TD Bank פתח מרכז חדשנות בישראל, שמתמקד בעולם הסייבר ונמצא בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות וחידושים כחול-לבן בתחום.

מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
10-25
10-25 עובדים
תל אביב, ישראל
תל אביב, ישראל
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית
מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

יעד פוטנציאלי לתקיפה של האקרים

השירותים הפיננסיים נהפכים לדיגיטליים בקצב מהיר, הנוחות של ביצוע פעולות בחשבון בכל שעה ומכל מקום, מעוררת דאגה לאבטחת מידע.

בנקים, בתי חולים ושלל ארגונים פיננסיים מהווים יעד פוטנציאלי לתקיפה של האקרים, שרק משכללים את התקיפות שלהם במטרה להגיע למידע הכי רגיש שלנו.

החסכונות שלנו נמצאים בבנק, כמו גם ההשקעות, המשכורות, הפנסיות וכל מה שגורם לגופים פיננסיים גדולים לעשות הכל כדי לא ליפול למתקפת סייבר. ואכן הם נמצאים במירוץ בלתי פוסק להגן על המידע והנכסים של הלקוחות שלהם, וכמובן גם על הבנק עצמו.

התוצאה הישירה של היקף המתקפות והנזק העצום שהן גורמות היא עלייה מתמדת של ענף הסייבר, גם מבחינת מודעות וגם מבחינת השקעה כספית ופיתוחים טכנולוגיים חדשים.

TD
מחפשים כאן אנשים בצורה קצת שונה מרוב המקומות ויש פה אווירה של חו"ל. אותי סקרנו מאוד וכך משכו אותי

חיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות וחידושים

לפני כשנה תאגיד הענק הבינלאומי TD Bank פתח את מרכז החדשנות שלו בישראל, שמתמקד בעולם הסייבר ונמצא בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות וחידושים כחול-לבן בתחום.

ויש לו סיבה: ל-TD Bank יש כ-22 מיליון לקוחות, כ-11 מיליון משתמשים פעילים במובייל ובווב, 85 אלף עובדים ברחבי העולם ומגוון מוצרים ושירותים פיננסיים שונים. למעשה, זהו גם הבנק השישי בגודלו בצפון אמריקה, והוא נחשב למוביל עולמי בכל הקשור לפיתוח שירותים פיננסיים אונליין.

הבנק משקיע משאבים רבים כדי לגייס אנשים מוכשרים מעולם הסייבר, שיעבדו עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות. המטרה שלו היא לתמוך ולעבוד בשיתוף עם חברות סטארטאפ ישראליות, כדי לפתח את הדור הבא של טכנולוגיות ויישומים פיננסיים מאובטחים.

המשרדים שלנו

ישראל נחשבת למעצמת סייבר

אבל רגע, למה ישראל? ובכן, נדמה שהתשובה ברורה מאליה: ישראל נחשבת למעצמת סייבר. יש כאן למעלה מ-350 חברות סטארטאפ בתחום, כ-20 אלף עובדים מיומנים והמון פיתוחים הנחשבים לפורצי דרך.

בישראל נמצאות מספר חברות פורצות דרך בתחום הסייבר ששוויין עבר את המיליארד דולר, כמו צ'ק פוינט, וישראל גם גורפת 10% מכלל מכירות הסייבר בעולם, נתח מרשים בהתחשב בעובדה שאנחנו עדיין מדינה קטנה.

מרכז החדשנות הישראלי של TD Bank ממוקם בלב תל אביב, במתחם WeWork.

עובדים בו מפתחים ומהנדסים מתחומים שונים, כמו SOC Analyst וגם Security Engineers. נכון לעכשיו, זהו סניף קטן ומשפחתי שבו 10 עובדים, אך הוא צפוי להכפיל את כמות העובדים שלו בזמן הקרוב.

TD4
היתרון המובהק של עבודה בבנק לדעתי הוא שאפשר להשתמש בכל הטכנולוגיות שיש לתחום ה-IT להציע. יש מקום לבחור עם אילו כלים לעבוד ויש גם הרבה אפשרויות קידום

לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות

המרכז נמצא בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות ופיתוחים ישראליים שיכולים לא רק להגן על מידע, אלא גם לחסוך זמן ומשאבים יקרים מבחינת תהליכי עבודה שונים, על ידי שימוש והטמעה של טכנולוגיות ישראליות במערך הטכנולוגי של הבנק.

לא מדובר בעניין פשוט, על אחת כמה וכמה כשמדובר בתאגיד ענק, אבל זו בדיוק הסיבה שבגללה נבחרה העיר הלבנה עבור מרכז הפיתוח – כדי ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה, להעיז ולנסות.

מלבד האפשרות לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות בתחום חם מאוד, מרכז החדשנות של TD Bank מספק גם פינוקים ונוף של הקומה ה-49, אבל היתרון הכי גדול הוא ללא ספק העבודה באווירה של סטארטאפ, אך עם יציבות ותמיכה כלכלית של תאגיד.

אנחנו נמצאים פה:

דרך מנחם בגין 144, תל אביב-יפו, ישראל

משרות פתוחות

אין משרות.. תרקדו!