ב-20% את מספר המלצרים וההוצאה לכל סועד גדלה ב-8% עד 15% בגלל שביעות הרצון והמהירות. הפלטפורמה מאפשרת למסעדה הבודדת ליהנות מטכנולוגיה שהייתה בהישג ידן של רשתות גדולות בלבד ומחזקת את הקשר בין המסעדה ללקוח.

אנחנו Early Adopter בכל מה שקשור לטכנולוגיות. אנחנו מיישמים המון טכנולוגיות חדשות, מנסים בטאות ומנסים להרחיב את ה stack שלנו ברכיבים חדשניים

המשרדים שלנו

לעבוד ממטע זיתים פסטורלי

משרדי החברה נמצאים ברשפון, במקום מיוחד ולא שגרתי, בתוך מטע זיתים פסטורלי. מיד בכניסה מרגישים אווירה אחרת, של טבע וניתוק מהרעש.

במקום הוקם בר מסעדה המשמש כחדר ישיבות, ומספק סביבת בדיקות למוצרים ומעביר את החוויה של המערכת. ארוחות הצהריים המשותפות מתקיימות תחת עצי האקליפטוס באווירה שלווה.

במתחם פזורות פינות רביצה המיועדות ללקיחת אוויר, אתנחתה ומילוי מצברים במהלך היום. אחת לשבוע, היום מסתיים בשיעור יוגה משחרר ומהנה.

האווירה ב TABIT מאוד לא מעונבת, והיחסים בין העובדים והמנהלים חמים ופתוחים. כל אחד יכול להשמיע את קולו, ליזום ולתרום לעשייה המשותפת.

t2
אנחנו early adapters בכל מה שקשור לטכנולוגיות. אנחנו מיישמים המון טכנולוגיות חדשות, מנסים בטאות ומנסים להרחיב את ה stack שלנו ברכיבים חדשניים

אנשים מוכשרים ומלאי תשוקה

ההון האנושי של החברה מורכב מאנשים מוכשרים ומלאי תשוקה לעשייה היום-יומית שלהם. חלקם באים מתחום המסעדנות, ומכירים את השטח מבפנים ויודעים לקלוע בדיוק לצרכי הלקוחות, וחלקם אנשי פיתוח ותוכנה מהשורה הראשונה שמביאים את החברה לקדמה מקצועית.

הקרבה בין פיתוח המוצר ובין הפעלתו בשטח מייחדת את Tabit – מה שמפתחים בחברה היום, יהיה מוטמע במסעדות תוך שבוע שבועיים והעובדים יכולים להנות ממנו כצרכנים ולהרגיש את התוצרים שלהם בשטח.

קצב הצמיחה של החברה מרשים, בכל שבוע מתווספות מסעדות נוספות, אשר מצטרפות למערכת.

בקרוב יושלם המעגל והצרכנים יחוברו אל המסעדות דרך אפליקציה מיוחדת שתושק ותשדרג משמעותית את כל חווית האוכל מחוץ לבית – מהזמנת מקום במסעדה, הזמנת משלוח או TA ועד תשלום החשבון דרך הטלפון בצורה מאובטחת.

האנשים שעובדים פה חולקים מטרה משותפת חזקה מאוד, למוצר יש שם מעולה בתחום, הוא כבר מצליח ואנשים אוהבים אותו, אז לתחושת השייכות מצטרפת גאוות יחידה

אנחנו נמצאים פה:

דרך הפרדס 31, רשפון, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!